Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

einu nusisaut nes nera klp normaliu filmuotoju sad.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 26, 10:24)
einu nusisaut nes nera klp normaliu filmuotoju sad.gif

taigi fotografe Vaida ir jos vyras filmuotojas yra labai geri thumbup.gif
tik kaip ju koordinates gaut tai nezinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 01 26, 13:51)
taigi fotografe Vaida ir jos vyras filmuotojas yra labai geri thumbup.gif
tik kaip ju koordinates gaut tai nezinau verysad.gif


tai vat jau pradejau galvot gal nefilmuot, nu bet juk prisiminimo grazaus norisi
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 13, 07:13)
Mes pasisamdem tokia Virginija is Garliavos, mus nufilmavo 1 diena uz 250 lt. Nemokejo tik kaskadinio vaiavimo automobiliu padaryti, bet nieko mes ja pamokem, gavosi gerai, prasciau sekesi vairuotojam sustoti normaliai ir vaziuot tvrakingai  thumbup.gif Montavom patys/ Be je trumpas klipas msu irgi ilgai buvo internete patalpintas, aks orejo tas pasiziurejo  bigsmile.gif


tai kaip del tos virginijos kontaktu ? a? butu malonu... gal ji emaila turi?
Atsakyti
QUOTE
Nastutė filmavo mūsų vestuves, likau patenkinta, tikrai rekomenduočiau,  ir nebrangiai daro

GAL GALIMA BUTU KONTAKTUS? ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Mes pasisamdem tokia Virginija is Garliavos, mus nufilmavo 1 diena uz 250 lt. Nemokejo tik kaskadinio vaiavimo automobiliu padaryti, bet nieko mes ja pamokem, gavosi gerai, prasciau sekesi vairuotojam sustoti normaliai ir vaziuot tvrakingai  Montavom patys/ Be je trumpas klipas msu irgi ilgai buvo internete patalpintas, aks orejo tas pasiziurejo


GAL GALIMA BUTU IR MAN TUOS KONTAKTUS GAUTI? mANO VESTUVES RUGPJUCIO GALE, KAZKAIP DAR IKI SIANDIEN RAMI KAI BITE BUVAU, GALVOJU, AI SPESIU, BET KAI PASKAITINEJAU SINDIEN, KAD JAU SODYBU BE SANSU GAUTI, FILMUOTOJU, MUZIKANTU TAIP PAT, TAI SUSINERVIJAU g.gif
GAL GALIT PAGELBETI KAS NORS
4u.gif
Atsakyti
Kontakta Virginijos bus uz poros dienu, nes dabar negaliu prieiti prie uzrasu knygeles, likus namuose
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 25, 17:09)
Lotute gal gali AZ kontaktus ju parasyti aciu smile.gif

ar dar reikia?
Atsakyti
gal ir man imesite filmuotoju is kauno arba tokiu kurie vaziuotu kontaktus i AZ. aciu labai
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 01 25, 17:30)
tai gal galima ju kontaktus suzinoti ax.gif  ax.gif
gal man kir i AZ parasyk please mirksiukas.gif

rodos kad aju rasiau tau g.gif g.gif bet galiu ir dar karteli parasyti jei tik reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar filmuotojas uz 800 litu brangu, kaip jus manot sad.gif

Jauciu kad reiks Sauliu samdyt, nes kiek teko paskutiniu metu susidurt ir pamatyt dvd, tai pokolkas jo normaliausia pasirode, o taip ant jo variau (Saulius buvo pirmas kurio darbus ziurejau, nu bet kas seke po jo tai ne tas zodis) kad net geda pasidare blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 30, 10:26)
Ar filmuotojas uz 800 litu brangu, kaip jus manot sad.gif

Jauciu kad reiks Sauliu samdyt, nes kiek teko paskutiniu metu susidurt ir pamatyt dvd, tai pokolkas jo normaliausia pasirode, o taip ant jo variau (Saulius buvo pirmas kurio darbus ziurejau, nu bet kas seke po jo tai ne tas zodis) kad net geda pasidare blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

musu filmuotojas ir 800 litu uzsiprase blink.gif tai ir nezinau cia brangu ar ne g.gif
Atsakyti