Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Visą temą perskaičiau, bet iš ko išsirinkti, tai nelabai radau, nes mažai atsiliepimų apie konkrečius filmuotojus verysad.gif
Atsakyti
o mes su Giedrium (operatorium) susitartem...siek tiek ziurejom filmuko, tai visai nieko atrode...

na o del montavimo...tai manau gali paprasyti ir padarys kaip tu nori...svarbu kad butu is ko montuot!
Atsakyti
Man tai Giedrius nefilmuoja sad.gif((( sake uzsiemes sad.gif bet vistiek liudna sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 01 05, 16:43)
Man tai Giedrius nefilmuoja sad.gif((( sake uzsiemes sad.gif bet vistiek liudna sad.gif


nu tada ieskok kito ko nors! ne vienas gi filmuotojas yra!
Atsakyti
mex tai is vis nesamdem jokio filmuotojo, turejom savo kamera ir paprasem yro pusbrolio, kad jis pafilmuoto, lazlp super nebuvo, bet svarbiausic momentai buvo, o patys su kompu susimaketavom siektiek, zusidejom muzika, aisku ne tas pats kaip profesionalo, bet kiek ta juosta mes ziurim, dabar jau net neatsimenu, kada paskutini karta ziurejau tongue.gif man svarbiausai, akd yra iamzinta, o moket apie 600 litu, tai akzkaip per "skaudu", tiksliau mano kisenei tongue.gif nuotraukos tai taip turi buti grazios ir profesionalo o ne savamokslio biggrin.gif
Atsakyti
Hi,
Mes irgi ieskom filmuotojo Klaipedoje. Ant keliu 'profu' jau irgi pataikem.. Jei turi koki kontakta, gal galetum mestelti:)
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2004 05 05, 14:32)
Zinau viena labai liuks filmuotoja is Jonavos (na jis pavaziuoja filmuoti ir i Kauna ir kt.). Jo zmona irgi filmuoja. Mums jis kainavo 600 lt., bet rezultatu buvau absoliuciai patenkinta... labai gerai padare, tokiu vaizdeliu pririnko... super thumbup.gif  clap.gif


laba, Bonda,

O filmuotojo is Jonavos vardas ne Ceslovas? Mat su jis irgi su zmona filmuoja. mes su juo tik kalbejomes, bet neuzsakinejome dar..
Atsakyti
Ieskanti gero filmuotojo ar fotografo visada reikia tik pagal rekomendacijas, po to isitikinkite pacios jo darbus nors trunpam paziurejus, mano vestuves jau senai praejo, bet gimine plati, per paskutinius 2 metus buvau 9 vestuvese. Ir zinot visur yra sablonas filme vienokia ar kitokia izanga, oficialumai CMS baznycia, pasivaiksciojimai, balius, ir pabaiga is graziausiu momentu, skirtingi filmuotojai net ta pacia muzika pataiko tose paciose vietose. Zodziu ziuri filma skirtingu filmuotoju, o jausmas kad vienas ir tas pats darbas tik vis kiti jaunieji.
Per ta laika esu sutikusi viena filmuotoja is Gargzdu, jis vestuves tik filmuoja nors tiesioginis jo darbas fotografas, ir jis savo geram pazistamui nezinau uz kokius gerus darbus vestuves fotografavo kaip man sake tik uz savikaina. Ta savikaina buvo berods 1000 Lt. blink.gif Atidave jauniesiems negatuvus 100 su virs foto juosteliu ir 50 kompiuteriniu lapu dydzio nuotrauku albuma. Ziurejau tas nuotraukas koki 20 kartu ir dar norejosi. Nuo to savo mintyse nusistaciau kartele kas yra - nuotraukos padarytos meniskai. Siap i vestuves nepazistamu jis neina nes sako kad tiek kiek yra vertas jo darbas, niekas nesumokes, todel paveiksluoja reklamas. O vestuves filmuoja kaip sake savo malonumui, nors irgi nepigiai, bet skirtumas nuo kitu mano matytu 8 filmuotuoju kad jie atlieka filmavimo paslauga, o sis padaro autorini kurini, kuri ziuredama ir verki ir dziaugiesi. Nes ivykiu sukuryje yra uzfiksuotos emocijos, kurias "pagauti" sugeba tik menininkas. Todel is jusu brangiosios cia aptariamu filmuotoju tikrai kad ne daugiau kaip viena is 10 turesite arba jau turite gera vestuvini filma. Nors kiekviena is jusu turi savo kriterijus kas yra gerai. Bet gero tikrai pigiai nerasite. Nereklamuoti mano tikslas viena ar kita zmogu ir telefonu ar e mailu neprasykite vis vien nezinau
Atsakyti
kas isbande ir zino normalu filmuotoja vestuvems kaune? lbai reikia siam geguziui, nes kazkaip nenoriu likti be prisiminu
Atsakyti
QUOTE(nebutina @ 2006 01 09, 00:36)
Hi,
Mes irgi ieskom filmuotojo Klaipedoje. Ant keliu 'profu' jau irgi pataikem.. Jei turi koki kontakta, gal galetum mestelti:)



