Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Junete, gal gali ir man parasyt sito filmuotojo is Gargzdu tel nr? Buciau labai dekinga ax.gif Man labai tiktu, nes musu vestuves vyks zemaitijoje..
MAno mailas ciapaite@gmail.com
Atsakyti
Va prisikaiciau as forumo, ir supratau, kad daugiausia geri fotografai ir filmuotojai jau isgraibyti... g.gif O va as tai nieko dar neturiu...
Noreciau kreiptis i tas jaunamartes kurios kaip tik iesko filmuotojo ir gal kuri zino operatoriu kuris butu laisvas rugpj 12d. ir kainuotu iki 1000Lt. Arba gal kas turi susirinkusios numeriuku kas nufilmuotu vestuves zemaitijoje... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rituliukasss @ 2006 02 26, 01:08)
Ledute gal galetum man duoti Salvijaus kontaktus?***** is tikruju brangoka, kai pagalvoji, ogal dar ka nors gero zinote?

Salvijus Stravinskas 8685 59335
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 02 28, 11:35)
Va prisikaiciau as forumo, ir supratau, kad daugiausia geri fotografai ir filmuotojai jau isgraibyti... g.gif  O va as tai nieko dar neturiu...
Noreciau kreiptis i tas jaunamartes kurios kaip tik iesko filmuotojo ir gal kuri zino operatoriu kuris butu laisvas rugpj 12d. ir kainuotu iki 1000Lt. Arba gal kas turi susirinkusios numeriuku kas nufilmuotu vestuves zemaitijoje...  unsure.gif

Mano pačios vestuvės rugpjūčio 12, tai tas gargždiškis tikrai užimtas lotuliukas.gif Be to aukščiau rašiau dar vieno filmuotojo tel. nr. Pabandyk paskambinti ten.
Atsakyti
Nuva.. kaip matau kad cia kas pirmesnis tas gudresnis tongue.gif Na bet aciu uz kitus numeriukus 4u.gif bandysiu siandien skambint
O kaip kitos mergickos, gal dar kuri galetumet patart kanors zemaitijoje.... ax.gif
Atsakyti
O ziurekit, ish vis kur ieskot filmuotoju? internete?
vat kur susirast, uz ko uzsikabint?
Atsakyti
QUOTE(sanga @ 2006 03 01, 23:36)
O ziurekit, ish vis kur ieskot filmuotoju? internete?
vat kur susirast, uz ko uzsikabint?

Tu pasiskaitinėk šiame forume. Taigi tikrai labai daug kontaktų yra duota.... Aišku, didžioji dauguma filmuotojų jau gali būti užimta (bent jau taip spėju, pasižiūrėjusį šių metus ruošimosi vestuvėms tempus). Bet vis tiek gal ir kažką ir sau tinkamo rasi...

Linkiu sekmės 4u.gif
Atsakyti
o as jau turiu filmuotoja smile.gif tai Salvijus. Maciau jo vestuvini filma, man labai patiko ir siaip jis labai malonus zmogus. Teko susidurti ir su kitais filmuotojais, nors buvo ir neblogu bet man Salvijus patiko labiausiai.
Atsakyti
o kiek tas Salvijus kainuoja????
g.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 03 02, 20:04)
o kiek tas Salvijus kainuoja????
g.gif

1000lt, jai anksčiau užsisakai 900lt. Jis ir mano vestuves filmuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ringuciukas @ 2006 03 02, 21:04)
o kiek tas Salvijus kainuoja????
g.gif

Sveikute, Uz viena diena 1000Lt, o jei filmuoti ir antra tai paima +350Lt, isviso 1350, bet gal ir nuoladele padarytu.
Papildyta:
beje pas ji yra ivairiausiu variantu, Jei tau nereikia filmo tik elementariai sumontuota ir muzikele parinkta tai kainuotu 600Lt
Atsakyti
Padekit !!!! reikia filmuotojo Kaune, birzelio 10d. siame forume pateiktus kontaktus patikrinau praktiskai visus ir visi filmuotojai uzimti verysad.gif Aisku svarbu ir kaina kad nebutu kokie 2000, gal kas turit daugiau kontaktu, bet sau neimet nes del kazkokiu priezasciu netiko, vis tiek parasykit, nes dabar tai jokio varianto neturim g.gif
Atsakyti