Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(Diksė @ 2006 03 08, 15:42)
Žėkit.. ar 500 litų su filmavimu visą dieną, montavimu, plius DVD diskais normali kaina, ar būna dar ir pigiau? g.gif Nu man tik šiaip įdomu..


Itariu kad montavimas chia minimaliai minimaliai, o gal net praktiskai montavimo nebus, girdejau viena ausim kad montavimas vienas is pigesniu apie 450 vien tik kainuoja. Nors gal as klystu giliai. GFeriausia tai ziurek pavyzdzius, klausinek visko: trukme kiek, kokia kamera, kaip montuoja, paprasyk, jau sakiau vienam poste, paskutiniuju vestuviu nufilmuotu zmoniu telefono.
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 09, 07:45)
Itariu kad montavimas chia minimaliai minimaliai, o gal net praktiskai montavimo nebus, girdejau viena ausim kad montavimas vienas is pigesniu apie 450 vien tik kainuoja. Nors gal as klystu giliai. GFeriausia tai ziurek pavyzdzius, klausinek visko: trukme kiek, kokia kamera, kaip montuoja, paprasyk, jau sakiau vienam poste, paskutiniuju vestuviu nufilmuotu zmoniu telefono.


Na kad čia GERAS filmuotojas, tai esu garantuota visu 100%.. smile.gif Ir žinau, kad sumontuos tikrai gerai.. smile.gif Jis yra pažįstamas mano, vestuves filmuoja jau n metų.. smile.gif Bet niekada kainomis nesidomėjau.. smile.gif Tai man tik smalsu pasidarė.. ar tie 500 litų čia man kaip ir su nuolaida kokia.. ar tokios kainos visur.. doh.gif Bet dabar pasiskaitinėjau čia, tai kad už 500 litų man jau labai netgi pasisekė.. smile.gif Nes kiek žinau, jis labai paklausus šioj srity.. g.gif Filmuos nuo pačio ryto ir manau, kad darbas bus labai gerai atliktas, nes jį jis tikrai gerai išmano.. smile.gif
Ai nu tai tada apsiraminu.. rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diksė: 09 kovo 2006 - 09:32
Labas rytas mergytes tongue.gif
Ar as cia praleidau ar nebuvo nieko parasyta apie Raimi Vasiliauska, jis filmuoja ir pats montuoja... Labai reikia jusu atsiliepimu jei tik kuri zinot ar girdejot apie ji...
Dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 03 09, 10:31)
Na kad čia GERAS filmuotojas, tai esu garantuota visu 100%..  smile.gif Ir žinau, kad sumontuos tikrai gerai.. smile.gif Jis yra pažįstamas mano, vestuves filmuoja jau n metų.. smile.gif Bet niekada kainomis nesidomėjau.. smile.gif Tai man tik smalsu pasidarė.. ar tie 500 litų čia man kaip ir su nuolaida kokia.. ar tokios kainos visur..  doh.gif Bet dabar pasiskaitinėjau čia, tai kad už 500 litų man jau labai netgi pasisekė.. smile.gif Nes kiek žinau, jis labai paklausus šioj srity..  g.gif Filmuos nuo pačio ryto ir manau, kad darbas bus labai gerai atliktas, nes jį jis tikrai gerai išmano.. smile.gif
Ai nu tai tada apsiraminu..  rolleyes.gif  lotuliukas.gif



gal gali jo kontaktus?
Atsakyti
sveikutes!! please, padekit,nieko nzn apie filmuotojus ir fotogravus vilniuje.
noreciau kad tikri profai butu thumbup.gif zinau, kainuoja viskas nemazai, bet uz gera kokybe galima paklot pinigeliu. tokiai dienai!! 4u.gif
lauksiu is visu imanomus variantus. aciu
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2006 03 10, 22:48)
sveikutes!! please, padekit,nieko nzn apie filmuotojus ir fotogravus vilniuje.
noreciau kad tikri profai butu  thumbup.gif  zinau, kainuoja viskas nemazai, bet uz gera kokybe galima paklot pinigeliu. tokiai dienai!!  4u.gif
lauksiu is visu imanomus variantus. aciu

