Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Gal kas pasiūlys gerus filmuotojus Klaipėdoj.
Atsakyti
QUOTE(elenyte23 @ 2005 02 27, 15:15)
As irgi nelabai pasitikiu, bet ta tarpininka parekomendavo tie patys Dainiai (viena ju mano busimasis asmeniskai pazista) jie parekomendavo, nes musu veskuviu diena jau buvo uzimti.. sad.gif
Tikiuosi neliksim apgauti g.gif

nepergyvenkite Vaclovas tikrai neapgavikas, o pas ji tikrai nebrangiau, jam duokle sumoka muzikantai, nes jis yra ju vadybininkas. na as Vaclova gerai pazistu ir tikrai verta pas ji uzsukti tiek del muzikantu tiek del operatoroiaus.
klipai tikrai nuostabus, nes tai tas pats zmogus kuris kure baikeriu klipa ir kai kuriu muzikantu klipus. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tikrai nepergyvenkite ir nepasigailesite.
Atsakyti
As istekejau praeita vasara ir man labai pasiseke su filmuotoju.Filmuka padare nuostabu thumbup.gif . Mes labai norejom trumpo filmo ir kad nebutu serialas ,bei vaikisku efektu misraine. Siaip mes besirinkdami filmuotoja labiausiai kreipem demesi i filmo kokybe,o ne i kaina.Nes as truputi brangiau sumokejau nei jus cia rasote smile.gif ,bet tikrai nesigailiu. Mano nuomone: nereiktu taupyti filmui ir nuotraukoms.
Galiu drasiai parekomenduoti savo filmuotoja.Cia parasysiu jo emeila,jei noresite susisieksite.Aisku jei sutarsite man aciu nepamirskit pasakyti biggrin.gif
andriusvideo@hotmail.com
Tiesa filmavo dviese,gal todel ir truputi brangiau g.gif smile.gif
Atsakyti
Kvietkas, net nezinau tu muzikantu pavadinimo - gal jo net neturi - groja ivairia muzika - ir lietuviska,ir uzsienietiska. Jie groja dviese arba trise - vienas veda, antras - klavisiniai, trecias - gitara. Jie yra profesionalus muzikantai, ziurejome keleta vestuviu - mums labai patiko, jie nera paprastu kaimisku cestuskiu muzikantai (as turiu muzikini issilavinima - grojau muzikos mokykloj 10 metu). Aisku pagal juos ir kaina - mes imam juos tris ir mokam 1100 - daugoka unsure.gif
Atsakyti
aciu, Gavuke 4u.gif tik kaip dabar iki Kauno nusibelst, aaa? g.gif va va as irgi su muzikiniu, tai man bet kas netinka...
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2005 02 28, 22:55)
aciu, Gavuke 4u.gif  tik kaip dabar iki Kauno nusibelst, aaa? g.gif va va as irgi su muzikiniu, tai man bet kas netinka...


Tikriausiai ir mes tuos muzikantus girdejom, bet mano nuomone jie per daug kisasi i vakaro vedima, o pas mus bus pirsliai tai kazko kito norejosi ir pas juos labai bumcikas girdejosi.. Bet cia mano nuomone.. smile.gif o juk dazniausiai skoniai labai skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(emilytexx @ 2005 02 28, 19:14)
As istekejau praeita vasara ir man labai pasiseke su filmuotoju.Filmuka padare nuostabu thumbup.gif . Mes labai norejom trumpo filmo ir kad nebutu serialas ,bei vaikisku efektu misraine. Siaip mes besirinkdami filmuotoja labiausiai kreipem demesi i filmo kokybe,o ne i kaina.Nes as truputi brangiau sumokejau nei jus cia rasote smile.gif ,bet tikrai nesigailiu. Mano nuomone: nereiktu taupyti filmui ir nuotraukoms.
Galiu drasiai parekomenduoti savo filmuotoja.Cia parasysiu jo emeila,jei noresite susisieksite.Aisku jei sutarsite man aciu nepamirskit pasakyti  biggrin.gif
andriusvideo@hotmail.com
Tiesa filmavo dviese,gal todel ir truputi brangiau g.gif      smile.gif


Emilyte, labai tau dekui, nes man butent tokio filmatoriaus ir reikia. Bet gal gali parasyti is kokio jis miesto?
Atsakyti
Jis is Kauno,bet be problemu nufilmavo mano vestuves Vilniuje.Kiek as zinau jam nelabai svarbu kokiam mieste vestuves.Drauges vestuves vyko Klaipedoje ir ten jie filmavo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emilytexx @ 2005 03 01, 15:33)
Jis is Kauno,bet be problemu nufilmavo mano vestuves Vilniuje.Kiek as zinau jam nelabai svarbu kokiam mieste vestuves.Drauges vestuves vyko Klaipedoje ir ten jie filmavo. thumbup.gif

o kokia kaina jų ?
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 02 27, 14:07)
Na Elenyte23, kas del tu tarpininku, tai cia aisku kiekvieno skonio reikalas, bet as is savo ir kitu patirties galiu pasakyti, kad as tarpininkais tikrai nepasitikiu. Drauge pernai pavede nerealiai, o siemet vienas pazistamas savo vestuvems per tarpininka issirinko daininkus "Dainiai", jis taip mane, nes jam parode juosta, jis issirinko, jam pasake, kad labai geras pasirinkimas, jie siek tiek brangesni, nes yra Dainiai. Jis po kiek laiko susiradi filmuotoja, su juo pasnekejo, kad pas ji gros Dainiai, filmuotojas pasake liuks vyrukai, tai kiek kainuos, tas pasake nepamenu kiek, filmuot sako, ka jie taip nusipigino? Pazistamas sunerimo, filmuot jam parode kaip tie Dainiai atrodo, pasirode, kad ten ne tie patys. Tai kaip Jus manot? Gerai kad laiku isaiskejo, tai uzsisake TIKRUS DAINIUS.


Ohoho blink.gif Ir as Dainius uzsisakiau, tai dabar kaip man zinoti kad cia tikri g.gif Burunduk, gal gali kazkaip suzinoti tikru Dainiu kordinates, patikrint Dainiu, o tai puoliau i isteija, nes panasiai skamba ir mano istorija, tik va kad pabaigos nezinau cry.gif
Atsakyti
Na del muzikantu - tai mums butent tokiu ir reikia, kurie vestu vakara:)
Kvietke, nepaziurejau , kad tu is Vilniaus - bet vis tiek kaip nors pasokit iki Kauno:)
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 03 01, 22:27)
Na del muzikantu - tai mums butent tokiu ir reikia, kurie vestu vakara:)
Kvietke, nepaziurejau , kad tu is Vilniaus - bet vis tiek kaip nors pasokit iki Kauno:)


mes kaip tik tokius ir issirinkom:) matem ju irasa, tikrai labai gerai veda svente. jei noresi ju paklausyti, ateik 4,5,6dieni, kada nera krepsinio varzybu i bara Ant akmenu, prie soboro, jie ten groja.
Atsakyti