Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Ambrozija @ 2008 02 03, 18:15)
Nerasi, mat uždaryta dar forume išlieka apie sav. O nuo rugsėjo nemažai laiko jau praėję ax.gif


supratau, dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 03 vasario 2008 - 20:31
Kaip padaryti, kad niekas negaletu skaityti prie mano profilio esanciu zinuciu? Maciau, kad pas kaikurias taip yra. g.gif Laukiu atsakymo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 11, 12:05)
Kaip padaryti, kad niekas negaletu skaityti prie mano profilio esanciu zinuciu? Maciau, kad pas kaikurias taip yra.  g.gif Laukiu atsakymo.  4u.gif

Pas nieką taip nėra bigsmile.gif .Nieko nepadarysi tokia forumo tvarka.Tiesiog nerašyk tai ko nereikia,ir nereiks pergyvent tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 03 11, 17:50)
Pas nieką taip nėra bigsmile.gif .Nieko nepadarysi tokia forumo tvarka.Tiesiog nerašyk tai ko nereikia,ir nereiks pergyvent tongue.gif  mirksiukas.gif



Yra. tongue.gif Pati maciau ir ne pas viena. g.gif O rasau ka noriu, tik nenoriu, kad visokios ilganoses lystu, cia tuo atveju, kai atranda atseit pazystama ir skaitineja jo zinutes. mad.gif Todel po to atsiranda daug norinciu pasikeisti vardus.
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 12, 08:20)
Yra.  tongue.gif  Pati maciau ir ne pas viena.  g.gif  O rasau ka noriu, tik nenoriu, kad visokios ilganoses lystu, cia tuo atveju, kai atranda atseit pazystama ir skaitineja jo zinutes.  mad.gif Todel po to atsiranda daug norinciu pasikeisti vardus.

Nu žinok negirdėjau,kad šitam forume kas galėtų užsiblokuot savo žinutes,kad kitos neskaitytų g.gif
Atsakyti
Gali nematyt senbuvių žinučių, jei pvz turi kelias tik žinutes, tai daug turinčių narių žinučių ir nepamatysi wink.gif Tik dar neišsiaiškinau, kodėl taip yra ax.gif
Atsakyti
Na, viskas aisku 4u.gif , bet jeigu butu tokia galimybe, butu tiesiog nuostabu, perskaityti zinutes visi gali ir forume, nera reikalo landzioti po profili, na, bet ka as cia kalbu, vistiek atsiras ilganosiu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 03 12, 08:20)
Yra.  tongue.gif  Pati maciau ir ne pas viena.  g.gif  O rasau ka noriu, tik nenoriu, kad visokios ilganoses lystu, cia tuo atveju, kai atranda atseit pazystama ir skaitineja jo zinutes.  mad.gif Todel po to atsiranda daug norinciu pasikeisti vardus.

tai jau jo doh.gif pati zinau is kitu zmoniu (ratas visgi sukasi) kad ir mano zinutes yra sekamos, visgi moterys cekavos biggrin.gif doh.gif kazkaip net nepatogu rasineti, visgi bendrauji cia, susidaro kaip antras gyvenimas, o kai prisimeni kad kazkas apie tave skaito- tuo paciu lenda ir i mano asmeninius reikalus, tai net bendrauti nebesinori, na nebent pavirsutiniskai verysad.gif Reikia galvot kokia nors iseiti unsure.gif
Atsakyti
nezinau, del manes tegu skaito, kai tai zinau kai ko nerasau, o kai jau rasau tai koks skirtumas,,ar birute ar maryte perskaitys mirksiukas.gif ..juolab drauges jei perskaitys,tai nieko naujo neras, o kas gi daugiau unsure.gif
Atsakyti
na as pvz cia bendrauju su savo bendramintem nestuke.gif dalinuosi ispudziais, rupesciais.. kaip nei su kuria kita "drauge", taip kad visai nenoriu kad ji zinotu ka as isgyvenu, ka patiriu ir pan. o ka jau noriu ta pati pasakau smile.gif (taip pat vyro bendradarbes, kuriu net nepazistu irgi vaidnti draugem g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindila: 17 kovo 2008 - 15:25
drinks_cheers.gif LABA VISIEM,MAN TAI IDOMU KAI LIEKA NEISTRINANT ZINUTES ,IR VISU PIRMA RASANT REIKIA GALVOT KAD PERDAUG NENUSISNEKET bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 10 05, 00:00)
Maža ką, gal kokia draugė susekė, apie kurią buvo papletkinta forume kiek per atvirai biggrin.gif Daug tokių atvejų gali atsirasti ir kad nebūtų per daug piktnaudžiaujama žinučių trinimu/slaptinimu vartotojai tokios galimybės neturi 4u.gif
O žinutės yra užslaptinamos nuo visų išskyrus moderatorius mirksiukas.gif

