Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Vikšrelis @ 2006 08 17, 09:59)
Kad ir kiek surinksi žinučių, ta galimybė (skaityti tavo žinutes) tikrai neišnyks...



Supratau. Tiesiog kai buvau naujokė, man atrodo galėjau skaityt tik naujokų žinutes. Tai maniau, kad kai jau tapsiu nebe naujoke, nesimatys ir mano žinučių, o gavosi taip, kad ir aš galiu visų skaityt smile.gif
Bet šiaip tai man atrodo, ta galimybe įdomu pasinaudot tik tuomet, kai susekį kokią pažįstamą smile.gif Bėda tik, kad kitam ta pažįstama esi pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2006 08 04, 20:10)
nu joooo, tai kur dabar ta tikroji teisybe, kodel vieniem galima paslepti savo rasytas zinutes, o kiti dalyviai tarsi "imkit mane ir skaitykit"  g.gif


as irgi niekaip nesuprantu nuo ko tai priklauso?
Atsakyti
Kažkur dingo beveik visos prieš keletą dienų rašytos mano žinutės. Ar jas visas ištrynė? Lyg ir nieko neleistino nerašiau.
Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2006 09 15, 14:39)
Kažkur dingo beveik visos prieš keletą dienų rašytos mano žinutės. Ar jas visas ištrynė? Lyg ir nieko neleistino nerašiau.

Kurios būtent? Kokioj temoj?
Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2006 09 15, 13:39)
Kažkur dingo beveik visos prieš keletą dienų rašytos mano žinutės. Ar jas visas ištrynė? Lyg ir nieko neleistino nerašiau.


taigi supermama buvo uzluzus, tai ir visos parasytos zinutes dingo mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maddox: 15 rugsėjo 2006 - 20:31
Visgi manau kad sistemos leidimas skaityti kito nario visas žinutes yra blogas sumanymas.
Jei pvz. Onutė skelbiasi kokiam rankdarbių skyrelyje, pardavinėja juos kitom forumietėm (t.y. tokiu atveju dalina savo telefona/adresiuką, nurodo vardą pavardę ir banko sąskaitą, arba tiesiog gyvai susitinka), o paskui išsiguodžia kokiam nors "Vyrai ir moterys" skyrelyje apie pvz. vyro neištikimybę? blink.gif

Marijos žemė yra mažas kraštas ir SM-oj "išrišt" forumo dalyvio tapatybę yra pirmokui prieinama užduotis. Kokia prasmė galvoti sau Nick'a tada?
Atsakyti
Skelbti asmeninius duomenis, taip pat irtelefoną, el.pašto adresą yra nesaugu ar slepiesi už nicko, ar prisitatai savo vardu. Todėl mes nerekomenduojam rašyti telefono, asmeninių duomenų, ir el.pašto adreso naudojant @ ženkliuką (parašius šį ženkliuką tam tikros programos užfiksuoja šį el.paštą, nenustebkit jeigu jums po tokios viešo paskelbimo pradės eit begalė SPAM'o).
Visi mes esam žmonės mastantys ir turim patys nusistatyt saugaus išsikalbėjimo ar duomenų skelbimo ribas.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 09 22, 18:35)
Skelbti asmeninius duomenis, taip pat irtelefoną, el.pašto adresą yra nesaugu ar slepiesi už nicko, ar prisitatai savo vardu. Todėl mes nerekomenduojam rašyti telefono, asmeninių duomenų, ir el.pašto adreso naudojant @ ženkliuką (parašius šį ženkliuką tam tikros programos užfiksuoja šį el.paštą, nenustebkit jeigu jums po tokios viešo paskelbimo pradės eit begalė SPAM'o).
Visi mes esam žmonės mastantys ir turim patys nusistatyt saugaus išsikalbėjimo ar duomenų skelbimo ribas.


Čia buvo tik vienas iš pavyzdžių. Tolesnis paaiškinimas bus ilgas, bet aš laiko šiandien turiu mirksiukas.gif
Sakykim neskelbiam jokių asmeninių duomenų (vardai, pavardės, sąskaitos, etc.).
Pakanka būti kelių skirtingų temų lankytoju (dažnai tų, kur norisi bendrauti tik su tokių pat interesų ar problemų (kartais labai skaudžių, intymių) turinčiais žmonėmis). Forumo dalyvis visai nepageidauja (manyčiau) kad pagal pasisakymus KITOSE temose jį/ją atpažintų kaimynai, bendradarbiai etc.
Pakanka Onutei įdėti jos šuns nuotrauką gyvūnų forume ir automatiškai ji yra atpažįstama kaip pvz. ta mergina, kuri pasisake kitoje temoje kad (irgi pvz.) turi problemų dėl alkoholio biggrin.gif

Vienu pelės spustelėjimu kas tik nori gali susipažinti su jūsų gyvenimu tsakant. Galima aišku sakyti - tai kokio, atsiprašant, velnio rašyti į forumą apie savo problemas??? Ogi tada galima paklausti - kam tada išvis tas forumas reikalingas... smile.gif

Arba kitas variantas - pati stebėjau vaizdelį - viena forumo dalyvė, ėsdamasi forumo temoje X su kita dalyve, nepasididžiavo pasiknisti oponentės rašytose žinutėse temoje Y (pasinaudojus šia forumo paieškos funkcija, suprantama). Ir ką - ogi diskusijos argumentams panaudojo visą ten rastą "kompromatą", išdėstė savo nuomonę dėl "užterštos oponentės karmos" beigi kitų baisių "nusikaltimų". doh.gif Oponentė, žinoma, jautėsi kaip pamazgom aplieta.

Nesuvokiu kokią teigiamą naudą galima gauti iš šitos funkcijos SM forume (svetimų žinučių prieinamumo bet kam ir bet kada).
Atsakyti
QUOTE(Kojines2 @ 2006 09 23, 19:40)
Nesuvokiu kokią teigiamą naudą galima gauti iš šitos funkcijos SM forume (svetimų žinučių prieinamumo bet kam ir bet kada).

Kai kas šią problemą sprendžia prisiregistruodamas bent jau pora nick'ų: vienas - skaudžioms, asmeninėms temoms, kitas - visoms kitoms. mirksiukas.gif Kol kieno nors profilyje galima skaityti visas žinutes, tai turbūt geriausia išeitis. Šiaip tai ši funkcija "Rasti nario žinutes" galėtų būti pasirenkama. Kas nori, galėtų savo žinutes užslėpti, kas nori - leisti skaityti.
Atsakyti
tai ar galima padaryti ka nors kad niekas nematytu mano parasytu zinuciu? ar nuo to jau niekur nepabegsi?
Atsakyti
as tai is vis nesuprantu, ka cia galima issnipineti..? nu pasisakei tai pasisakei, tegu skaito kas tik nori, kiba gaila...O jei nori sleptis, tai galima gi varda pasikeist laikas nuo laiko..
Atsakyti
QUOTE(skorpiniuke @ 2006 10 10, 18:50)
tai ar galima padaryti ka nors kad niekas nematytu mano parasytu zinuciu? ar nuo to jau niekur nepabegsi?

Šiame forume visiems ši galimybė nustatyta vienodai rolleyes.gif
Atsakyti