Nepasikuklink perkaityti cia bei kitas temas siuo klausimu - rasi kontaktu tiek, kad nebepajegsi visu apskambinti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
skaiciau, as jau kelias dienas narsau, ju tiek daug, vieni giria, kiti ne, galva svaigsta doh.gif
su muzikantais ir problema, antraktas uzsakytas mano dienai verysad.gif
kiti ne suprasi kokie, nezinia ar gali vest lt kalba, pora daineliu pagrojo ir vsio, o kaip veda nieko nzn, o drauge jau nori nest avansa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2006 03 11, 11:00)
skaiciau, as jau kelias dienas narsau, ju tiek daug, vieni giria, kiti ne, galva svaigsta  doh.gif 
su muzikantais ir problema, antraktas uzsakytas mano dienai  verysad.gif
kiti ne suprasi kokie, nezinia ar gali vest lt kalba, pora daineliu pagrojo ir vsio, o kaip veda nieko nzn, o drauge jau nori nest avansa  doh.gif

niu taip jau buna, niekada nezinosi, zmoniu skoniai skiriasi, bandyk laime smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 03 09, 10:31)
Na kad čia GERAS filmuotojas, tai esu garantuota visu 100%..  smile.gif Ir žinau, kad sumontuos tikrai gerai.. smile.gif Jis yra pažįstamas mano, vestuves filmuoja jau n metų.. smile.gif Bet niekada kainomis nesidomėjau.. smile.gif Tai man tik smalsu pasidarė.. ar tie 500 litų čia man kaip ir su nuolaida kokia.. ar tokios kainos visur..  doh.gif Bet dabar pasiskaitinėjau čia, tai kad už 500 litų man jau labai netgi pasisekė.. smile.gif Nes kiek žinau, jis labai paklausus šioj srity..  g.gif Filmuos nuo pačio ryto ir manau, kad darbas bus labai gerai atliktas, nes jį jis tikrai gerai išmano.. smile.gif
Ai nu tai tada apsiraminu..  rolleyes.gif  lotuliukas.gif



tai gal galetum duoti telefona? ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu, ka siandien skambinau tam Vaclovui is Kauno. Issiaiskinau, kad jis turi keleta operatoriu, o pats tik montuoja. Siemet tai sakyciau kaina pas ji gerokai soktelejo - 1500lt nori uz viena diena. 1000lt jeigu nufilmuota tik iki baliaus.
Maciau ir filma, ech, kokybe tai laaaabai gera, is eilines gali padaryti karaliene, o svarbiausia TIKRA Tavo SVENTE........ gaila, bet .........per brangu.......
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2006 03 14, 23:01)
Nu, ka siandien skambinau tam Vaclovui is Kauno. Issiaiskinau, kad jis turi keleta operatoriu, o pats tik montuoja. Siemet tai sakyciau kaina pas ji gerokai soktelejo - 1500lt nori uz viena diena. 1000lt jeigu nufilmuota tik iki baliaus.
Maciau ir filma, ech, kokybe tai laaaabai gera, is eilines gali padaryti karaliene, o svarbiausia TIKRA Tavo SVENTE........ gaila, bet .........per brangu.......

O Salvijuj skambinti nebandei?
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 03 09, 10:31)
Na kad čia GERAS filmuotojas, tai esu garantuota visu 100%..  smile.gif Ir žinau, kad sumontuos tikrai gerai.. smile.gif Jis yra pažįstamas mano, vestuves filmuoja jau n metų.. smile.gif Bet niekada kainomis nesidomėjau.. smile.gif Tai man tik smalsu pasidarė.. ar tie 500 litų čia man kaip ir su nuolaida kokia.. ar tokios kainos visur..  doh.gif Bet dabar pasiskaitinėjau čia, tai kad už 500 litų man jau labai netgi pasisekė.. smile.gif Nes kiek žinau, jis labai paklausus šioj srity..  g.gif Filmuos nuo pačio ryto ir manau, kad darbas bus labai gerai atliktas, nes jį jis tikrai gerai išmano.. smile.gif
Ai nu tai tada apsiraminu..  rolleyes.gif  lotuliukas.gif


Sveiki! na tai labai abstraktu. Neaisku is kur tas tavo filmuotojas. Jeigu jis is Kauno tai labai pigu ir net nerealu. O jei jis is mazesnio miesto tai kaina kaip kaina smile.gif
Atsakyti