tai neverta pletkint pernelyg atvirai ir asmeniškai, nors kita vertus, pasikeisi nicą, avatarą, profilį ir tiek tave teatseks cool.gif

Papildyta:

QUOTE(Auges @ 2006 06 03, 13:00)
Techniškai tai padaryti žinoma lengva ir taip buvo padaryta anksčiau, tačiau labai dažnai pasitaikė atveju, kai dalyviai trindavo savo žinutes, ypač karštesnėse diskusijoje, taip iškraipydami diskusijos prasmę, palikdami kitą pusę "kvailio vietoje". Dėl šio priežasteis (pagrinde) ir buvo uždrausta ši funkcija. Jeigu iš tiesų "pagauti" azarto parašot žinutę, dar turit laiko pagalvot ir ją pataisyt. Man asmeniškai dažnai būna, kad perskaitai kažkokį provokuojantį postą, atsidarai atsakymų langą - rašai rašai rašai, kol parašai atsakymą nusiramini  biggrin.gif  ir nepaspaudus atsakyti uždarai langą biggrin.gif
thumbup.gif šita gera ir išbandyta terapija thumbup.gif


Papildyta:

QUOTE(*gidryte* @ 2006 06 16, 14:03)
labai butu gerai ,akd is vis butu panaikinta ta vieta, kai ieini i profili, kad butu galima eiti ir rasti visas nario zinutes ir atidarytas temas, arba bent jau butu galima matyti kuris narys buvo ileindes i mano profili ir zinutes  4u.gif trinti nereikia, nes kaip ir daugelis manau ,akd reikia pirma pagalvoti ka sakai ir kada sakai  4u.gif
ir prasidėtų seklių morkų žaidimai ir gūdžios paranojos laikai lotuliukas.gif ...


QUOTE(snaige @ 2007 04 22, 22:16)
as irgi buciau uz  drinks_cheers.gif  jei butu galima niekam nerodyti zinuciu,kurias parasiau.Ir ne del to kad neapgalvociau ka sakau o ka ne.O del to kad nesiknistu ieskodami kiekvieno tavo sakinio.Noreciau,kad tai nebutu kiekvieno nosei prieinama  ax.gif


Papildyta:

forumas vis dar yra atvira vieša virtuali erdvė, kiek susiasmeninam joje - mūsų reikalas, tada tenka suvokt, kad čia mūro sienom dvimetrinėm neužsitversi...
QUOTE(**SM** @ 2007 05 11, 20:37)
va čia tai gera įdėja  bigsmile.gif  super ir aš taip manau ir pritariu visu 100 procentų, nepatinka man kad kas nori tas mato mano žinutes verysad.gif


išeitis paprasta - rašyt sau į sąsiuvinį lotuliukas.gif
QUOTE(asoptimiste @ 2007 08 10, 09:39)
nelabai suprantu kam iš viso tas žinutes rašyti viešai, jei po to kyla noras jas trinti g.gif Jeigu esi apsisprendus pasireikšti - atsiskleisti, vadinasi kelio atgal nėra... mirksiukas.gif Aš už tai, kad kiekvienas prisiimtų atsakomybę už atliktus veiksmus thumbup.gif

gal ne visai i temą pasireiškiau... tongue.gif čia mamytės kalba apie kitus dalykus ax.gif

į temą į temą - ir labai teisingai

QUOTE(Ambrozija @ 2007 08 10, 10:11)
Būna laikotarpis, kai niekam nesinori iš draugų pasipasakot, per sunku...išsilieji čia, kur tave išklauso, palaiko... rolleyes.gif


Papildyta:
tai ir gėdytis tada lyg ir nėr ko ax.gif
Atsakyti