Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Vitalee @ 2007 02 22, 16:03)
Ar galima iš forumo dalyvių išsiregistruoti?

Galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalee @ 2007 02 22, 16:03)
Ar galima iš forumo dalyvių išsiregistruoti?

Parašyk admininstratorei Auges į asmeninę, išregistruos smile.gif
Atsakyti
temos kuratoriai turėtų apie pasikeitimus informuoti žinučių autorius, ar pateikti jiems pasiūlymus.....nors esu nenaujokė, bet jokiu žinučių negaunu, prašyčiau paaiskinti - ar jos skirtos naujos temos atidarytojoms? ax.gif
Atsakyti
sorry, kad neperskaiciau visos temos, nes gal jau buvo toks pasiulymas. jeigu jau zinutes yra atviros visu skaitymui: nepiktybiniam ar snipinejimo tikslais, tai tegul buna dar tokia funkcija kaip nariu, kurie skaite jusu profilio zinutes sarasas. ir tada bus sazininga. nelys tada skaitineti tie, kurie tiesiog nori sekti ar kazkokio smalsumo vedini g.gif
ir vilkas sotus ir avis patenkinta... sumazetu bereikalingo landziojimo ir narys jaustus pilnavertis savo profilio savininkas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 14 kovo 2007 - 12:51
QUOTE(primavera @ 2007 03 14, 12:45)
sorry, kad neperskaiciau visos temos, nes gal jau buvo toks pasiulymas. jeigu jau zinutes yra atviros visu skaitymui: nepiktybiniam ar snipinejimo tikslais, tai tegul buna dar tokia funkcija kaip nariu, kurie skaite jusu profilio zinutes sarasas. ir tada bus sazininga. nelys tada skaitineti tie, kurie tiesiog nori sekti ar kazkokio smalsumo vedini g.gif
ir vilkas sotus ir avis patenkinta... sumazetu bereikalingo landziojimo ir narys jaustus pilnavertis savo profilio savininkas rolleyes.gif

Aš tai norėčiau matyti kas mane seka lotuliukas.gif
Bet va bėda....kad ir pati ...seklys morka pabūnu blink.gif
Atsakyti
A kode jums atrodo, kad jei jau skaito žinutes, tai reiškias seka? aš pvz pasižiūriu, jei man patinka ta forumietė, tik kokiose temose pvz būna ar pan, kartais taip randi įdomių, dar nematytų temų, kur pats niekada nerastum, nu būna kartais kad ir paskaitai žinutes, bet nematau nieko blogo, jei turi ką slėpt, tada nerašykit į forumą tongue.gif
Atsakyti
o tai kaip suprast mano atveji-esu parasius 8 zinutes. Vienos forumo dalyves galiu paziuret rasytas zinutes, kitu-nebe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilgele: 04 balandžio 2007 - 13:42
sveiki as nauja ax.gif ir nelabai moku naudotis nelabai suprantu kaip su tom zinutem blush2.gif gal galit man bukai paaiskyt 4u.gif
Atsakyti
Kodel as negaliu perziuretii savo temu ir parasytu zinuciu? g.gif Pries koki menesi galejau, o dabar neatsidaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kuliamija @ 2007 04 06, 06:21)
Kodel as negaliu perziuretii savo temu ir parasytu zinuciu? g.gif Pries koki menesi galejau, o dabar neatsidaro verysad.gif

Visai nėr tos eilutės g.gif Ar paspaudus klaidą meta? Jei klaida, gali nukopijuot ir įkelt čia, ką butent rašo? rolleyes.gif
Atsakyti
ir as uz tai kad nerodytu manozinuciu.Mano profilyje nebutu funkcijos rasti visas nario zinutes.PVZ:mano pazystama zinanti mano nika ir esanti supermamos nare,ziuri ka as rasau labai intymiose temose,ar noriu issipasakoti kertele sielai.Man tai nepatinka,as nenoriu kad ji zinotu apie mano isgyvenimus blink.gif Ka man daryt?vis registruotis kitu vardu?nesamone.Labai prasau,jei yra galimybe panaikinkit sia funkcija mano profilyje ax.gif is anksto dekoju wub.gif
Atsakyti
Ne, tokios galimybės nėra smile.gif
Atsakyti