Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(baltanosis @ 2006 02 04, 19:01)
O kada tavo vestuves? Gal ikalbinsim kate0??  tongue.gif



mano tai Liepos 7d, o tavo??
Papildyta:
QUOTE(kate0 @ 2006 02 05, 09:47)
biggrin.gif man dar neteko montuoti negiminaiciams  blush2.gif



o tai gal mudvi galim buti pirmosios, kur tu filmuosi ir montuosi??? blush2.gif ax.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
mano rugpjucio 19 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 02 04, 12:38)
SIAMKA norejau taves paklausti to filmuotojo labai gero, kuri rekomendavai telefono.


Ingute as filmuotojo jokio nerekomendavau, ir pati vis dar drebu del pasirinkto filmuotojo, bet jei vis dar nori galiu atsiust i AZ, bet rekomenduot as jo negaliu nes tik pora jo darbu maciau
Atsakyti
Savaitgali specialiai beldemes i Kauna operatoriaus...ir pasirasem sutartele.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2006 02 06, 11:04)
Savaitgali specialiai beldemes i Kauna operatoriaus...ir pasirasem sutartele.. biggrin.gif



O kaip operatoriau vardas, jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaliagiria @ 2006 02 06, 21:04)
O kaip operatoriau vardas, jei ne paslaptis?  4u.gif

anokia cia ir paslaptis - giedrius jis turi internetini savo saita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2006 02 06, 22:07)
anokia cia ir paslaptis - giedrius jis turi internetini savo saita smile.gif



tai dabar ir pasakok uz kokia kaina ir kas i ja ieina???
Atsakyti
o mes susitarem su Virginija is Garliavos 4u.gif
Ziurejom tuos filmus, visai nieko, idomi ideja, o ka ten gudresnio galima sugalvoti?
Atsakyti
Man vis dar reikia, kas filmuotų...
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2006 02 07, 19:39)
o mes susitarem su Virginija is Garliavos  4u.gif
Ziurejom tuos filmus, visai nieko, idomi ideja, o ka ten gudresnio galima sugalvoti?



thumbup.gif Ta ideja kur is ankstinis filmavimas ir nuotraukytes is vaikystes? drinks_cheers.gif man ji irgi nieko, tik mes nenorejom del to, akd as pati sia ideja naudojau seimos sventem, tai kazkaip savo vestuvem norejosi ko nors kito thumbup.gif jei neuzmirsit perduokit linkejimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2006 02 08, 20:16)
thumbup.gif Ta ideja kur is ankstinis filmavimas ir nuotraukytes is vaikystes?  drinks_cheers.gif man ji irgi nieko, tik mes nenorejom del to, akd as pati sia ideja naudojau seimos sventem, tai kazkaip savo vestuvem norejosi ko nors kito  thumbup.gif jei neuzmirsit perduokit linkejimus  thumbup.gif


papasakokite prasau kaip vyksta tas isankstinis filmavimas ir kaip iterpiamos (ar kur dedamos) nuotraukos is vaikystes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2006 02 09, 09:03)
papasakokite prasau kaip vyksta tas isankstinis filmavimas ir kaip iterpiamos (ar kur dedamos) nuotraukos is vaikystes? ax.gif



iki vestuviu nufilmuoja abu jaunuosius kokioje nors jiems brangioje prisiminimais vietoje, geriausia kur susipazino jei iamnoma. ten jie tarsi susitinka, iteikia ziedeli arba geliu. Nu toks trumpas momentukas keliu minuciu.
o nuotraukytes ideda kaip gyveno janavedziai vaikysteje, su muzikyte keiciasi nuotraukos filmo pradzioje
Atsakyti