Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Idomu kas i ta 30 min ieina? Ieinat i baznycia ir iseinat, nes visko santuokos sakramento neparodys, nes filmas turi trukti 30 min! Kai sako TAIP rodyti nebutina, nes ir taip viskas aisku... biggrin.gif Kam dar laika uzimti, nes filmas tik 30 min!!! kam tie sveikinimai? Vistiek neatsiminsit kas buvo sveikinti. kazkaip nekaip skamba, ane? rolleyes.gif
Pas viena filmuotoja maciau tikra klipa- jokiu zodziu, vien muzika ir besikiceiciantys vaizdai. MTV as ir per kabeline galiu pasiziureti...
Ilga filma nuobodu ziureti- negi graziausia svente gali atsibosti ziureti? Na aisku jei neziurit kiekviena diena... Arba jei vienas kitam isigrise iki gyvo kaulo ir nenorite prisiminti tos dienos. mirksiukas.gif


Dziaugiuosi tinaa kad filmuotojas tiko. thumbup.gif Tikiuosi nenusivilsi ir po vestuviu!
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 03 31, 18:51)

TRAGEDIJA.
Vestuvių video centre turi būti jaunieji, o ne daugybė animacijos doh.gif
Dėl garsinio fono - tikiuosi, kad čia jaunieji tokio norėjo. Jei ne, tai išvis viršūnė doh.gif

QUOTE(smeliukas @ 2006 04 04, 09:31)
Atleiskit, bet uz 500lt geru filmu nemaciau, normalu filma be 750-800 lt neturesi.

Atleisk ir man, bet galima turėti mirksiukas.gif
Mūsų filmas beveik valandos trukmės, labai patenkinti buvom ir operatoriumi, ir montažu. Vestuvės vienos dienos, videomedžiagoje yra viskas, ko reikia: visos ceremonijos ir sveikinimai, šiek tiek režisūros (bet be jokios animacijos - pvz, mūsų šokis gamtoje), kokybiškas montažas - sulėtinti bučiniai, pagreitintas nešimas per tiltą, foninė muzikėlė - instrumentinė, kokios ir norėjome (gaila, po vestuvių greit turėjome išvažiuoti, nebuvo kada pačiai rinktis muziką, bet su montuotoju telefonu suderinome, kokio stiliaus noriu), pabaigta mūsų šokiu, jokių valgymų nefilmavo.
Rezultatas - super, toks, kokio ir norėjome. wub.gif

O va sesuo draugės vestuvėse buvo pamerge, tai kai pamatė video doh.gif Absoliučiai jokio montažo - ką operatorius nufilmavo, tą ir sudėjo į kasetę, kažkur 4-5 valandos. Net ir mano sesei, labai mėgstančiai tokius filmukus žiūrėti, atsibodo doh.gif

Atsakyti
Gal kas gali pagelbėti ir žino koordinates filmuotojų Utenos Molėtų krašte?
Nes kai paskaičiau, kad visi užimti geresni, norisi nors kokių rekomendacijų.....
Būsių dėkinga už pagalbąsmile.gif
Lauksiu A.Ž.
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2006 04 04, 23:44)
TRAGEDIJA.
Vestuvių video centre turi būti jaunieji, o ne daugybė animacijos doh.gif
Dėl garsinio fono - tikiuosi, kad čia jaunieji tokio norėjo. Jei ne, tai išvis viršūnė doh.gif
Atleisk ir man, bet galima turėti mirksiukas.gif
Mūsų filmas beveik valandos trukmės, labai patenkinti buvom ir operatoriumi, ir montažu. Vestuvės vienos dienos, videomedžiagoje yra viskas, ko reikia: visos ceremonijos ir sveikinimai, šiek tiek režisūros (bet be jokios animacijos - pvz, mūsų šokis gamtoje), kokybiškas montažas - sulėtinti bučiniai, pagreitintas nešimas per tiltą, foninė muzikėlė - instrumentinė, kokios ir norėjome (gaila, po vestuvių greit turėjome išvažiuoti, nebuvo kada pačiai rinktis muziką, bet su montuotoju telefonu suderinome, kokio stiliaus noriu), pabaigta mūsų šokiu, jokių valgymų nefilmavo.
Rezultatas - super, toks, kokio ir norėjome. wub.gif

O va sesuo draugės vestuvėse buvo pamerge, tai kai pamatė video doh.gif Absoliučiai jokio montažo - ką operatorius nufilmavo, tą ir sudėjo į kasetę, kažkur 4-5 valandos. Net ir mano sesei, labai mėgstančiai tokius filmukus žiūrėti, atsibodo doh.gif

