Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Mus Vilniuje filmuos kazkoks Piotras (su akiniais, o zmona fotografe).
Ar niekam neteko susidurti? Patenkinti?
Atsakyti
QUOTE(vitanika @ 2005 03 19, 19:49)
gal kas zinot gera fotografa Siauliuose????

zinau gera fotografą ir filmuotoją ( vienas asmuo biggrin.gif ) Šiauliuose. Gaila, bet mano vestuvių dieną jis užsiėmęs, bet Jūs galit pabandyti Kęstutis 841544088. Tik kiek žinau jis nėra pigus, bet kokybė tai tikrai gera mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes.As jau pradedu depresuot...Nerandam mes nei filmuotojo nei fotografo.gal ka galite pasiulyti Panevezyje! kaina jau tikrai nebesvarbu doh.gif
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimule @ 2005 03 23, 19:16)
Sveikutes.As jau pradedu depresuot...Nerandam mes nei filmuotojo nei fotografo.gal ka galite pasiulyti Panevezyje! kaina jau tikrai nebesvarbu doh.gif
Aciu. 4u.gif

Paprastai operatoriai ir fotografai, manau, važiuoja kur reikia, o ne vien savo mieste apsikasę sėdi smile.gif
Pabandyk paskambinti Gintarui 861444355 .Iš suvalkijos, fotkina ir filmuoja. Dirbo vestuvėse pas draugus, neblogai padarė. Filmo ypač pabaiga gera, tokie smagiausi momentai sudėlioti visų vestuvių biggrin.gif
Atsakyti
oi aš ir galvojau kad panevėžyje nieko nėra, bet suradom, ir kaip kalba visi-pačius geriausius. fotografas- Gintaras iš panevėžio balso, o video- vat forografas jį mum ir pasiūlė, ir jo video parodė, tai sužavėti likom. dabar pamiršau pavaerdes, bet jei įdomu, parašysiu, manau tikrai nesigailėsij nei mes, nei Jūs jei pasirinksite:) o ir kainos prieinamos.

vat pridedu laiškiuką, kokį atsakymą gavome, gal sudomins. Beje kada tavo vestuvės?

Sveiki.Taip, as fotografuoju vestuves su skaitmeniniu fotoaparatu.Todėl galimi 2 nuotrauku darymo variantai.As nufotografuoju vestuves,irasau visas nuotraukas i CD ir atiduodu Jums pasidaryti po 1 lt. ar pigiau.Jus galite kompakta perrasyti draugams ir pan.Nuotrauku CD buna 200-300.CD kaina butu 300 lt. Antras variantas.Jis labiau tinka ,jei planuojate kviesti daug sveciu,yra iprastas foto albumo padarymas su 150-200 nuotrauku.Sveciams kaina yra 3 lt, jauniesiems 2lt.,jei imate visa albuma.Jei renkates nuotraukas,kaina bus 2,5 lt.Jei kainos Jus tenkina (o jos tikrai nera didelis) galime susitikti ir aptarti smulkiau detales.Galeciau parodyti ir vestuviu pvz.
Noreciau rekomenduoti ir savo drauga videooperatoriu Vytauta.Mes su juo kartu filmuojame ir tikrai galiu rekomenduoti kaip gera operatoriu.Jis montuoja su kompiuteriu filma .Gali irasyti i VHS,VCD,DVD.Kaina vienos dienos 300 lt.Jo tel.8 671 08489. Mano tel. 8 686 62710. Su pagarba fotografas Gintaras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAIKIJA: 30 kovo 2005 - 13:22
Graikija,kaip tau aciu!!!!!!! 4u.gif Mano vestuves liepos 16d.Bet siandien tuoj pat skambinsim ir paziuresim ar dar neuzimti!!!
Aciu!!
Atsakyti
QUOTE(meskutis @ 2005 03 22, 19:58)
Mus Vilniuje filmuos kazkoks Piotras (su akiniais, o zmona fotografe).
Ar niekam neteko susidurti? Patenkinti?

Man rodos kad praeita vasara jie musu pazystamu vestuvese filmavo ir nuotraukas dare...jo zmona nesenai pagimde(jeigu apie ta pati snekam)tai maciau nuotraukas ir filmuka man patiko thumbup.gif
Atsakyti
http://www.vestuvini....com/index.html

Radau nebloga puslapiuka. Manau jums pravers wub.gif
Atsakyti
QUOTE(emilytexx @ 2005 02 28, 19:13)
As istekejau praeita vasara ir man labai pasiseke su filmuotoju.Filmuka padare nuostabu thumbup.gif . Mes labai norejom trumpo filmo ir kad nebutu serialas ,bei vaikisku efektu misraine. Siaip mes besirinkdami filmuotoja labiausiai kreipem demesi i filmo kokybe,o ne i kaina.Nes as truputi brangiau sumokejau nei jus cia rasote smile.gif ,bet tikrai nesigailiu. Mano nuomone: nereiktu taupyti filmui ir nuotraukoms.
Galiu drasiai parekomenduoti savo filmuotoja.Cia parasysiu jo emeila,jei noresite susisieksite.Aisku jei sutarsite man aciu nepamirskit pasakyti  biggrin.gif
andriusvideo@hotmail.com
Tiesa filmavo dviese,gal todel ir truputi brangiau g.gif      smile.gif


Mes kaip tik galvojam apie si filmuotoja. Gal galėtum daugiau papasakoti apie jo darba ?
beja jei ne paslaptis kiek mokejot. mums telefonu pasake 2000 lt. sestadieni lyg ir susitinkam galutinai suderinti viska.
Atsakyti
QUOTE(r@siukas @ 2005 03 21, 08:51)
Savaitgali nusisamdem filmuotoja, visai neblogas, 500lt, Giedrius is Kauno

Sveikos, o ar 500lt. tai ar ne per mazai? Nes visur apie 1000lt. Tai gal galetum duoti koordinantes to filmuotojo?
Atsakyti
QUOTE
Sveikos, o ar 500lt. tai ar ne per mazai? Nes visur apie 1000lt. Tai gal galetum duoti koordinantes to filmuotojo?

Mes sutarem 550, bet man ir si suma atrodo labai didele. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 04 02, 10:34)
Mes sutarem 550, bet man ir si suma atrodo labai didele. verysad.gif

Sveika, o as nerandu niekur už tokia kaina sad.gif Labai prašau gal gali duoti jo koordinantes? Arba rašyk man i az.Labai tau ačiū.
Atsakyti