Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(krystee @ 2005 09 27, 13:46)
Dauguma forumo dalyvių reiškia savo nuomonę dėl žinučių trynimo. Galbūt atvirai pasipasakojus apie save ištikrųjų po kažkiek tai laiko nesinori, kad kažkas skaitytų  būtent tas žinutes, kurios buvo parašytos. Turiu pasiūlymą; prie dalyvio profilio peržiūros , kur yra punktas: rasti visas nario žinutes, suteikti teisę forumo dalyviams pasirinkti, kokias žinutes kiti dalyviai galėtų matyti, kurių ne.

vat sito tai tikrai noreciau drinks_cheers.gif ,nes reikia privatumo zmogui kazkiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2009 09 11, 20:23)
vat  sito  tai  tikrai  noreciau  drinks_cheers.gif  ,nes reikia  privatumo  zmogui kazkiek blush2.gif

O kam rašyt tai, ko nenori, kad kiti skaitytų g.gif Pvz. parašysi kas nors įžeidžiančią žinutę, po kiek liko ištrins ir aiškins, kad "aš niekad taip nerašiau" g.gif Gerai, jei kas nors ją bus pacitavęs, o jei ne blink.gif kažkas liks kvailio vietoj. juk forumas viešas, tai koks privatumas. Jei nenori aptarinėt savo problemų čia, galima su viena drauge akis į akį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas karalius @ 2009 09 04, 23:06)
Rasot, kad naujokai neturi tos funkcijos (kaip ir pas mane lyg jos nera), bet kodel naujoke neturinti nei vienos zinutes, gali skaityti mano zinutes?? (tikrai skaite)

Naujokai negali susirast jūsų žinučių pagal funkciją "Rasti nario žinutes". Išskyrus, kai pati susiranda temą ir jūsų parašytą žinutę. Tai galima padaryt per paiešką tam tikrame skyrelyje.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 09 11, 21:01)
O kam rašyt tai, ko nenori, kad kiti skaitytų g.gif Pvz. parašysi kas nors įžeidžiančią žinutę, po kiek liko ištrins ir aiškins, kad "aš niekad taip nerašiau" g.gif Gerai, jei kas nors ją bus pacitavęs, o jei ne blink.gif kažkas liks kvailio vietoj. juk forumas viešas, tai koks privatumas. Jei nenori aptarinėt savo problemų čia, galima su viena drauge akis į akį blush2.gif

pritariu ir as thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O koks budas yra surasti savo zinutes? pvz pardavineju ka nors bendrose temose. paieska pagal nicka neveikia...o kas savaite kurti naujas zintes, kelti foto - nesamone...
Atsakyti
QUOTE(Stitch @ 2009 10 20, 14:14)
O koks budas yra surasti savo zinutes?

"Profilio peržiūra" -> "Profilio nustatymai" -> "Rasti visas nario žinutes".
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 10 20, 17:17)

aciu, as per mano nustatymai bandziau ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sirse- @ 2009 09 02, 11:49)
Visiskai pritariu, del sios funkcijos panaikinimo.... Bent jau galetu rodyti kas ir kada lindo i tavo profili smile.gif tada KAI KURIOMS gal ir noras dingtu snipinet smile.gif arba si funkcija butu prieinama tik nariams kurie parase virs 100 zinuciu  smile.gif

as esu naujoke,taip kaip ir kai kurios mamos galvojau kad jei esi naujokas tai turi kazkiek isiusti sms kad veliau tik tu matytum savo zinutes,istikruju tai cia yra minusas kad negalima paslepti,galu gale juk turetu buti kaip ir privatu...susikuri savo anketa,bendrauji klausimais kurie yra tau aktualus,kodel dabar kiskvienas nepazystamas kuris lenda i tavo anketa,dar ir mato kuo tu duomiesi(zinau,nes ir pati lindau,noredama isitikinti ar ne pas mane viena taip yra) seip tai sis mamu klubas yra thumbup.gif tik dar butu geriau jei mano anketa butu tik mano ax.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, kodel negaliu matyti kitu nariu zinuciu, jei esu surinkusi 23 zinutes? g.gif
Atsakyti
Aš irgi pasisakau už tai, kad ši funkcija būtų panaikinta, bet kaip matau, ši diskusija jau gana sena ir deja administratoriai į tai dėmesio nekreipia doh.gif Man asmeniškai labai nepatinka žinoti, kad bilekas gali matyti ką kur ir kada aš rašau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sirse- @ 2009 09 02, 10:49)
Visiskai pritariu, del sios funkcijos panaikinimo.... Bent jau galetu rodyti kas ir kada lindo i tavo profili smile.gif tada KAI KURIOMS gal ir noras dingtu snipinet smile.gif arba si funkcija butu prieinama tik nariams kurie parase virs 100 zinuciu  smile.gif

Nevisada tai yra snipstas. Pvz. as kartais skaitau nario zinutes, tam kad suzinot is kokio jis miesto, nes daug dalyviu savo profilyje to nenurodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Constansa @ 2006 01 18, 19:56)
tai jau kaip pastebėjau nebe pirma tema, kurioje būtų apie tai diskutuojama  4u.gif
aš irgi pritarčiau, kad šios funkcijos reiktų atsisakyti  ax.gif  arba, kad būtų matomos ir galimos perskaityti tik tos žinutės, kurios yra užskaitomos prie žinučių skaičiaus, o neužskaitomos (iš temų kaimynai, bendraamžiai) ir apsaugotuose forumuose, ne  g.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(*gidryte* @ 2006 06 16, 13:03)
labai butu gerai ,akd is vis butu panaikinta ta vieta, kai ieini i profili, kad butu galima eiti ir rasti visas nario zinutes ir atidarytas temas, arba bent jau butu galima matyti kuris narys buvo ileindes i mano profili ir zinutes  4u.gif trinti nereikia, nes kaip ir daugelis manau ,akd reikia pirma pagalvoti ka sakai ir kada sakai  4u.gif

arba šitaip

Trinti tikrai nereikia. Bet ir nebūtina, kad jos būtų randamos per profilį. Tada atėjai - ir visos žinutės kaip ant delno. Kai knaisiotis temose tikrai net neitum. Be to dažnai ir be konteksto (ne visi besidomintys varginasi eit pavartyt temoje, koks kontekstas buvo, galų gale, kitos temos net nebeegzistuoja, o žinutės vis dar matomos).
Todėl pritariu minčiai, kad arba profilyje iš viso nerodyti, arba rodyti tik tas, kurios užskaičiuojamos į žinučių skaičių. Ar bent jau dingtų iš profilio tos žinutės, kur temos jau ištrintos - taip savaime pasinaikintų žinutės nėštukių/bendraamžių/bendraminčių skyreliuose, kur temos trinamos dažnai.

Iš tų, kurie mano, jog gerai, kad profilyje rodomos visos žinutės, būtų įdomu sužinot, kodėl _reikalinga/naudinga_ kad visos žinutės būtų rodomos profilyje.
Savo ruožtu atsakau, kodėl _nereikia_ -> daugiau privatumo + jei nėra konteksto (temos), tai nematau prasmės ir atskiroje žinutėje.
Atsakyti