as ir ieskau klaipedoje filmuotoju, o gal gali AZ parasyti kokie tie vyrukai buvo apsisaukeliai kad kiti nepakliutu buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 01 09, 10:30)
Ieskanti gero filmuotojo ar fotografo visada reikia tik pagal rekomendacijas, po to isitikinkite pacios jo darbus nors trunpam paziurejus, mano vestuves jau senai praejo, bet gimine plati, per paskutinius 2 metus buvau 9 vestuvese. Ir zinot visur yra sablonas filme vienokia ar kitokia izanga, oficialumai CMS baznycia, pasivaiksciojimai, balius, ir pabaiga is graziausiu momentu, skirtingi filmuotojai net ta pacia muzika pataiko tose paciose vietose. Zodziu ziuri filma skirtingu filmuotoju, o jausmas kad vienas ir tas pats darbas tik vis kiti jaunieji.
Per ta laika esu sutikusi viena filmuotoja is Gargzdu, jis vestuves tik filmuoja nors tiesioginis jo darbas fotografas, ir jis savo geram pazistamui nezinau uz kokius gerus darbus vestuves fotografavo kaip man sake tik uz savikaina. Ta savikaina buvo berods 1000 Lt. blink.gif  Atidave jauniesiems negatuvus 100 su virs foto juosteliu ir 50 kompiuteriniu lapu dydzio nuotrauku albuma. Ziurejau tas nuotraukas koki 20 kartu ir dar norejosi. Nuo to savo mintyse nusistaciau kartele kas yra - nuotraukos padarytos meniskai. Siap i vestuves nepazistamu jis neina nes sako kad tiek kiek yra vertas jo darbas, niekas nesumokes, todel paveiksluoja reklamas. O vestuves filmuoja kaip sake savo malonumui, nors irgi nepigiai, bet skirtumas nuo kitu mano matytu 8 filmuotuoju kad jie atlieka filmavimo paslauga, o sis padaro autorini kurini, kuri ziuredama ir verki ir dziaugiesi. Nes ivykiu sukuryje yra uzfiksuotos emocijos, kurias "pagauti"  sugeba tik menininkas. Todel is jusu brangiosios cia aptariamu filmuotoju tikrai kad ne daugiau kaip viena  is 10 turesite arba jau turite gera vestuvini filma. Nors kiekviena is jusu turi savo kriterijus kas yra gerai. Bet gero tikrai pigiai nerasite. Nereklamuoti mano tikslas viena ar kita zmogu ir telefonu ar e mailu neprasykite vis vien nezinau


"geras filmas" - labai jau subtilus pasakymas...geras vienu suprantamas vienaip, kitu kitaip
na jau cia mus tu visas taip nuvertinai...kad atrodo paskutines kaimietes esam ir viska ka uzsisakom beviltiska...kiekvienam pagal skoni, kiekvienam pagal

o kokybe brangumu irgi nematuojama...
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 09, 17:51)
"geras filmas" - labai jau subtilus pasakymas...geras vienu suprantamas vienaip, kitu kitaip
na jau cia mus tu visas taip nuvertinai...kad atrodo paskutines kaimietes esam ir viska ka uzsisakom beviltiska...kiekvienam pagal skoni, kiekvienam pagal

o kokybe brangumu irgi nematuojama...


geras meniškas filmas mano supratimu..... pasikartosiu kai įvykiu eigoje tu matai emocijas, subtiluma, kai ziurint asara is dziaugsmo nejuntan ispaudi, kai ziuri kitoki filmo sumaketavima, kur kiekvienas jaunuju zinsgnis atrodo tarsi surezisuotas (na tiksliau taip parinktas) kad viskas atrodo tarsi vientisa, ir turi palyginimui dar 8 matytus su tradiciniais remeliais buketukais drugeliais balioneliais, ir nelaikau neviena is jusu kaimiete siokia ar anokia. Tik sakau iki uzkimimo.... ieskote paslaugos kuo pigiau, gausite - chaltura. Nes uz chaltura niekas brangiai nemoka. Ieskote filmo, ieskokite tik pagal rekomendacijas, ir dar pacios pamaciusios ju darbus.

Atsakyti