Tau pasiseke:) Bet kada tas buvo...
Siais metais, kainos smarkiai isaugo.
Siam momentuj, kaip zinau jau ir brangininkai visi uzimti:)
Atsakyti
As savo seses vestuves filmuosiu ir montuosiu.
Manau, kad valanda pats tas. Na ir aisku kokiu 5-10min ivadas romantiskos muzikos fone. Ir tikriausiai paciam gale sudesiu kokius nors juokingus kadrus, kurie gal i pati filma ir nebus dedami.
Papildyta:
Man tai redagavimas ir yra pats pagrindas - padaryti palyginus trumpa informatyvu filma, kuri butu idomu ziureti ir tik ka pabaigus ziureti vel noretusi pradeti is naujo ax.gif O dokumentinio tipo, tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smeliukas @ 2006 04 06, 12:13)
Tau pasiseke:) Bet kada tas buvo...
Siais metais, kainos smarkiai isaugo.
Siam momentuj, kaip zinau jau ir brangininkai visi uzimti:)

Bet va man ir keista, nes pernai už 500Lt normalu buvo, o šiemet jau apie 1000-1500Lt kalba eina. Aišku, čia ir nuo filmavimo trukmės priklauso - pas mus buvo viena diena, iki 'baliaus', realiai mūsų pirmu šokiu pabaigė.

Linkiu, kad filmuotojai pasirodytų verti už jų paslaugas prašomų sumų ir būtumėt patenkintos savo vestuvių filmuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KENGAS @ 2006 04 03, 15:58)
Ko ?
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



prišilo lotuliukas.gif lotuliukas.gif



Papildyta:
QUOTE(tinaa @ 2006 04 04, 16:01)
na cia as ieskojau uz 500 lt filmuotojo, ir radau, tiesa, ne uz 500 o uz 600 lt.,  biggrin.gif gavau jau vieniems jaunavedziams padaryto filmuko pvz. ir  labai liuks  thumbup.gif
graziai sumontuota, skoningai, nieko ypatingo nenorejau jokiu gulbiu ar skraidanciu lapu nera,  mane sis filmuotojas tenkina thumbup.gif

taigi, ne kainoje esme, o rezultatuose, mielosios

arba

kas iesko, tas randa  biggrin.gif



prašom dalintis blush2.gif
Atsakyti


Linkiu, kad filmuotojai pasirodytų verti už jų paslaugas prašomų sumų ir būtumėt patenkintos savo vestuvių filmuku 4u.gif
[/quote]

Aciu uz palinkejimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 06, 19:41)



[i]prašom dalintis  blush2.gif



Elementari tiesa- visos ziurit filmuotoju Kaune, o uz per pus mazesne kaina juos galima nusisamdyti miestuose, kurie yra netoli Kauno- Marijampole, Alytus, Ukmerge... mirksiukas.gif Speju daugelis net nesivarginot atsiversti puslapiuku kitu apskriciu ax.gif Juk ten kaimas ... kaip mes galetumem... atsilike gi ten...lotuliukas.gif
stai ir visa paslaptis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiskauda: 07 balandžio 2006 - 11:23
Neblogai ir ne labai brangiai daro Eugenijus is Vilniaus, kam reikia, galiu atsiusti tel mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smeliukas: 07 balandžio 2006 - 13:07
QUOTE(aiskauda @ 2006 04 07, 12:21)
Elementari tiesa- visos ziurit filmuotoju Kaune, o uz per pus mazesne kaina juos galima nusisamdyti miestuose, kurie yra netoli Kauno- Marijampole, Alytus, Ukmerge... mirksiukas.gif  Speju daugelis net nesivarginot atsiversti puslapiuku kitu apskriciu ax.gif  Juk ten kaimas ... kaip mes galetumem... atsilike gi ten...lotuliukas.gif
stai ir visa paslaptis bigsmile.gif



man Klaipėdoje reikia rolleyes.gif tai kur ieškot g.gif Kretingoj, Šilutėj smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 04 07, 15:16)
man Klaipėdoje reikia  rolleyes.gif tai kur ieškot  g.gif Kretingoj, Šilutėj smile.gif?


Na pabandyk siluteje, telsiuose, mazeikiuose, kas ten dar arciau yra.... Atvaziuotu ir is marijampoles, tik uz kelione reiktu moketi, o kadangi iki klaipedos netrumpas kelias butu tai pinigeliu nemazai reiktu uz kelione tai beveik tas pats kaip is klaipedos gautusi schmoll.gif g.gif
Atsakyti