Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Vikšrelis @ 2006 10 14, 09:37)
Šiame forume visiems ši galimybė nustatyta vienodai rolleyes.gif



kaip suprast? tai ar galima, ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 10 14, 10:37)
Šiame forume visiems ši galimybė nustatyta vienodai rolleyes.gif

O ar yra galimybė pamatyti, kas skaitė tavo žinutes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nike_mike @ 2006 10 16, 15:20)
kaip suprast? tai ar galima, ar ne?  4u.gif

Jau buvo rašyta kad negalima uždrausti kitiems nariams skaityti žinutes. Ši funkcija veikia visiems vienodai be išimčių. Tik naujokai neturi šios funkcijos "rasti visas nario žinutes"

QUOTE(Migdolas @ 2006 10 17, 22:12)
O ar yra galimybė pamatyti, kas skaitė tavo žinutes?  ax.gif


Ne, tokios galimybės nėra.

Atsakyti
QUOTE(Dzimute @ 2006 01 27, 19:24)
Nes pastoviai nusikopinu savo zinutes apie mazyli, nestuma ir pan. Juk tai savotiskas dienorastis.

Gera mintis!
QUOTE(Auges @ 2006 10 18, 08:48)
KL.: O ar yra galimybė pamatyti, kas skaitė tavo žinutes?
ATS.: Ne, tokios galimybės nėra.

O tai kaip tada atsiranda tokių, kurios (-ie) įtarinėja, kad jų žinutes kažkas skaitė, „filtravo“, juos sekė ir šnipinėjo?.. blink.gif Čia tik aiškiaregės (-iai) taip gali? lotuliukas.gif
Atsakyti
Zirzliukas, atsakyt į šį klausimą aš negaliu, nes nežinau. smile.gif (bet tokios funkcijos forume nėra smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 08, 01:12)
O tai kaip tada atsiranda tokių, kurios (-ie) įtarinėja, kad jų žinutes kažkas skaitė, „filtravo“, juos sekė ir šnipinėjo?..  blink.gif  Čia tik aiškiaregės (-iai) taip gali?  lotuliukas.gif

Kai mamos pastebi "kabiką", kelis mėnesius iš paskos einantį per kelias temas, natūralu, kad kyla vienokie ar kitokie įtarimai
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 08, 01:12)
O tai kaip tada atsiranda tokių, kurios (-ie) įtarinėja, kad jų žinutes kažkas skaitė, „filtravo“, juos sekė ir šnipinėjo?..  blink.gif  Čia tik aiškiaregės (-iai) taip gali?  lotuliukas.gif

labai paprasta, jei sakykim esu kokioj nors temoj, ir žinau,kas čia lankosi (sakykim bendraminčiuose), ir matai,akd skaito kas nors kitas, paskaiu vėl tą patį pastebi kitoj temoj, kur aš esu. o geriausiai, kai atkapsto tokią, kur niekada ten neeldnda ir ima ir parašo į mano sukrutą temą, tai labai lenva suorasti, kad jau sekioja....
Atsakyti
Matančiom "kabikus" sakyčiau paranoja puola blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 01 08, 11:15)
Matančiom "kabikus" sakyčiau paranoja puola blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

schmoll.gif nepuola ne, konkrečiais pvz galiu paskayti, bet nesakysiu tongue.gif bo dar čia pamatys lotuliukas.gif
Atsakyti
Ai, aš tai jau abejingai žiūriu į sekiotojus, o gal net jau ir neturiu tokių...man jau vienodai paišo biggrin.gif tik jei kada sužinosiu, kad seka ar dar kažką, tai sutikus gatvėj blondidiškas garbanas tikrai apipešiočiau... cool.gif
Atsakyti
aš manau, kad forume turėtų būti kažkokia sistema, kad nariai galėtų patys nuspręsti rodyti savo žinutes visiems kitiems ar ne blush2.gif nes tikrai ne visi pageidauja,kad jų žinutes galėtų bent kas skaityti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RasidaS @ 2007 01 12, 23:13)
aš manau, kad forume turėtų būti kažkokia sistema, kad nariai galėtų patys nuspręsti rodyti savo žinutes visiems kitiems ar ne  blush2.gif nes tikrai ne visi pageidauja,kad jų žinutes galėtų bent kas skaityti... blush2.gif

Nu tai kam tada išvis rašyti, jei nori, kad nieks nematytų?
Atsakyti