Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

Nesupratau kas daros, vokietijos lietuvaiciu skyrelyje pacitavus viena atsakyma, kazkodel padare kazkokia nesamone, ir vietojs pacituotos zinutes ir mano atsakymo rodo keista langa, ir zodi "Pastas" Ir as nebegaliu nieko rasyti i ta tema. nes nei pakeisti nei istrinti nieko negaliu. Nera net uzrasu " atsakyti" " Perziureti zinute"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pareis: 23 vasario 2009 - 16:25
Skaiciau skaiciau cia visur ir vis tiek nesupratau kas tada atsitinka surinkus 20 zinuciu? blink.gif Ar nelieka mano profilyje ju? Ar galiu matyti senbuviu zinutes, kuriu nematau budama naujoke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurkita @ 2009 03 29, 22:17)
Skaiciau skaiciau cia visur ir vis tiek nesupratau kas tada atsitinka surinkus 20 zinuciu?  blink.gif  Ar nelieka mano profilyje ju? Ar galiu matyti senbuviu zinutes, kuriu nematau budama naujoke?  g.gif

kai surenki 20 zinuciu tu gali perziureti ir naujoku ir senbvsiu anksciau rasytas zinutes, nes atsiranda tokia funkcija kaip "perziureti nario zinutes" atsidarius nario profili mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 03 29, 21:58)
kai surenki 20 zinuciu tu gali perziureti ir naujoku ir senbvsiu anksciau rasytas zinutes, nes atsiranda tokia funkcija kaip "perziureti nario zinutes" atsidarius nario profili  mirksiukas.gif

Na va ir pagaliau paiskejo viskas. Olindai 4u.gif
Atsakyti
pasirodo niekas nepaaiskejo... neatsirado pas mane jokios naujos funkcijos, nieko nesuprantu blink.gif gal kas paaiskins dar karta kodel mano zinutes mato visi, o as kitu vis dar nematau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurkita @ 2009 03 31, 22:29)
pasirodo niekas nepaaiskejo... neatsirado pas mane jokios naujos funkcijos, nieko nesuprantu  blink.gif gal kas paaiskins dar karta kodel mano zinutes mato visi, o as kitu vis dar nematau?  ax.gif

O tai trukdo dalyvaut forume jo nebuvimas? g.gif Ateis laikas ir galėsit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 04 01, 15:01)
O tai trukdo dalyvaut forume jo nebuvimas? g.gif Ateis laikas ir galėsit wink.gif


na aisku netrukdo, tik va kad sakot viena , o yra visai kitaip...
Atsakyti
Man ir buvo kad dingo zinutes.. arba as ju nebematau biggrin.gif O kaip ju skaicius nesikaupia, taip nesikaupia...
Atsakyti
Bandziau sugrizti i 2007 metu forumus-temas, kuriuose aktyviai dalyvavau, deja nerandu visu temu??? Perziurejau visas savo profilio zinutes, bet tikrai nera tu, butent kuriu ieskau? Ar cia del to, kad tos temos jau seniai istrintos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fortunate @ 2009 04 20, 10:10)
Bandziau sugrizti i 2007 metu forumus-temas, kuriuose aktyviai dalyvavau, deja nerandu visu temu??? Perziurejau visas savo profilio zinutes, bet tikrai nera tu, butent kuriu ieskau? Ar cia del to, kad tos temos jau seniai istrintos?  g.gif


Temos, surinkusios 50 psl yra automatiškai užrakinamos ir po sav jos ištrinamos...
Atsakyti
As nenoriu, kad kiti ieje i mano profili skaitytu mano rasytas zinutes. Kaip isjungti tokia funkcija? ar imanoma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 05 31, 18:53)
As nenoriu, kad kiti ieje i mano profili skaitytu mano rasytas zinutes. Kaip isjungti tokia funkcija? ar imanoma?  g.gif

nėra tokios funkcijos smile.gif
Atsakyti