Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

sveikos,

labai reikia pagalbos, ieskom filmuotoju rugpjucio 6 dienai, bet nelabai brangius ir gerus sunku rasti. parekomenduoki prasau ka nors. telefoniuku labai reiktu.
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Matau, daugelis Jusu cia jau atsventusios savo didziaja svente, tai ir kreipiuosi i Jus pagalbos. Gal galetumet pasiulyti koki gera, bet nelabai brangu fotografa ar operatoriu?

Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrutėlė: 07 kovo 2005 - 14:51
QUOTE(kvietkas @ 2005 02 27, 18:25)
Gavuke, o jus is to Vaclovo kuriuos muzikantus uzsisaket? nes girdejau, kad jis kelias grupes siulo.




Sveikutės wink.gif

Gal kas gali man parašyti to Vaclovo kokias nors koordinates. blush2.gif
Būčiau labai dėkinga mirksiukas.gif
Mano e-mail'as : borruzele@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2005 03 01, 17:17)
Ohoho  blink.gif  Ir as Dainius uzsisakiau, tai dabar kaip man zinoti kad cia tikri  g.gif  Burunduk, gal gali kazkaip suzinoti tikru Dainiu kordinates, patikrint Dainiu, o tai puoliau i isteija, nes panasiai skamba ir mano istorija, tik va kad pabaigos nezinau cry.gif

Vanile, as su Dainiais nesusiduriau, nes mes turim muzikanta, bet pabandysiu pas ta pazistama paklausti, nes matai kaip gaunasi, jam filmuotojas pasake, kad ten ne Dainiai ir fimuotojas su jais susisieke, tai gaunasi, kad jis per filmuotoja su jais susiderino, tai nezinau ar turi telefoniuka paciu Dainiu, bet kai galesiu, butinai paklausiu.
Atsakyti
As taip pat ieskau filmuotojo,tik Klaipedoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 03 08, 11:03)
Vanile, as su Dainiais nesusiduriau, nes mes turim muzikanta, bet pabandysiu pas ta pazistama paklausti, nes matai kaip gaunasi, jam filmuotojas pasake, kad ten ne Dainiai ir fimuotojas su jais susisieke, tai gaunasi, kad jis per filmuotoja su jais susiderino, tai nezinau ar turi telefoniuka paciu Dainiu, bet kai galesiu, butinai paklausiu.


Butinai butinai parasyk, nes mes su jais susitare, bet uzstata tik si savaitgali duosim, tai butu geriau kuo griaciau sita reikala issiaiskinti unsure.gif is anksto dekoju!
Atsakyti
QUOTE(Indrutėlė @ 2005 03 07, 14:49)
Sveikos, merginos  4u.gif

Matau, daugelis Jusu cia jau atsventusios savo didziaja svente, tai ir kreipiuosi i Jus pagalbos. Gal galetumet pasiulyti koki gera, bet nelabai brangu fotografa ar operatoriu?

Aciu smile.gif


Galiu net 2 pasiulyt smile.gif . O kada reikia?
Atsakyti
QUOTE(matrioshka @ 2005 03 08, 11:39)
As taip pat ieskau filmuotojo,tik Klaipedoj g.gif


Klaipėdoj žinau tik gerą fotografę. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 08 kovo 2005 - 14:53
QUOTE(nikute @ 2005 03 08, 14:52)
Galiu net 2 pasiulyt smile.gif . O kada reikia?


dar 5 menesiai smile.gif Ir siaip ne Vilniuj reiketu, o prie Kedainiu... g.gif
Atsakyti
Man reikia gero ir nebrangaus filmuotojo rugpjucio 20d. biggrin.gif
Nikute, pasiulyk tongue.gif
Atsakyti
Nežinau, gal praleidau, bet gal kas galit rekomentduoti gerą fotografą ir filmuotoją Klaipėdoje?
Atsakyti
O man reiktu filmuotojo telefoniuko Siauliuose mirksiukas.gif
Atsakyti