Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(Dutė @ 2006 01 12, 20:35)
Nu žinai brangioji, mano laikas čia jau praėjo, todėl jei atrodo, kad aš atėjau ir šūkauju, tai labai apsirinki, tik kartais labai norisi pasmalsauti, kaip kitoms jaunosioms sekasi. Nesupyk, bet labai jau jautri esi kritikai..... Ir su kokia nepagarba čia buvo reiškiama nuomonė: aš gi nesakiau, kad tu ten tokia ir tokia, aš sakau, kad pigaus ir gero nebūna, o tokių posmų kaip "parekomenduokit gerus ir nebrangius filmuotojus, muzikantus ar fotografus" tai apstu  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Labai atsiprašau, jei ką įžeidžiau su savo nuomone, ne toks mano tikslas buvo  4u.gif  4u.gif  4u.gif


dute, manau katyte, ta "saukti" ne tau taike, o tai kur pries tave cia rasinejo. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
taigi, mergateis klausiu dar karteli, gal kas zino kipso paslaugas klp smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 13, 09:14)
taigi, mergateis klausiu dar karteli, gal kas zino kipso paslaugas klp smile.gif

Šiaip tai man atrodo, kad kipsas gali migruoti po visą Lietuvą, jūs pasiskambinkit ir į kitus, gretimus rajonus, jei turit ten kontaktų. Nes kiek žinau, tai muzikantai bet kur gali nuvažiuoti, tai gal ir kipsas gali g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Mes šiandien užsisakėme filmuotoją rugpjūčio mėn. Kaune bigsmile.gif Jis jau filmavo mano sesės vestuves prieš 4 metus, tai apsidžiaugiau, kad jis dar neužimtas buvo tą dieną, nes jo darbu sesuo liko labai patenkinta ax.gif
Nuvažiavom, parodė keletą pavyzdžių kaip jis padaro, abiem patiko ir užsisakėm thumbup.gif Viskas sumontuota ir įgarsinta. Kainuos 700 Lt., bet sakė šita kaina per patį vestuvių bumą - vasarą, o dabar jei reiktų, tai 500 Lt.
Jei kam reikia, tai Vladas Dekšnys (8685 48701), Kaunas ax.gif
Atsakyti
mes tai kiek ieskojome klaipedoje tai vasara su visu montavimu su viskuom iseina ne maziau 1000 litu siaubas kazkoks doh.gif

norisi truputuka pigiau bet neiko neina rasti
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2006 01 15, 23:30)
Mes šiandien užsisakėme filmuotoją rugpjūčio mėn. Kaune  bigsmile.gif  Jis jau filmavo mano sesės vestuves prieš 4 metus, tai apsidžiaugiau, kad jis dar neužimtas buvo tą dieną, nes jo darbu sesuo liko labai patenkinta  ax.gif
Nuvažiavom, parodė keletą pavyzdžių kaip jis padaro, abiem patiko ir užsisakėm  thumbup.gif Viskas sumontuota ir įgarsinta. Kainuos 700 Lt., bet sakė šita kaina per patį vestuvių bumą - vasarą, o dabar jei reiktų, tai 500 Lt.
Jei kam reikia, tai Vladas Dekšnys (8685 48701), Kaunas  ax.gif


Aciu labai uz kontaktus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 03 15, 01:07)
As tai istekėjusi, galiu parasyti tik telefonų nr. kuriuos jau minėjo kitos panelės is Klaipėdos ax.gif 868673857 Saulius ir 869936547 jei netiks rasyk dar parasysiu kitų numerių, gali rasyti į a.z. smile.gif


