Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Juritele @ 2007 07 13, 11:59)
O tai as galiu paziureti,kas pas mane lankesi ir ziurejo mano zinutes  g.gif ???

Nea rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 07 13, 14:46)

O as galvojau,kad eina tik nezinau kur ziureti
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 07 13, 15:19)
O as galvojau,kad eina tik nezinau kur ziureti

įmanoma suprasti iš persekiotojos pasisakymų forume arba realiai bendraujant, arba tiesiog matai, kad to žmogaus, kuris tave persekioja, skaitymo eiliškumas atitinka tavo pasisakymus įvairiose temose tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 07 13, 17:01)
įmanoma suprasti iš persekiotojos pasisakymų forume arba realiai bendraujant, arba tiesiog matai, kad to žmogaus, kuris tave persekioja, skaitymo eiliškumas atitinka tavo pasisakymus įvairiose temose tongue.gif

Aisku tada smile.gif
Atsakyti
o tai kiek zinuciu surinkus atsiranda si funkcija?
Atsakyti
nelabai suprantu kam iš viso tas žinutes rašyti viešai, jei po to kyla noras jas trinti g.gif Jeigu esi apsisprendus pasireikšti - atsiskleisti, vadinasi kelio atgal nėra... mirksiukas.gif Aš už tai, kad kiekvienas prisiimtų atsakomybę už atliktus veiksmus thumbup.gif

gal ne visai i temą pasireiškiau... tongue.gif čia mamytės kalba apie kitus dalykus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asoptimiste: 10 rugpjūčio 2007 - 08:40
QUOTE(asoptimiste @ 2007 08 10, 09:39)
nelabai suprantu kam iš viso tas žinutes rašyti viešai, jei po to kyla noras jas trinti g.gif Jeigu esi apsisprendus pasireikšti - atsiskleisti, vadinasi kelio atgal nėra... mirksiukas.gif Aš už tai, kad kiekvienas prisiimtų atsakomybę už atliktus veiksmus thumbup.gif


Būna laikotarpis, kai niekam nesinori iš draugų pasipasakot, per sunku...išsilieji čia, kur tave išklauso, palaiko... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wedi @ 2007 07 13, 20:44)
o tai kiek zinuciu surinkus atsiranda si funkcija?

viskas labai, ir net labai išsamiai aprašyta šioje temoje
Atsakyti
Man pvz irgi nepatinka si funkcija siuo metu biggrin.gif pirkau daikta is vienos mamules ir nuvaziavus pasimatuoti pamaciau pries save savo buvusia klasioke. o kadangi cia ir apie savo gyvenima parasai ir paatvirauji...nesijauciu saugi schmoll.gif doh.gif

Ka patartumet daryt? g.gif
Atsakyti
sveikutes...
as irgi nesu patenkinta tuo, jog visi gali narsyti po kito zinutes...
beje, as esu naujoke ir galiu matyti kitu ne tik naujoku zinutes...
gerai butu jog butu galima pasirinkti, ar tu nori kad tave kas snipinetu ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 09 28, 12:33)
O aš prieš.
Galvoti reikia prieš rašant. O jei jau parašei (ir per pusvalandį neištrynei) – tai ir būk atsakinga. Graušies – išmoksi save kontroliuoti.


thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ambrozija @ 2007 08 10, 08:11)
Būna laikotarpis, kai niekam nesinori iš draugų pasipasakot, per sunku...išsilieji čia, kur tave išklauso, palaiko... rolleyes.gif



tai nėra ko gėdytis dėl to ką parašei...ar ne taip? wub.gif
Atsakyti
tai ar imanoma isjungti zinutes, pvz. as nenoreciau kalbeti atvirai, ir skelbti temu kurias gali bet kas pasiskaityti, pvz. as siunciausi rubelius mamos, kuri prase patarti ka daryti, nes myli kita, nori palikti vyra, o dabar po triju metu jau su tuo vyru ir vaikuti turi ax.gif , nefaina kai nelieka privatumo g.gif
Papildyta:
o tai uz miegamojo duru irgi rodys zkelbtas zinutes?
Atsakyti