Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(burundukas @ 2005 02 18, 12:58)
Nesistebiu merginos. Mes sausio vidury buvom pas foto ir video, tai jie visa rugpjuti jau buvo uzimti tik musu savaitgalis buvo likes, tiesa, penktadieniu laisvu dar turejo. Pasiulyciau tau Bagyriuke, bet mes istekam ta pacia diena, taigi, jie jau uzimti.



Atsiusk prasau koordinates, gal mums tiks ,musu vestuves liepos 23 d? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
O gal galima butu filmatoriu telefonus parasyti tiesiai i foruma, nes ir as noreciau pasirinkti. Gal ir man kas nors tiks. Mes buvome pas 4 filmatorius, bet dar neradome to toookio.
Atsakyti
As pvz jau uzsisakiau filmuotoja, bet dabar pardedu abejoti g.gif Ir siaip gal pradeti nuo to kas yra geras filmuotojas ir geras filmas?Kazkur maciau kad filmukai 30-50 min. ir visom taip garai, patinka, o man lyg ir per mazai g.gif ar cia ir yra menas i toki trumpa laika viska sudeti?

Pasidalinam ispudziais kas ka mate ir kas ka mano, nes as jau pardedu pesigalvoti del savo pasirinkimo verysad.gif
Atsakyti
Na mes uzsisakem ir foto ir video . Nors pas mus bus daug zmoniu (60) mes norejom neilgo filmuko - apie 1-1.5 val., nes tie 3 val. filmai mums atrodo per ilgi. Be to as nenoriu, kad butu filmuke visi tostai, visi gerimai ir t.t. Trumpai ir aiskiai smile.gif
Atsakyti
na ka, waziuosiu siandien tikraisiausiai su wienu filmuotoju susitikt, paziuresim ka gero parodys...
Atsakyti
Mes pasirinkome jau sausio vidury rugpjucio menesiui filmuotoja ir foto. Pries pasirenkant per visus pazistamus prisirinkau kokias 7- 8 kasetes su pernai metu vestuvemis. Daugelyje vaizdas tik nufilmuotas, pamontuota tik fonas muzikinis ir kai kur tas pats moteriskas balsas zodzius tuos pacius skaito. Mes norejom kazko tokio, net nemoku paaiskinti, zodziu norejom filmo jauniesiems, pasnekejom, paziurejom pas musu issirinkta operatore, mums su busimu vyru labai patiko, net uzsimanem sventes kuo greiciau. o kaip bus, bus matyt, bet man atrodo, kad kiekvienos musu vestuves bus pacios nuostabiausios.
Atsakyti
Labukas, mums tai filmuotojo nereiks, bet buvom pas viena toki, nes jis ne tik filmavimu uzsiima... Mums reikejo muzikantu tai jis turi daug filmuotu vestuviu ir mes galejom rinktis.. Nezinau gal per tarpininkus ir brangiau iseina, bet bent jau zinai ka pasirenki.. smile.gif
O jei kam reikia tai galiu parekomenduot ta filmuotoja, nes matem jo darytus filmukus tai neblogi, ir galima kartu su juo daryti, muzika rinktis ir t.t
Jo vardas Vaclovas ir jis is Kauno..
Atsakyti
Na Elenyte23, kas del tu tarpininku, tai cia aisku kiekvieno skonio reikalas, bet as is savo ir kitu patirties galiu pasakyti, kad as tarpininkais tikrai nepasitikiu. Drauge pernai pavede nerealiai, o siemet vienas pazistamas savo vestuvems per tarpininka issirinko daininkus "Dainiai", jis taip mane, nes jam parode juosta, jis issirinko, jam pasake, kad labai geras pasirinkimas, jie siek tiek brangesni, nes yra Dainiai. Jis po kiek laiko susiradi filmuotoja, su juo pasnekejo, kad pas ji gros Dainiai, filmuotojas pasake liuks vyrukai, tai kiek kainuos, tas pasake nepamenu kiek, filmuot sako, ka jie taip nusipigino? Pazistamas sunerimo, filmuot jam parode kaip tie Dainiai atrodo, pasirode, kad ten ne tie patys. Tai kaip Jus manot? Gerai kad laiku isaiskejo, tai uzsisake TIKRUS DAINIUS.
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2005 02 27, 14:07)
Na Elenyte23, kas del tu tarpininku, tai cia aisku kiekvieno skonio reikalas, bet as is savo ir kitu patirties galiu pasakyti, kad as tarpininkais tikrai nepasitikiu. Drauge pernai pavede nerealiai, o siemet vienas pazistamas savo vestuvems per tarpininka issirinko daininkus "Dainiai", jis taip mane, nes jam parode juosta, jis issirinko, jam pasake, kad labai geras pasirinkimas, jie siek tiek brangesni, nes yra Dainiai. Jis po kiek laiko susiradi filmuotoja, su juo pasnekejo, kad pas ji gros Dainiai, filmuotojas pasake liuks vyrukai, tai kiek kainuos, tas pasake nepamenu kiek, filmuot sako, ka jie taip nusipigino? Pazistamas sunerimo, filmuot jam parode kaip tie Dainiai atrodo, pasirode, kad ten ne tie patys. Tai kaip Jus manot? Gerai kad laiku isaiskejo, tai uzsisake TIKRUS DAINIUS.


As irgi nelabai pasitikiu, bet ta tarpininka parekomendavo tie patys Dainiai (viena ju mano busimasis asmeniskai pazista) jie parekomendavo, nes musu veskuviu diena jau buvo uzimti.. sad.gif
Tikiuosi neliksim apgauti g.gif
Atsakyti
Na ar pigiau gaunas be tarpiniku tai nezinau, o rekomenduoja jie wienas kita nes tai ju biznio dalis. Paprasciausiai jei X muzikantas parekomenduoja Y filmuotoja ir tas Y filmuotijas gauna ta darba, tai X muzikantams nubyra sioka tokia dalis nuo wiso uzmokescio. Cai pazystamas filmuotijas issaiskino
Atsakyti
Elenyte23, mes su tuo paciu filmuotoju (tiksliau montuotoju) taremes ir is jo muzikantus uzsisakem, nes ji - ta Vaclova, mums rekomendavo pazistama fotografe - tikimes, kad nepaves nei jis, nei muzikantai. Aisku, pinigeliu tai nemazai, bet ka darysi - tokia proga nepritaupysi nono.gif
Atsakyti
Gavuke, o jus is to Vaclovo kuriuos muzikantus uzsisaket? nes girdejau, kad jis kelias grupes siulo.

ir iskart klausiu: ar tik lietuviskas dainas taviskiai dainuoja ir kokia kaina? busiu dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti