Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

doh.gif visas paskutinis puslapis ypac naudingos informacijos pilnas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kate0: 02 gegužės 2006 - 06:11
Pagaliau radome ta kuris lig ir filmuotu sesers vestuves, ziurejome tris to paties zmogaus sukurtus filmus, fragmentiskai su prasukimais ant tu vietu ka norejome pamatyti. Kalbejome, jis viska atsiklause, muzika fonai, darbas pries vestuves studijoje, net filmo tema pagal jaunavedzius, parenka, i visas smulkmenas labai gilinosi, ir t.t. kalbejomes vos ne tris valandas. Neisivaizdauvau kad taip galima graziai padaryti thumbup.gif . ir dar chia pat Klaipedoje. Skambinome rekomendaciju is tu pas ka dirbo klauseme. Visur kaip susitare patenkinti, net perdaug kazkaip itartinai giria. Bet kaina.................. blink.gif plius minus 2500 Lt. schmoll.gif . Tris dienas dave pamastyti. O pamastymas mums toks:, - kardinaliai pertvarkyti vestuviu biudzeta verysad.gif Ka daryt?
Atsakyti
Sveikute, nu cia zinok labai jau nereali kaina, tai ka tu pasakojai Kaune taip pat padaro, irgi nerealiai ir muzika atnesta jaunuju pritaiko ir be tro labai ilgai dirba paskui su filmuota medziaga, bet kaina 1500 Lt.
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 05 02, 16:13)
Pagaliau radome ta kuris lig ir filmuotu sesers vestuves, ziurejome tris to paties zmogaus sukurtus filmus, fragmentiskai su prasukimais ant tu vietu ka norejome pamatyti. Kalbejome, jis viska atsiklause, muzika fonai, darbas pries vestuves studijoje, net filmo tema pagal jaunavedzius, parenka, i visas smulkmenas labai gilinosi, ir t.t. kalbejomes vos ne tris valandas. Neisivaizdauvau kad taip galima graziai padaryti thumbup.gif . ir dar chia pat Klaipedoje. Skambinome rekomendaciju is tu pas ka dirbo klauseme. Visur kaip susitare patenkinti, net perdaug kazkaip itartinai giria. Bet kaina.................. blink.gif plius minus 2500 Lt.  schmoll.gif . Tris dienas dave pamastyti. O pamastymas mums toks:, - kardinaliai pertvarkyti vestuviu biudzeta verysad.gif Ka daryt?



siaubas kažkoks doh.gif ačiū Die, vakar su tariau dėl filmavimo smile.gif 2 dienos - 700 Lt
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 03, 12:39)
siaubas kažkoks  doh.gif ačiū Die, vakar su tariau dėl filmavimo  smile.gif 2 dienos - 700 Lt


sveikinu sveikinu ir kaip pigiai saunuole thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 05 03, 13:21)
sveikinu sveikinu ir kaip pigiai saunuole  thumbup.gif  thumbup.gif



jis kovo mėn. draugės vestuves filmavo smile.gif filmą pažiūrėjom ir man patiko thumbup.gif gerai, kad 2006-07-08 laisvas buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 03, 13:43)
jis kovo mėn. draugės vestuves filmavo  smile.gif filmą pažiūrėjom ir man patiko  thumbup.gif  gerai, kad 2006-07-08 laisvas buvo  unsure.gif


tai tada saunu thumbup.gif
Atsakyti
gerai, kai jau žinai ko tikėtis
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 03, 13:56)
gerai, kai jau žinai ko tikėtis


ahha bigsmile.gif
Atsakyti
Galiu parekomenduoti labai labai labai faina operatorių, tiksliau jie dirba dviese, bet galima samdytis ir vieną, abu jauni vaikinukai, labai šiuolaikiški. Mano dvi draugės juos samdė, tai abu filmai labai skirtingi, visiškai nėra standartinio šablono, šiuolaikiška, jaunatviška muzika, yra galimybė pasiūlyti savo dainas įdėti į filmą jei labai norite. Aš šia vasarą pati planuoju vestuves ir neabejotinai juos rinksiuos. Jų svetainė: http://www.manofilmas.lt
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2006 05 09, 12:20)
Galiu parekomenduoti labai labai labai  faina operatorių, tiksliau jie dirba dviese, bet galima samdytis ir vieną, abu jauni vaikinukai, labai šiuolaikiški.  Mano dvi draugės juos samdė, tai abu filmai labai skirtingi, visiškai nėra standartinio šablono, šiuolaikiška, jaunatviška muzika, yra galimybė pasiūlyti savo dainas įdėti į filmą jei labai norite. Aš šia vasarą pati planuoju vestuves ir neabejotinai juos rinksiuos. Jų svetainė: http://www.manofilmas.lt



labai pigu, o jei dar ir kokybiška smile.gif
Atsakyti
Jau zinau kad, sese gailesis, bet atsisakeme gero filmuotojo, - brangu. Super per daug. 2500 Ir sake apie menesi truktu sumontavimas. Kazkaip per ilgai. Exxxxxx. doh.gif
Atsakyti