Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(fukuotukaf @ 2005 10 16, 22:23)
Duoda redaguoti tik PASKUTINĘ parašytą žinutę ir laiko tarpas yra skirtingas skirtingų grupių nariams 4u.gif

Ačiū labai už paaiškinimą doh.gif . Jau pastebėjau blush2.gif , kad neduoda žinutės pakeisti, jeigu jau kažkas atsakė
Atsakyti
Pas mane neberodo šios funkcijos g.gif Nebegaliu greitai rasti temų, kuriose pasisakiau. Ar čia tik man taip? Gal gali kas paaiškint? Dabar tikriausiai viską reiks susikelt į favoritus blink.gif, bet anaip buvo patogiau. Kažkur buvo diskusija, apie tai, kad kažkada atvirumo valandėlę išsakytos mintys kitų forumiečių panaudojamos nelabai gražiems tikslams, bet gal galima padaryti taip, kad matytum tik savo pasisakymus?
Dabar žiūriu, kad gal ne čia uždaviau klausimą, nepykit labai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrelle: 05 gruodžio 2005 - 17:48
Kodėl vienų narių profilio peržiūroje yra eilutė "rasti nario žinutes" kitur nėra?
Profilio nustatymai:
Įtraukti į kontaktų sąrašą
Rasti visas nario žinutes - (šios eilutės)
Rasti dalyvio temas
Ignoruoti dalyvį
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 12 05, 18:34)
Nieko nebesuprantu  g.gif  Atsirado...


...ir vel dingo. Atrodo, kad tokia funkcija liko tik pas tuos forumo dalyvius, kurie yra parase po vos kelias zinutes - iskaitant mane. Kas cia gali paaiskinti tokia tvarka?
Atsakyti
Pas mane kol kas viskas tvarkoj
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 12 05, 17:45)
Pas mane neberodo šios funkcijos  g.gif  Nebegaliu greitai rasti temų, kuriose pasisakiau. Ar čia tik man taip? Gal gali kas paaiškint? Dabar tikriausiai viską reiks susikelt į favoritus  blink.gif, bet anaip buvo patogiau. Kažkur buvo diskusija, apie tai, kad kažkada atvirumo valandėlę išsakytos mintys kitų forumiečių panaudojamos nelabai gražiems tikslams, bet gal galima padaryti taip, kad matytum tik savo pasisakymus?
Dabar žiūriu, kad gal ne čia uždaviau klausimą, nepykit labai  blush2.gif

nezinau, bet man tai rodo visas tavo zinutes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
nezinau, bet man tai rodo visas tavo zinutes blush2.gif

Dabar rodo, bet vieną dieną negalėjau rast savo parašytų žinučių, tai ir kėliau aliarmą blush2.gif Dabar viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
na pas mane šios funkcijo staip pat nėra... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerli @ 2005 12 11, 19:14)
na pas mane šios funkcijo staip pat nėra... blush2.gif

o man ta funkcija ne kiek nepatinka, ypac kai nori konfidencialumo kai kuriose temose....
Atsakyti
Gal reikia surinkti tam tikra zinuciu skaiciu? pvz., kaip dalyvauti apklausose leidziama surinkus 20 zinuciu, ikelti nuotrauka ir prisijungti prie "miegamojo" - surinkus 100 zinuciu.
Itariu, kad naujokams, kurie neturi pakankamai zinuciu, sita funkcija nera aktyvuojama ax.gif
Atsakyti
Frosted viską teisingai pasakė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2005 12 15, 17:14)
Gal reikia surinkti tam tikra zinuciu skaiciu? pvz., kaip dalyvauti apklausose leidziama surinkus 20 zinuciu, ikelti nuotrauka ir prisijungti prie "miegamojo" - surinkus 100 zinuciu.
Itariu, kad naujokams, kurie neturi pakankamai zinuciu, sita funkcija nera aktyvuojama  ax.gif



QUOTE(SuperMama @ 2005 12 16, 18:30)
Frosted viską teisingai pasakė. smile.gif


Dėkui už atsakymą. Kažką panašaus ir įtariau.
Atsakyti