Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 25, 17:16)
Labutis, gal galetumete pasiūlyti filmuotojų iš Siauliu ar apskrities?
Labai buciau dekinga...

Na galiu parekomenduoti vieną operatorę iš Radviliškio, mes jau su ja susitarėm ir turėtų tavo dienai dar būt laisva thumbup.gif
Atsakyti
Irme, o ar galetumei man atsiusti jos tel.nr. As jai pabandyciau pasiskambinti...
As buvau viena radusi bet uz 6 val. uzsiprase 900lt. o man rodos, kad truputi per brangu
Atsakyti
QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 25, 17:33)
Irme, o ar galetumei man atsiusti jos tel.nr. As jai pabandyciau pasiskambinti...
As buvau viena radusi bet uz 6 val. uzsiprase 900lt. o man rodos, kad truputi per brangu

8-614 04167 operatore Laima Savickienė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 25, 17:41)
8-614 04167 operatore Laima Savickienė. thumbup.gif


Labai aciu...Kiek ji nori uz filmavima?
Atsakyti
QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 25, 17:44)
Labai aciu...Kiek ji nori uz filmavima?

o vat į šį klausimą ir nežinau ką atsakyt blink.gif Na berods vieni kiek pamenu (jei teisingai pamenu) sumokejo ar 700 Lt. Bet tai už vieną dieną berods. Žinok kažkaip ir neklausiau, nes mačiau jos juostą montuotą ir man patiko, tai net ir nepagalvojau kiek kainuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 25, 17:57)
o vat į šį klausimą ir nežinau ką atsakyt blink.gif  Na berods vieni kiek pamenu (jei teisingai pamenu) sumokejo ar 700 Lt. Bet tai už vieną dieną berods. Žinok kažkaip ir neklausiau, nes mačiau jos juostą montuotą ir man patiko, tai net ir nepagalvojau kiek kainuos doh.gif


o as jau skambinaus vienai dienai 600lt. ir vietos nebeturi, kur uzrasyti
Atsakyti
QUOTE(Valodkaite @ 2006 02 25, 21:32)
o as jau skambinaus vienai dienai 600lt. ir vietos nebeturi, kur uzrasyti

Labai gaila na aš stengiaus padėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 02 25, 22:04)
Labai gaila na aš stengiaus padėt verysad.gif


Visvien tau esu labai dekinga...
Papildyta:
QUOTE(Irme @ 2006 02 25, 22:04)
Labai gaila na aš stengiaus padėt verysad.gif


Visvien tau esu labai dekinga...
Atsakyti
Junete gal galetum pasakyti iš kurio miesto yra tie muzikantai kuriuos rekomendavai Lijo? mum labai reikėtu gero videooperatoriaus kaune... ax.gif o bėja kiek kainuoja jo paslaugos?aciux wub.gif
Atsakyti
Ledute gal galetum man duoti Salvijaus kontaktus?***** is tikruju brangoka, kai pagalvoji, ogal dar ka nors gero zinote?
Atsakyti
QUOTE(rituliukasss @ 2006 02 26, 00:47)
Junete gal galetum pasakyti iš kurio miesto yra tie muzikantai kuriuos rekomendavai Lijo? mum labai reikėtu gero videooperatoriaus kaune... ax.gif o bėja kiek kainuoja jo paslaugos?aciux wub.gif

Kažką sumaišei g.gif Muzikantų aš niekam nerekomendavau, nes juos mums patiems užsakė mano tėvelis, ir aš net pati nežinau, kas jie tokie. Dėl filmuotojo, tai tas, kurį mes užsisakėm, yra iš Gargždų.
Atsakyti
[quote=Idula,2006 02 14, 18:06]biggrin.gif  biggrin.gif  kaip smagu girdet, kad apie mus jau sneka, tai kas veliau bus  bigsmile.gif  O jei rimtai, tai labai draugai mus primoke, kad varyt kuo anksciau, ir kad ramu butu ir gal pataupyt pavyks, o kur jus darot vestuves?
[/qu
ote]


oi atsiprašau kažką ne taip nuspaudžiau cool.gif bet ir man labai reikia Salvijaus kontaktų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuke: 27 vasario 2006 - 17:00