Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Labai žinau gerą filmuotoją Kaune, mačiau daug jo darbų ir savo šventei jį užsisakiau ax.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEDUTIS: 10 vasario 2006 - 13:47
Sveikos, noreciau paklausti, gal kurios zino kokiu neblogu filmuotoju ir fotografu Vilniuje?Nes kiek pasiskaitinejau, tai nelabai pastebejau blush2.gif Buciau labai dekinga uz rekomendacijas ir kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siandra @ 2006 02 10, 18:13)
Sveikos, noreciau paklausti, gal kurios zino kokiu neblogu filmuotoju ir fotografu Vilniuje?Nes kiek pasiskaitinejau, tai nelabai pastebejau  blush2.gif Buciau labai dekinga uz rekomendacijas ir kontaktus  smile.gif

Kita savaite susitiksiu su viena filmuotoja, tai jei patiks, galesiu parasyti jos kontaktus. Ji nori 600 lt.
Turiu tel keliu filmuotoju, kurie tiesiog spektaklius kuria, bet kainos virs 1000 lt. (nors as taip su jais ir nesusitikau, nes pagalvojau, kad uzteks paprasto dienos ivykiu uzfiksavimo ) ax.gif
jei kuriai reiks, parasykit
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2006 02 06, 23:07)
anokia cia ir paslaptis - giedrius jis turi internetini savo saita smile.gif


Tai ir mes ji uzsisakem wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2006 02 10, 19:18)

Turiu tel keliu filmuotoju, kurie tiesiog spektaklius kuria, bet kainos virs 1000 lt.  ax.gif
jei kuriai reiks, parasykit

Parasyk man kontaktus i AZ, beje is kur jie?
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2006 02 10, 18:18)
Kita savaite susitiksiu su viena filmuotoja, tai jei patiks, galesiu parasyti jos kontaktus. Ji nori 600 lt.
Turiu tel keliu filmuotoju, kurie tiesiog spektaklius kuria, bet kainos virs 1000 lt. (nors as taip su jais ir nesusitikau, nes pagalvojau, kad uzteks paprasto dienos ivykiu uzfiksavimo  ) ax.gif
jei kuriai reiks, parasykit



Kristinuv, butinai parasyk jos konktaktus, kai turesi bigsmile.gif Aciu! biggrin.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif ,
aš tai užlekiau pasigirti blush2.gif , kad jau radau filmuotoją. Prašė 1000Lt, bet nusidėrėjom iki 800Lt ir palikom rankpinigius. Tai buvo pirmasis filmuotojas pas kurį buvom žiūrėt filmuotos medžiagos, bet taip mums patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , kad kitur ir nebevažiavom.

P.S. Girdėjau labai blogų atsiliepimų apie filmuotoją Olegą (Vilnius), kad jis parodo savo filmukus daug prižada, prisiima daug užsakymų ir pardavinėja užsakymus kitiems operatoriams. O užsakovams dieną prieš vestuves praneša apie nenumatytas kliūtis ir atsiunčia tą kitą filmuotoją. Saugokitės jo mergaitės ohmy.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2006 02 09, 10:32)
o nuotraukytes ideda kaip gyveno janavedziai vaikysteje, su muzikyte keiciasi nuotraukos filmo pradzioje

tas vaikystės nuotraukas, deda turbūt kas antras filmuotojas...
Atsakyti
QUOTE
Ta ideja kur is ankstinis filmavimas ir nuotraukytes is vaikystes?  man ji irgi nieko, tik mes nenorejom del to, akd as pati sia ideja naudojau seimos sventem, tai kazkaip savo vestuvem norejosi ko nors kito  jei neuzmirsit perduokit linkejimus

Ji beje domejosi kas galejo duoti kontaktus tongue.gif o nuo ko perduoti? mes su nuotraukytem kazkada vaziuosim ir galvojam klipuko ideja, tik niekas nelenda i galva g.gif
Atsakyti
Sveiki, as pas jus naujoke. ax.gif .. Svesiu savo vestuves liepos 22 siais metais, bet va niekaip nesusirandu zmogeliuko, kuris galetu filmuoti/fotografuoti vestuves, kad nebutu pravalo, kuri po to galetum ziureti. g.gif

Vestuves bus intensyvios - per kelias vietas - pradedant nuo siauliu, po to i krazius ir galiausiai zygis baidaremis i klumpes maluna raseiniu rajone... thumbup.gif

Gal kuri nors pazistat linksma fortografa ar filmuotoja arba ir ta ir ta, kuris pasirasytu tokio pobudzio extreme vestuvems... Net nezinau, kuriam Lietuvos gale jo ieskot... unsure.gif

Buciau dekinga uz rekomendacijas ir kontaktus i mano e-mail giedre_ma@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
[quote=majami,2006 02 11, 12:47]
Labukas visoms smile.gif ,
aš tai užlekiau pasigirti blush2.gif , kad jau radau filmuotoją. Prašė 1000Lt, bet nusidėrėjom iki 800Lt ir palikom rankpinigius. Tai buvo pirmasis filmuotojas pas kurį buvom žiūrėt filmuotos medžiagos, bet taip mums patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , kad kitur ir nebevažiavom.

Tai majami pasigirk kas cia toks? gal ir mes ta pati paiemem? blush2.gif
Atsakyti

Niu mano operatorius yra iš Lietuvos televizijos... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majami: 14 vasario 2006 - 13:11