Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(mazu-le @ 2006 01 17, 01:09)
Na dabar bandžiau rasti savo filmuotojo kontaktus, o jie va tokie 868673857 ir 865942224 ir kaip matau vienas tel nr. atitinka elve duotus telefonus, reiskiasi kalba eina apie tą patį Saulių... smile.gif
Taigi aš žinau apie Saulių - patikimumo mano manymu jis patikimas, ne vėlavo atvykti, viskas vyko kaip sutarta. Mums jis asmeniškai tiko ir patiko (na buvo tikių kurie manė kitaip). Tik gal keletas trūkumų, nors nežinau ar tai trūkumu pavadinsi, jis buvo kaip vestuvių dalyvis(čia turiu omenį dieną gamtoje), na taip kartu visur dalyvavo, bendravo su mumis, o ne taip kad buvo nuošalį visai. Man tai neužkliuvo, dar smagiau. Filmavo jis nevisai viską ištisai pvz. ne visada kai jaunoji sėda į mašiną ar iš jos išlipa, o tik prie bažnyčios, išvažiuojant iš namų ar prie zakso. Nebuvo tokio ištisinio filmavimo, bet patys svarbiausi kadrai ir šiaip smagiausi vaizdai visi sudėti. Nemanau kad būtiną visai viską filmuoti, paskui filmai gaunasi po 3-4h. Musiškis trunka 1,5h, per skis. Iš visos prifilmuotos medžiagos jis padarė tokį čiotką fimą, likome tikrai sužavėti. Nebuvo ten jokių tai kas netyčia nufilmuota po sojonu, arba kad kažkas prisidega cigaretę, arba kad kažkam kažkas nukrito ir t.t. Jokiu lepsusų, daug gerai parinktos muzikos, pereinamų vaizdų, suderinamumas ir t.t.. Jeigu kas klaustų ar rekomenduočiau jį, tai galiu drąsiai rekomenduoti, nes mūsų jis nenuvylė.Tik kažkas sakė jeigu jį vežioja, į dienos vakarą mėgsta paimti, na pas mus jis pats važinėjosi, nebuvo kam vežioti, tai buvo blaivut blaivutėlis... smile.gif



man tai asmeniskai jis nepatiko(sneku ne apie jo darba)bet juk cia kiekvieno pasirinkimas
Atsakyti
na cia kiekvieno asmeniska nuomone, man tas filmukas toks koki nufilmuot galeciauir as su kamera, tik va kad sumaketuot nemoku, nu nezinau nepatiko man tas saulius, ir kazkoks keistas pasirode doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 23 sausio 2006 - 11:12
QUOTE(siamka @ 2006 01 23, 11:11)
na cia kiekvieno asmeniska nuomone, man tas filmukas toks koki nufilmuot galeciauir as su kamera, tik va kad sumaketuot nemoku, nu nezinau nepatiko man tas saulius, ir kazkoks keistas pasirode doh.gif

aisku kad kiekvieno asmeninis reikalas
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
as girdejau kad Klaipedoje yra vyras su zmona kur vienas fotkina o kitas filmuoja,gal klaipedetes girdejot ka nors???tos moters vardas Vaida o vyro nezinau.plz padekit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 01 23, 20:37)
as girdejau kad Klaipedoje yra vyras su zmona kur vienas fotkina o kitas filmuoja,gal klaipedetes girdejot ka nors???tos moters vardas Vaida o vyro nezinau.plz padekit bigsmile.gif

zinau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2006 01 23, 00:36)
Lėtas? Nu nežinau, gal pavargęs buvo  lotuliukas.gif Šiaip mūsų vestuvių dieną jis nebuvo lėtas. Na intro dvd tikrai gerą padarė, ir montažiukai geri, ir labai gerai parinkta muziką. O ko dar reikia, kad to neužtenka ir sakai nieko gero? Beje, jo paslaugomis naudojosi dar viena forumietė šią vasarą, jos pasiteirauk. Nickas Samta0204, Klaipėdos nuotakų meetukas temoje lankosi....



Sveikutes,

Gal kuri girdejot toki operatoriu kipsa Prana Stropusa. siaip jis, regis, filmuoja Klaipedoje. bet gal ir kituose miestuose dirba..
jei kuri turit ziniu apie ji, jo darba (profas ar siaip sau), brukstelkit komentara i az.
aciuks!
Atsakyti
QUOTE(nebutina @ 2006 01 23, 21:43)
Sveikutes,

Gal kuri girdejot toki operatoriu kipsa Prana Stropusa. siaip jis, regis, filmuoja Klaipedoje. bet gal ir kituose miestuose dirba..
jei kuri turit ziniu apie ji, jo darba (profas ar siaip sau), brukstelkit komentara i az.
aciuks!

nemazai operatoriu kontaktu turejau, bet sis mano kelyje nepasitaike ax.gif
Atsakyti
Pranas Stropus, kiek zinau yra buves muzikantas saksafonistas pries koki 10 metu filmavo musus gimines susitikima, man atrode graziai, bet pereita vasara bendradarbes sesuo zenijosi, kviete P. Stropu sake praktiskai jokio sumontavimo ir veju prifilmavo.
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 01 24, 17:54)
Pranas Stropus, kiek zinau yra buves muzikantas saksafonistas pries koki 10 metu filmavo musus gimines susitikima, man atrode graziai, bet pereita vasara bendradarbes sesuo zenijosi, kviete P. Stropu sake praktiskai jokio sumontavimo ir veju prifilmavo.



Help!!!!
Ieskom rimto operatoriaus Kipso Klaipeos regione. Gal kas gali ka parekomenduot????? Ziauriai reikia...
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 01 23, 21:37)
as girdejau kad Klaipedoje yra vyras su zmona kur vienas fotkina o kitas filmuoja,gal klaipedetes girdejot ka nors???tos moters vardas Vaida o vyro nezinau.plz padekit bigsmile.gif



QUOTE(lotute @ 2006 01 23, 22:14)
zinau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Lotute gal gali AZ kontaktus ju parasyti aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 23, 19:14)
zinau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tai gal galima ju kontaktus suzinoti ax.gif ax.gif
gal man kir i AZ parasyk please mirksiukas.gif
Atsakyti