Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

gal kas filmavosi pas Nastute Kaune?maciau jos filma ir man patiko kaip gausis nezinau g.gif
Atsakyti
Sveika Kate gal galėtum imesti kelias savo nuotraukeles, man siai vasarai reikia visko (foto, filmav., muzikant.). Esu buvusi kokiose 7 vestuvese, perziurejau ju juostas ir dar kelias svetimu pazistamu, tai nieko neisirenku. Gal mano patirtis per didele dalyvaujant vestuvese, todel keliu per didelius reikalavimus? console.gif
Atsakyti
Kol kas turiu tik popierines nuotraukytes tad kai tik nusiskenuosiu, idesiu. Bet kada tai bus, nezinau.

Atsakyti
Kate25, o gal gali rekomenduoti filmuotoja?
Atsakyti
Mus filmavo ir fotografavo p. Ausra, kurios tel 868085988. Kaip jau rasiau, nuotraukytemis visi patenkinti, o filmo dar nematem. taciau ji buvo ir vyro sesers vestuves, tad ju filmas mums patiko, pateikem dar savo pageidavimus ir manau, gausis puikiai. Faina moteriske, rekomenduoju.
Atsakyti
Kate25, jei ne paslaptis, kiek sumokejot uz nuotraukas , fotografavima ir filamavima?
Atsakyti
Gavuke, pats fotografavimas nekainavo, mokesim tik uz issirinktas nuotraukas. Is viso uz 300Lt. jauniesiems dideles foto - 5Lt, maza - 2,5lt.
O filmavimas ir filmuko kurimas kainuos 400Lt+mazdaug 40lt uz DVD ir 10Lt uz video kasete.

Atsakyti
SOS! cry.gif Parekomenduokit patikimu ir nebrangiu filmuotoju
Atsakyti
O kas ka galite papasakoti apie filmatoriu Olega? Nu kaina pas ji blink.gif . Kol nepasiskaiciau cia kiek kainuoja filmatoriai, tai maniau, kad 800-1000 Lt yra normali stavke.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2005 02 15, 11:22)
O kas ka galite papasakoti apie filmatoriu Olega? Nu kaina pas ji blink.gif . Kol nepasiskaiciau cia kiek kainuoja filmatoriai, tai maniau, kad 800-1000 Lt yra normali stavke.

man tiek per brangu sad.gif
Atsakyti
Mes mokesim 600 Lt, nei daug nei mazai, kai palygini su kitais, bet filma kai parode, tai vyras sako greiciau ir musu vestuves. 4u.gif
siaip jei filmuoja tik iki sventimo vietos, be stalo, tai beveik per pus pigiau.
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2004 07 29, 09:44)
gal kas filmavosi pas Nastute Kaune?maciau jos filma ir man patiko kaip gausis nezinau g.gif

nors ir pavėluotai tongue.gif
Nastutė filmavo mūsų vestuves, likau patenkinta, tikrai rekomenduočiau, thumbup.gif ir nebrangiai daro
Atsakyti