Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

As irgi kartais per daug atvirauju, bet pe až, tai vis maziau mato kiti nariai 4u.gif
Atsakyti
noreciau kad nerodytu mano lankomu temu ar parasytu zinuci
Atsakyti
Bet kas svarbiausia, kad net "Už miegamojo durų" parašytas žinutes rodo asmeniniame profilyje padarius parašytų asmeninių žinučių paiešką. blink.gif To negalima kažkaip apriboti?
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 08 21, 10:58)
Bet kas svarbiausia, kad net "Už miegamojo durų" parašytas žinutes rodo asmeniniame profilyje padarius parašytų asmeninių žinučių paiešką. blink.gif To negalima kažkaip apriboti?

Jei narys neturi priėjimo prie to skyrelio, tai nerodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 08 21, 12:36)
Jei narys neturi priėjimo prie to skyrelio, tai nerodo  biggrin.gif


Na sesuo, kuri tame skyrelyje nesilanko ir neturi slaptažodžio, tikrai skaitė mano žinutes per asmeninį profilį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 08 22, 17:57)
Na sesuo, kuri tame skyrelyje nesilanko ir neturi slaptažodžio, tikrai skaitė mano žinutes per asmeninį profilį. g.gif

tai,kad nesilanko už miegamojo durų ir neturi slaptažodžio, nereiškia, kad neturi priėjimo. jei ji turi 100 žinučių, tavo profilyje gali matyti viską, ką rašei bendruose forumuose, ar ten.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 08 22, 19:59)
tai,kad nesilanko už miegamojo durų ir neturi slaptažodžio, nereiškia, kad neturi priėjimo. jei ji turi 100 žinučių, tavo profilyje gali matyti viską, ką rašei bendruose forumuose, ar ten.


Na tai va apie tai ir rašiau, kad tie, kas nesilanko ir neturi slaptažodžio, gali drąsiai skaityti tavo žinutes. g.gif Ir tai šiek tiek glumina. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 08 20, 19:55)
as taip pat noreciau kad nerodytu mano lankomu temu ar parasytu zinuci

na butu neblogai,bet sako,kad neimanoma rolleyes.gif
Atsakyti
aisku kiekviena turi savo nuomone ir gali ja isreiksti,as tai visada pries rasydama pagalvoju,ka rasyti,bet sutinku kartais buna tokiu atveju,kai parasai kartais kanors negerai ir po to gailiesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 08 23, 10:54)
Na tai va apie tai ir rašiau, kad tie, kas nesilanko ir neturi slaptažodžio, gali drąsiai skaityti tavo žinutes. g.gif Ir tai šiek tiek glumina. doh.gif

tai tikra nesamone,kd visi mato ka rasai
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 08 22, 19:59)
tai,kad nesilanko už miegamojo durų ir neturi slaptažodžio, nereiškia, kad neturi priėjimo. jei ji turi 100 žinučių, tavo profilyje gali matyti viską, ką rašei bendruose forumuose, ar ten.



kad ne, kažkada to klausiau moderatorės kitoje temoje, tai jei nuturi slaptažodžio, tai tos žinutės jiems nematomos g.gif
Atsakyti
Sveiki, neradau kitos temos kur galeciau aptarti sita reikaliuka todel rasau cia. As pradejau skaitinet sita foruma nes tikejausi protingu ir reikalingu minciu, bet paskutiniu metu pastebejau kad tam tikru forumo dalyviai susikure savo "klana" ir nereaguoja i kitu zinutes, tarsi nebuve, ir neatsako i rupimus klausimus nors forumo pradzioje parasyta "visada klauskite atsakysime", ir siaip forumo turinys labai jau "skystas" 5 puslapius turi praversti kol baigiasi visi chi chi cha cha.. ar cia man vienai vaidenasi tokie negerumai??
Atsakyti