Labuks,net nezinau, ar besi siame forume..
minejai, kad zinai filmuotoju is Klaipedos. minejai Sauliu. gal ka zinai apie ji - patikimas ar ne, gerai ismano savo darba ar siaip sau?
gal dar galetum koki kontakta atsiust i az? ziauriai reikia, o nieko neissirenkam:(
Atsakyti
Na dabar bandžiau rasti savo filmuotojo kontaktus, o jie va tokie 868673857 ir 865942224 ir kaip matau vienas tel nr. atitinka elve duotus telefonus, reiskiasi kalba eina apie tą patį Saulių... smile.gif
Taigi aš žinau apie Saulių - patikimumo mano manymu jis patikimas, ne vėlavo atvykti, viskas vyko kaip sutarta. Mums jis asmeniškai tiko ir patiko (na buvo tikių kurie manė kitaip). Tik gal keletas trūkumų, nors nežinau ar tai trūkumu pavadinsi, jis buvo kaip vestuvių dalyvis(čia turiu omenį dieną gamtoje), na taip kartu visur dalyvavo, bendravo su mumis, o ne taip kad buvo nuošalį visai. Man tai neužkliuvo, dar smagiau. Filmavo jis nevisai viską ištisai pvz. ne visada kai jaunoji sėda į mašiną ar iš jos išlipa, o tik prie bažnyčios, išvažiuojant iš namų ar prie zakso. Nebuvo tokio ištisinio filmavimo, bet patys svarbiausi kadrai ir šiaip smagiausi vaizdai visi sudėti. Nemanau kad būtiną visai viską filmuoti, paskui filmai gaunasi po 3-4h. Musiškis trunka 1,5h, per skis. Iš visos prifilmuotos medžiagos jis padarė tokį čiotką fimą, likome tikrai sužavėti. Nebuvo ten jokių tai kas netyčia nufilmuota po sojonu, arba kad kažkas prisidega cigaretę, arba kad kažkam kažkas nukrito ir t.t. Jokiu lepsusų, daug gerai parinktos muzikos, pereinamų vaizdų, suderinamumas ir t.t.. Jeigu kas klaustų ar rekomenduočiau jį, tai galiu drąsiai rekomenduoti, nes mūsų jis nenuvylė.Tik kažkas sakė jeigu jį vežioja, į dienos vakarą mėgsta paimti, na pas mus jis pats važinėjosi, nebuvo kam vežioti, tai buvo blaivut blaivutėlis... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2006 01 17, 02:09)
Na dabar bandžiau rasti savo filmuotojo kontaktus, o jie va tokie 868673857 ir 865942224 ir kaip matau vienas tel nr. atitinka elve duotus telefonus, reiskiasi kalba eina apie tą patį Saulių... smile.gif
Taigi aš žinau apie Saulių - patikimumo mano manymu jis patikimas, ne vėlavo atvykti, viskas vyko kaip sutarta. Mums jis asmeniškai tiko ir patiko (na buvo tikių kurie manė kitaip). Tik gal keletas trūkumų, nors nežinau ar tai trūkumu pavadinsi, jis buvo kaip vestuvių dalyvis(čia turiu omenį dieną gamtoje), na taip kartu visur dalyvavo, bendravo su mumis, o ne taip kad buvo nuošalį visai. Man tai neužkliuvo, dar smagiau. Filmavo jis nevisai viską ištisai pvz. ne visada kai jaunoji sėda į mašiną ar iš jos išlipa, o tik prie bažnyčios, išvažiuojant iš namų ar prie zakso. Nebuvo tokio ištisinio filmavimo, bet patys svarbiausi kadrai ir šiaip smagiausi vaizdai visi sudėti. Nemanau kad būtiną visai viską filmuoti, paskui filmai gaunasi po 3-4h. Musiškis trunka 1,5h, per skis. Iš visos prifilmuotos medžiagos jis padarė tokį čiotką fimą, likome tikrai sužavėti. Nebuvo ten jokių tai kas netyčia nufilmuota po sojonu, arba kad kažkas prisidega cigaretę, arba kad kažkam kažkas nukrito ir t.t. Jokiu lepsusų, daug gerai parinktos muzikos, pereinamų vaizdų, suderinamumas ir t.t.. Jeigu kas klaustų ar rekomenduočiau jį, tai galiu drąsiai rekomenduoti, nes mūsų jis nenuvylė.Tik kažkas sakė jeigu jį vežioja, į dienos vakarą mėgsta paimti, na pas mus jis pats važinėjosi, nebuvo kam vežioti, tai buvo blaivut blaivutėlis... smile.gif





aciu aciu uz smulku nupasakojimu, tuoj jam pasiskambinsim smile.gif
Atsakyti
Gal kas zino gera filmuotoja Vilnuje................
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2006 01 17, 02:09)
Na dabar bandžiau rasti savo filmuotojo kontaktus, o jie va tokie 868673857 ir 865942224 ir kaip matau vienas tel nr. atitinka elve duotus telefonus, reiskiasi kalba eina apie tą patį Saulių... smile.gif
Taigi aš žinau apie Saulių - patikimumo mano manymu jis patikimas, ne vėlavo atvykti, viskas vyko kaip sutarta. Mums jis asmeniškai tiko ir patiko (na buvo tikių kurie manė kitaip). Tik gal keletas trūkumų, nors nežinau ar tai trūkumu pavadinsi, jis buvo kaip vestuvių dalyvis(čia turiu omenį dieną gamtoje), na taip kartu visur dalyvavo, bendravo su mumis, o ne taip kad buvo nuošalį visai. Man tai neužkliuvo, dar smagiau. Filmavo jis nevisai viską ištisai pvz. ne visada kai jaunoji sėda į mašiną ar iš jos išlipa, o tik prie bažnyčios, išvažiuojant iš namų ar prie zakso. Nebuvo tokio ištisinio filmavimo, bet patys svarbiausi kadrai ir šiaip smagiausi vaizdai visi sudėti. Nemanau kad būtiną visai viską filmuoti, paskui filmai gaunasi po 3-4h. Musiškis trunka 1,5h, per skis. Iš visos prifilmuotos medžiagos jis padarė tokį čiotką fimą, likome tikrai sužavėti. Nebuvo ten jokių tai kas netyčia nufilmuota po sojonu, arba kad kažkas prisidega cigaretę, arba kad kažkam kažkas nukrito ir t.t. Jokiu lepsusų, daug gerai parinktos muzikos, pereinamų vaizdų, suderinamumas ir t.t.. Jeigu kas klaustų ar rekomenduočiau jį, tai galiu drąsiai rekomenduoti, nes mūsų jis nenuvylė.Tik kažkas sakė jeigu jį vežioja, į dienos vakarą mėgsta paimti, na pas mus jis pats važinėjosi, nebuvo kam vežioti, tai buvo blaivut blaivutėlis... smile.gif





pasiskambinom Sauliui, susitikom, parode pora dvd, kas mane suzavejo tai intro ir tam tikri montaziukai, bet taip tai nieko gero, ir jis pats man toks letas pasirode, nezinau nelabaijis man patiko,

gal dar kokiu kontaktu kas galetu is klp
Atsakyti
Lėtas? Nu nežinau, gal pavargęs buvo lotuliukas.gif Šiaip mūsų vestuvių dieną jis nebuvo lėtas. Na intro dvd tikrai gerą padarė, ir montažiukai geri, ir labai gerai parinkta muziką. O ko dar reikia, kad to neužtenka ir sakai nieko gero? Beje, jo paslaugomis naudojosi dar viena forumietė šią vasarą, jos pasiteirauk. Nickas Samta0204, Klaipėdos nuotakų meetukas temoje lankosi....
Atsakyti