Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Ambrozija @ 2009 04 20, 15:09)
Temos, surinkusios 50 psl yra automatiškai užrakinamos ir po sav jos ištrinamos...

na, kad tikrai ne.... kaip cia gaunasi? Lauksiu ziniu labai g.gif g.gif
Atsakyti


Buvo toks atvejis jog rašiau žinute. Atbėgo vaikis ir man taip prispaudaliojo jog ta žinutė kažkaip išsiiuntė. Buvau žalia ir nežinojau jog ją galima pakeisti. O taip norėjos ištrint parašytą paskutinį sakinį. Man dažnai taip būna jog pirma parašai o paskui pagalvoji ar gerai.... biggrin.gif doh.gif

Atsakyti
Mano zinuciu kazkodel nerodo visai,arba rodo po tam tikro laiko. Kas cia darosi?!!!
Atsakyti
Aš tai prieš tokius pakeitimus ax.gif
Atsakyti
hmm..aciu uz komentarus, einam rinkt zinuciu smile.gif
Atsakyti
tikiuosi pades smile.gif ir veiks ta funkcija pagaliau kai surinksiu 20 zinuciu..
Atsakyti
as ir renku,bet dar neveikia
Atsakyti
Butu gerai, kad sita funkcija galima butu panaikinti..

isivaizduokime, as cia ieskau darbo, auklytes, arba, tarkim, anglu mokytojos.. o pries metus ar du esu prirasius miegajame asmeniniu dalyku.. ir siaip skyrelyje kertele sielai.. zmogus paskaites tas mano zinutes nemanau, kad imtu mane i darba, nesvarbu kokia mano kvalifikacija.. nes suzinojus lovos ir sielos reikalus kazkaip nelabai jauku bendrauti profesiskai butu....

zinau zinau, galima buvo nerasyti tu zinuciu.. bet. zinot, kaip buna. o kurtis kito niko labai nesinoretu.. apsauks klonu. doh.gif doh.gif doh.gif nu zudo tai mane verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotterdammerung @ 2009 08 29, 16:24)
Butu gerai, kad sita funkcija galima butu panaikinti..

isivaizduokime, as cia ieskau darbo, auklytes, arba, tarkim, anglu mokytojos.. o pries metus ar du esu prirasius miegajame asmeniniu dalyku.. ir siaip skyrelyje kertele sielai.. zmogus paskaites tas mano zinutes nemanau, kad imtu mane i darba, nesvarbu kokia mano kvalifikacija.. nes suzinojus lovos ir sielos reikalus kazkaip nelabai jauku bendrauti profesiskai butu....

zinau zinau, galima buvo nerasyti tu zinuciu.. bet. zinot, kaip buna. o kurtis kito niko labai nesinoretu.. apsauks klonu. doh.gif  doh.gif  doh.gif  nu zudo tai mane  verysad.gif





Visiskai pritariu, del sios funkcijos panaikinimo.... Bent jau galetu rodyti kas ir kada lindo i tavo profili smile.gif tada KAI KURIOMS gal ir noras dingtu snipinet smile.gif arba si funkcija butu prieinama tik nariams kurie parase virs 100 zinuciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sirse-: 02 rugsėjo 2009 - 09:49
QUOTE(-Sirse- @ 2009 09 02, 10:49)
Visiskai pritariu, del sios funkcijos panaikinimo...
arba si funkcija butu prieinama tik nariams kurie parase virs 100 zinuciu

Labai greit galima 100 žinučių surinkt cool.gif
Sakyčiau, kad jei naikint šią funkciją, tai naikint be jokių išimčių smile.gif
Atsakyti
Rasot, kad naujokai neturi tos funkcijos (kaip ir pas mane lyg jos nera), bet kodel naujoke neturinti nei vienos zinutes, gali skaityti mano zinutes?? (tikrai skaite)
Atsakyti
QUOTE(Gotterdammerung @ 2009 08 29, 16:24)
zinau zinau, galima buvo nerasyti tu zinuciu.. bet. zinot, kaip buna. o kurtis kito niko labai nesinoretu.. apsauks klonu. doh.gif  doh.gif  doh.gif  nu zudo tai mane  verysad.gif

O jei su kokiu nors žmogumi atvirai pasikalbate, tai vėliau jį nužudote? Juk jis gali kam nors išpasakoti...
Toks jausmas kad jūs kam nors įdomi, kad kažkas jumis domėsis... Nereikia susireikšminti, arba reikia vis dėlto galvoti ką darai. Abu atvejai galėtų tapti geru įpročiu...
Atsakyti