Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(kate0 @ 2006 01 31, 20:09)
Kazkas prase Filmuotos Virginijos kontaktu is Garliavos  4u.gif tel. 552136, 861010768. Jos vyras Jordanas fotografuoja  4u.gif


Aciu
Atsakyti
QUOTE
Kazkas prase Filmuotos Virginijos kontaktu is Garliavos  tel. 552136, 861010768. Jos vyras Jordanas fotografuoja


Aciu, o kaip ju darbai?
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 02 02, 16:10)


prasom, jei tik pades ax.gif

QUOTE(baltanosis @ 2006 02 02, 19:19)
Aciu, o kaip ju darbai?


Siap tai maciau nuotraukas darytas pries tris metelius, normalios, grazios - patiko. Mes samdemes filmuotoja tik, nes fotografa jau buvom susirade. Filmas jus sumontuotas mano skoniui buvo per daug paprastas, as tokius pati darau, tai mes uzsisakem tik pacio filmavimo pasalugas. Vyras nusiderejo uz 350 uz diena doh.gif man net nesmagu pasidare kai reikejo atsisakityti nakti, tai dar lauktuviu idejom toki geresni butelaiti biggrin.gif
O medziagos tikrai parinko filmuot geros, graziai gavosi svarbiausi momentai. cool.gif
Atsakyti
QUOTE
Siap tai maciau nuotraukas darytas pries tris metelius, normalios, grazios - patiko. Mes samdemes filmuotoja tik, nes fotografa jau buvom susirade. Filmas jus sumontuotas mano skoniui buvo per daug paprastas, as tokius pati darau, tai mes uzsisakem tik pacio filmavimo pasalugas. Vyras nusiderejo uz 350 uz diena  man net nesmagu pasidare kai reikejo atsisakityti nakti, tai dar lauktuviu idejom toki geresni butelaiti 
O medziagos tikrai parinko filmuot geros, graziai gavosi svarbiausi momentai.

O po to patys susimontavot? ar neset kur nors? Kas tokiais dalykais uzsiima ir kokia kaina? mes patys turim gera skaitenine kamera, tai galvojam gal kokiu pazystamu paprasyti kad nufilmuotu, o po to nunesti kad profas koks sumontuotu, bet is kitos puses baisu kad nebutu vien galvos ar grindys prifilmuotos g.gif
Atsakyti
Nerekomenduoju filmuoti patiems jei esate tik kameros megejai. g.gif Paskui tos grindys tai dar nepati baisiausia beda buna. Mes montavomes patys. Cia tai jau mano hobby. ax.gif Antra diena irgi davem pafilmuot uosviui, nu tai nesigavo praktiskai nieko blink.gif o atrodo moka su kamera elgtis, bet kas isto. Reikia filmuoti daug ir daznai, kad iprastum ir sugebetum pagauti momentus. Kitas dalykas tas, kuris filmuos prie stalo neturi sedeti, o istisai dirbti su mazom pertraukelem g.gif su pazystamais taip paprastai nesigauna.

Taciau turint medziaga ja tikrai montuoja profesionali0s firmos, todel su montavimu nebutu dideles problemos.

As pati kaip pastebejau, man geriausia kai pati filmuoju ir montuoju. Tada tikrai zinau, akd nepritruksiu man reikalingo montavimui kadro biggrin.gif
Atsakyti
SIAMKA norejau taves paklausti to filmuotojo labai gero, kuri rekomendavai telefono.
Atsakyti
MERGAICIUKES GAL ZINOT FILMUOTOJU IS PANEVEZIO?
Atsakyti
QUOTE
s pati kaip pastebejau, man geriausia kai pati filmuoju ir montuoju. Tada tikrai zinau, akd nepritruksiu man reikalingo montavimui kadro


Tai gal tave galima butu uzsisakyti?? blush2.gif smile.gif ax.gif
Atsakyti
va va va ir as ta pati pagalvojau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
va va va ir as ta pati pagalvojau

O kada tavo vestuves? Gal ikalbinsim kate0?? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2006 02 04, 16:23)
Tai gal tave galima butu uzsisakyti??  blush2.gif  smile.gif  ax.gif



biggrin.gif man dar neteko montuoti negiminaiciams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
man dar neteko montuoti negiminaiciams


visada buna pirmas kartas mirksiukas.gif
Atsakyti