Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Padangele @ 2008 10 19, 22:36)
Sveiki, neradau kitos temos kur galeciau aptarti sita reikaliuka todel rasau cia. As pradejau skaitinet sita foruma nes tikejausi protingu ir reikalingu minciu, bet paskutiniu metu pastebejau kad tam tikru forumo dalyviai susikure savo "klana" ir nereaguoja i kitu zinutes, tarsi nebuve, ir neatsako i rupimus klausimus nors forumo pradzioje parasyta "visada klauskite atsakysime", ir siaip forumo turinys labai jau "skystas" 5 puslapius turi praversti kol baigiasi visi chi chi cha cha.. ar cia man vienai vaidenasi tokie negerumai??

na žiūrint kokioje temoje tu čia klausi, tie chi cha chu yra laikomas šiukšlinimu, bet irgi žiūrint kokioje temoje dar, nes jei trinamos temos ten kur tie chi cha chu tai nelabai kas kreips dėmesį, bet jei netrinamos apskųsk moderatorėms, pašalins tas nereikalingas žinutes. 4u.gif
Atsakyti
Butu visai gerai ,jai galetum pati istrinti is savo "rasti visas nario zinutes" kurias nori zinutes. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Demi @ 2008 10 30, 17:37)
Butu visai gerai ,jai galetum pati istrinti is savo "rasti visas nario zinutes" kurias nori zinutes. ax.gif


Nesupratau. Tai jeigu ištrinsi iš "Rasti visas nario žinutes", tai išsitrins išvis iš forumo hihihi.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 31 spalio 2008 - 19:08
QUOTE(Padangele @ 2008 10 19, 21:36)
Sveiki, neradau kitos temos kur galeciau aptarti sita reikaliuka todel rasau cia. As pradejau skaitinet sita foruma nes tikejausi protingu ir reikalingu minciu, bet paskutiniu metu pastebejau kad tam tikru forumo dalyviai susikure savo "klana" ir nereaguoja i kitu zinutes, tarsi nebuve, ir neatsako i rupimus klausimus nors forumo pradzioje parasyta "visada klauskite atsakysime", ir siaip forumo turinys labai jau "skystas" 5 puslapius turi praversti kol baigiasi visi chi chi cha cha.. ar cia man vienai vaidenasi tokie negerumai??

priklauso kur klausi. Jeigu tarkim ateini į temą, tarkim bendraminčiuose, kur iš kažkokios temos persikėlę ir pavadinimas aiškiai pasako kad čia jau susibendravusios mamos tik bendrauja su savo "chi chi cha cha" tai nėra ir pikta kai neatsako juk jos ir yra bendraminčiuose kur temos nelaikomos o trinamos lauk.
O kur neatsako? Nėštumo klausimais, gimdymo, žindymo, vaikų auginimo, rankdarbių ir t.t. nu neteko kad neatsakytų. gal tiesiog reikia eiti ne į plepesius g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 04 22, 22:16)
as irgi buciau uz  drinks_cheers.gif  jei butu galima niekam nerodyti zinuciu,kurias parasiau.Ir ne del to kad neapgalvociau ka sakau o ka ne.O del to kad nesiknistu ieskodami kiekvieno tavo sakinio.Noreciau,kad tai nebutu kiekvieno nosei prieinama  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Ugn*Ine @ 2007 05 11, 20:37)
  nepatinka man kad kas nori tas mato mano žinutes verysad.gif

man taip pat nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2008 11 26, 10:14)
man taip pat nepatinka schmoll.gif


Tokiu atveju nerašykit visai į forumą ir niekas neskaitys jūsų žinučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu dingsta kai kurios parašytos žinutės g.gif Pirmą kartą galvojau, kad gal moderatorė nusprendė, kad postas ne į temą ir pratrynė, bet kad jau tai darosi dažnokai ir dingsta visai normalios žinutės g.gif Pavyzdžiui, šiandien ryte rašiau į temą `Sapnuojame toliau`, o dabar žiūriu, kad mano žinutės ten nebėra mastau.gif
Atsakyti
ar galima padaryt taip , kad kiti nariai negaletu skaityti mano zinuciu per cia - Rasti visas nario žinutes?
Atsakyti
QUOTE(auduse @ 2009 01 05, 17:02)
ar galima padaryt taip , kad kiti nariai negaletu skaityti mano zinuciu per cia - Rasti visas nario žinutes?

ne 4u.gif
Atsakyti
o surinkus 20 zinuciu si funcija tguretu is profilio dingti? taip as supratau, bet kol kas pas mane yra... schmoll.gif idomu kodel...
Atsakyti
QUOTE(icetea.home @ 2009 01 26, 13:55)
o surinkus 20 zinuciu si funcija tguretu is profilio dingti? taip as supratau, bet kol kas pas mane yra...  schmoll.gif idomu kodel...

Nedings.
Atsakyti
QUOTE(krystee @ 2005 09 27, 13:46)
Dauguma forumo dalyvių reiškia savo nuomonę dėl žinučių trynimo. Galbūt atvirai pasipasakojus apie save ištikrųjų po kažkiek tai laiko nesinori, kad kažkas skaitytų  būtent tas žinutes, kurios buvo parašytos. Turiu pasiūlymą; prie dalyvio profilio peržiūros , kur yra punktas: rasti visas nario žinutes, suteikti teisę forumo dalyviams pasirinkti, kokias žinutes kiti dalyviai galėtų matyti, kurių ne.


man tai irgi labai aktualu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti