Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

Jeigu nenorite kalbėti atvirai tai ir nekalbėkite. Jeigu temos nebus viešai rodomos, forumo nebus.
Atsakyti
o tai uz miegamojo duru irgi visdelto atvirai?nuo 100zinuciu?
Atsakyti
Jeigu jūs klausiat ar galima bus surasti žinutes parašytas už miegamojo durų per jūsų profilį, tada taip, galima.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 10 03, 09:16)
Jeigu nenorite kalbėti atvirai tai ir nekalbėkite. Jeigu temos nebus viešai rodomos, forumo nebus.



Nieks nepraso nerodyti temu viesai. Nesupratot is visos temos ko praso unsure.gif ?
Atsakyti
Neradau tinkamesnės temos, tai leiskite pkalausti šioje smile.gif kai paspaudi "Nariai", pasirodo mini narių sąrašėlis, norėjau paklausti, kodėl būtent tie nariai ten "įmesti", t.y. kodėl būtent tų narių nick'ai yra rodomi? Ačiū už smalsumo patenkinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2008 01 25, 13:42)
Neradau tinkamesnės temos, tai leiskite pkalausti šioje smile.gif kai paspaudi "Nariai", pasirodo mini narių sąrašėlis, norėjau paklausti, kodėl būtent tie nariai ten "įmesti", t.y. kodėl būtent tų narių nick'ai yra rodomi? Ačiū už smalsumo patenkinimą 4u.gif

Čia yra visų forumo narių sąrašai,o ne sąrašėlis mirksiukas.gif
Ir tavo tarp jų yra.Gali pasiieškot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 01 25, 14:51)
Čia yra visų forumo narių sąrašai,o ne sąrašėlis mirksiukas.gif
Ir tavo tarp jų yra.Gali pasiieškot bigsmile.gif

4u.gif Skamba didingai smile.gif O kodėl tada ne kaip pas žmones? T.y. vardai išdėstyti ne pagal abėcėlę, kai tik atidarai tą psl.? Ačiū 4u.gif

p.s. kažkoks "durnas" smalsumas pagavo biggrin.gif
Atsakyti
pagal abėcėlę išdėstyti.
tik pirmiau eina su simboliais nikai.

galima pasirinkti ten pagal kokius nori kriterijus ieškoti, ar pagal statusą, ar pagal vardą.
Atsakyti
man reikalinga viena mano pacios rasyta zinute, su tam tikra info, kuria rasiau bendraamziuose rugsejo menesi, o tema jau panaikinta, passiekus max puslapiu skaiciu tai jau niekaip negalesiu savo zinutes rasti?? g.gif aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 03 vasario 2008 - 17:53
QUOTE(Veitė @ 2008 02 03, 17:43)
man reikalinga viena mano pacios rasyta zinute, su tam tikra info, kuria rasiau bendraamziuose rugsejo menesi, o tema jau panaikinta, passiekus max puslapiu skaiciu tai jau niekaip negalesiu savo zinutes rasti?? g.gif aciu

Tema ,kuri pasiekia maksimalų puslapių skaičių yra užrakinama,o panaikinama tikrai ne iš karto.Tai manau per paiešką gali susirasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2008 02 03, 17:43)
man reikalinga viena mano pacios rasyta zinute, su tam tikra info, kuria rasiau bendraamziuose rugsejo menesi, o tema jau panaikinta, passiekus max puslapiu skaiciu tai jau niekaip negalesiu savo zinutes rasti?? g.gif aciu

Nerasi, mat uždaryta dar forume išlieka apie sav. O nuo rugsėjo nemažai laiko jau praėję ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 02 03, 18:15)
Nerasi, mat uždaryta dar forume išlieka apie sav. O nuo rugsėjo nemažai laiko jau praėję ax.gif

Kaip keista, g.gif aš galvojau,kad ilgiau išlieka.
Atsakyti