Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Na tai mano lygtais ne, mus filmuos Salvijus, na kaip matem jo darbus, tai buvo lengvas sokas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Idula @ 2006 02 14, 15:48)
Na tai mano lygtais ne, mus filmuos Salvijus, na kaip matem jo darbus, tai buvo lengvas sokas  thumbup.gif



Mus irgi filmuos Salvijus, man jo darbai labai gražūs thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 02 14, 15:58)
Mus irgi filmuos Salvijus, man jo darbai labai gražūs thumbup.gif  thumbup.gif



Tai Leduti papletkinam mirksiukas.gif Kiek mokesit?
Atsakyti
QUOTE(Idula @ 2006 02 14, 15:48)
Na tai mano lygtais ne, mus filmuos Salvijus, na kaip matem jo darbus, tai buvo lengvas sokas  thumbup.gif

O kokio ilgio tie jo filmukai, nes mano operatorius man siūlė apie valandos ilgumo, o aš noriu trumpesnio...
Įdomu ką kiti siūlo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(majami @ 2006 02 14, 16:02)
O kokio ilgio tie jo filmukai, nes mano operatorius man siūlė apie valandos ilgumo, o aš noriu trumpesnio...
Įdomu ką kiti siūlo  blush2.gif



Na bent jau Slavijus, tai sake, kad viskas priklauso nuo paciu musu, kokio noresite... Rode mums toki filmuka apie 40 min, labai gerai atrode, labai linksmai padaryti, o ir kokybe net mano akiai doh.gif matoma tongue.gif Taip pat matem draugu filmuka, jis apie pora valandu truko ir visai neprailgo. Na vienzo - as geresnio varianto nemacius wub.gif Ot tai dejau reklamos blush2.gif
Atsakyti
Aš tai prašysiu, kad man padarytų kokių 35 - 45 min., kad neprailgtų žiūrėt. Ir dar paprašysiu, kad dėtų minimumą tostų (nebent būtų koks originalus ar linksmas), ir kuo daugiau muzikos , noriu tokio kaip vaizdo klipo - kuo mažiau kalbų!
Atsakyti
QUOTE(Idula @ 2006 02 14, 16:09)
Na bent jau Slavijus, tai sake, kad viskas priklauso nuo paciu musu, kokio noresite... Rode mums toki filmuka apie 40 min, labai gerai atrode, labai linksmai padaryti, o ir kokybe net mano akiai  doh.gif  matoma  tongue.gif  Taip pat matem draugu filmuka, jis apie pora valandu truko ir visai neprailgo. Na vienzo - as geresnio varianto nemacius  wub.gif  Ot tai dejau reklamos  blush2.gif



O kada jūs tuokiates ir kokiam mieste?Na mums jį rekomendavo draugai, matėm jų vestuves, dar pats Salvijus rodė filmuką, man labai patiko, o dar jis pasiūlė keletą fragmentėlių likau sužavėta thumbup.gif thumbup.gif Sakė filmuko ilgis priklauso nuo pačių mūsų pageidavimo.O sutarėm mokėti 1000lt,O jūs?
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 02 14, 17:15)
O kada jūs tuokiates ir kokiam mieste?Na mums jį rekomendavo draugai, matėm jų vestuves, dar pats Salvijus rodė filmuką, man labai patiko, o dar jis pasiūlė keletą fragmentėlių likau sužavėta thumbup.gif  thumbup.gif Sakė filmuko ilgis priklauso nuo pačių mūsų pageidavimo.O sutarėm mokėti 1000lt,O jūs?



Mes tuoksimes rugsejo 2 d. Kaune. O del kaineles mes siek tiek maziau sutarem - 900 lt, bet vien del to, kad atvaziavom beveik pries metus jo uzsisakineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Idula @ 2006 02 14, 17:43)
Mes tuoksimes rugsejo 2 d. Kaune. O del kaineles mes siek tiek maziau sutarem - 900 lt, bet vien del to, kad atvaziavom beveik pries metus jo uzsisakineti  biggrin.gif



Na tai praktiškai tas pats gaunasi nes mes neseniai užsisakėm, birželio 3d.Tai mums apie jus pasakojo malonu susipažinti, sake,jog jus rekordininkai nes atvažiavot vos ne prieš metus užsisakinėti jei neklystu buvot apie lapkričio mėnesį pas jį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 02 14, 17:55)
Na tai praktiškai tas pats gaunasi nes mes neseniai užsisakėm, birželio 3d.Tai mums apie jus pasakojo malonu susipažinti, sake,jog jus rekordininkai nes atvažiavot vos ne prieš metus užsisakinėti jei neklystu buvot apie lapkričio mėnesį pas jį ax.gif



biggrin.gif biggrin.gif kaip smagu girdet, kad apie mus jau sneka, tai kas veliau bus bigsmile.gif O jei rimtai, tai labai draugai mus primoke, kad varyt kuo anksciau, ir kad ramu butu ir gal pataupyt pavyks, o kur jus darot vestuves?
Atsakyti
QUOTE(Idula @ 2006 02 14, 17:06)
biggrin.gif  biggrin.gif  kaip smagu girdet, kad apie mus jau sneka, tai kas veliau bus  bigsmile.gif  O jei rimtai, tai labai draugai mus primoke, kad varyt kuo anksciau, ir kad ramu butu ir gal pataupyt pavyks, o kur jus darot vestuves?


Labas, Idula,
Gal galetum parasyti Salvijaus kontaktus? Buciau labai dekinga. matai mes esam uzsisake viena operatoriu, bet del jo man kazko sirdele nerimsta, tad dar dairausi kazko kita, tad jei gali, padek. Aciu 4u.gif
Atsakyti
o gal kuri galite man imesti i AZ salvijaus kontaktus. Kadangi as dar neturiu filmuotojo
Atsakyti