Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(tumpine @ 2006 01 09, 17:12)
geras meniškas filmas mano supratimu..... pasikartosiu kai įvykiu eigoje tu matai emocijas, subtiluma, kai ziurint asara is dziaugsmo nejuntan ispaudi, kai ziuri kitoki filmo sumaketavima, kur kiekvienas jaunuju zinsgnis atrodo tarsi surezisuotas (na tiksliau taip parinktas) kad viskas atrodo tarsi vientisa, ir turi palyginimui dar 8 matytus  su tradiciniais remeliais buketukais drugeliais balioneliais, ir nelaikau neviena is jusu kaimiete siokia ar anokia. Tik sakau iki uzkimimo.... ieskote paslaugos kuo pigiau, gausite - chaltura. Nes uz chaltura niekas brangiai nemoka. Ieskote filmo, ieskokite tik pagal rekomendacijas, ir dar pacios pamaciusios ju darbus.


tai cia visos taip ir dareo, kalusineja kas kaip, ir paskui susitinka ir normalus filmuotojas pats parodo savo darba...
Atsakyti
cia ne pagal pavadinima temos, taciau i tema... man visada itarima kelia kai ateina naujokas su 0 zinuciu ir pradeda erezijas skleisti...kazkas cia ne taip...
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 05, 18:17)
nu tada ieskok kito ko nors! ne vienas gi filmuotojas yra!


kad kolkas vienintelis susidejes pavyzdzius i interneta...
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2004 05 04, 21:30)
Ei, merdzyyyynos, man irgi reikia FILMUOTOJO, tik KLAIPEDOJE sad.gif  Nu nerandam niekaip... O is laikrascio tu savamoksliu megeju tai nenoriu unsure.gif  Visgi reikia rekomendaciju.  g.gif  Tai va - parekomenduokite kas nors filmuotoja Klaipedoje smile.gif

labukx,

buk gerute, parasyk, ar radai koki idomesni filmuotoja Klaipedoje. mums sia vasara irgi reikes operatoriaus Kipso paslaugu. o pirmo pasitaikiusio tikrai nesinori..
Atsakyti
man ir reikia sia vasara kipso paslaugu klp smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man irgi labai reikia gero filmuotojo Kaune, gal turit kas kokiu kontaktu? help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 09, 20:15)
tai cia visos taip ir dareo, kalusineja kas kaip, ir paskui susitinka ir normalus filmuotojas pats parodo savo darba...


Katyteee, gal gali man Giedriaus kontaktus parasyti i AZ.
Aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 01 09, 21:52)
cia ne pagal pavadinima temos, taciau i tema... man visada itarima kelia kai ateina naujokas su 0 zinuciu ir pradeda erezijas skleisti...kazkas cia ne taip...


Tiek filmu maciusi jauciuosi vos ne zymaus kino kritiko S. Veliulio lygio. Nors imčiau ir filmuočiau. smile.gif)). Gal taip ir padarysiu po kokio 30 metu, kai busiu pensijoj smile.gif))
Atsakyti
Nu merginos, ir aš noriu pasisakyti kai kuriais klausimais.....
QUOTE(tumpine @ 2006 01 09, 11:30)
Bet gero tikrai pigiai nerasite.

Visškai tau pritariu: gero ir pigiai tikrai nebūna, niekur schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(katyteee @ 2006 01 09, 16:51)
o kokybe brangumu irgi nematuojama...

Nu bet kad kokybė brangumu nematuojama, tai čia man naujiena. Šiaip tai normalioje rinkoje, jeigu brangiau, tai reiškia ir kokybė geresnės (nors sutinku, kad būna ir išimčių) ..... Bet kodėl žmonės tada perka (jei finansai leidžia) brangias mašinas, brangią techniką ir visą kitą, jeigu žymiai pigiau galėtų tą patį įsigyti. Pamastykim apie tai....... O va visai kitas klausimas, jei aš negaliu to įpirkti...... Todėl nereikėtų sakyti: pigaus ir gero....
Atsakyti
QUOTE(Dutė @ 2006 01 12, 13:59)
Nu merginos, ir aš noriu pasisakyti kai kuriais klausimais.....

Visškai tau pritariu: gero ir pigiai tikrai nebūna, niekur  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
Nu bet kad kokybė brangumu nematuojama, tai čia man naujiena. Šiaip tai normalioje rinkoje, jeigu brangiau, tai reiškia ir kokybė geresnės (nors sutinku, kad būna ir išimčių)  ..... Bet kodėl žmonės tada perka (jei finansai leidžia) brangias mašinas, brangią techniką ir visą kitą, jeigu žymiai pigiau galėtų tą patį įsigyti. Pamastykim apie tai....... O va visai kitas klausimas, jei aš negaliu to įpirkti...... Todėl nereikėtų sakyti: pigaus ir gero....


cia nekalbama apie tai, kas ka gali ipirkti...

as nesakau pigaus ir gero.... bet kad brangu ir gerai, kaip pati minejai irgi ne visada pasitaiko!!!!

paprasiauciai niekada nerasim bendro sutarimo del kas zmonems patinka ir kas ne. kiekvieno skonis skirtingas ir kiekvienas sprendzia pagal save

todel atejus cia negalima saukti ant kitu kad jos neimaneles...ar panaisiai...tiesiog gal reikia atsargiau ir su pagarba reiksti savo nuomone!

Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 01 12, 12:04)
Tiek filmu maciusi jauciuosi vos ne zymaus kino kritiko S. Veliulio lygio. Nors imčiau ir filmuočiau. smile.gif)). Gal taip ir padarysiu po kokio 30 metu, kai busiu pensijoj smile.gif))


na kad esi maciu tai nesigincysim...bet kaip ten del to lygio...tai vel neaisku...nereikia jau save taip aukstinti...kuklumas zmogu puosia...
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 12, 17:15)
cia nekalbama apie tai, kas ka gali ipirkti...

as nesakau pigaus ir gero.... bet kad brangu ir gerai, kaip pati minejai irgi ne visada pasitaiko!!!!

paprasiauciai niekada nerasim bendro sutarimo del kas zmonems patinka ir kas ne. kiekvieno skonis skirtingas ir kiekvienas sprendzia pagal save

todel atejus cia negalima saukti ant kitu kad jos neimaneles...ar panaisiai...tiesiog gal reikia atsargiau ir su pagarba reiksti savo nuomone!

Nu žinai brangioji, mano laikas čia jau praėjo, todėl jei atrodo, kad aš atėjau ir šūkauju, tai labai apsirinki, tik kartais labai norisi pasmalsauti, kaip kitoms jaunosioms sekasi. Nesupyk, bet labai jau jautri esi kritikai..... Ir su kokia nepagarba čia buvo reiškiama nuomonė: aš gi nesakiau, kad tu ten tokia ir tokia, aš sakau, kad pigaus ir gero nebūna, o tokių posmų kaip "parekomenduokit gerus ir nebrangius filmuotojus, muzikantus ar fotografus" tai apstu doh.gif doh.gif doh.gif
Labai atsiprašau, jei ką įžeidžiau su savo nuomone, ne toks mano tikslas buvo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti