Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Bonda, tai jei nesunku imesk jo kontaktus smile.gif
Atsakyti
Aciu uz telefoniuka filmuotojo vilniuje;)Jei apie ta pati V.... ,tai jis dirba televizijoj?As dalivavau vienose vestuvese ir jis filmavo! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 05 05, 13:43)
Bonda, tai jei nesunku imesk jo kontaktus smile.gif

jei nepamirsiu, tai rytoj imesiu, ok? nes cia prie saves neturiu jo vizitkes...
Atsakyti
Sveikos panelytes,
mano vestuves buvo praeita vasara. Filmuotojo gero negaliu parekomenduoti, nes saviskiu nelabai likau patenkinta sad.gif taciau jei kam reikia, galiu pasiulyti labai gera fotografa (jis is Kauno, taciau vazineja i visus miestus) ir kainos prieinamos (jaunavedziams perkantiems albuma pritaiko didele nuolaida). jo tel.: 8610 04278, Gintaras.
Grazios visoms jaunosioms vestuviu dienos clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti

Nu parekomenduokit koki filmuotoja Klaipedoje unsure.gif Nenoriu kurt naujos temos g.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 05 04, 18:39)
tai mano biski anksciau, tai duok biggrin.gif
o Vilniuj as vieno labai gero filmuotojo telefona turiu, jei cia kazkam reikejo. Kainu pas ji nezinau, bet jis tv dirba, tik laisvalaikiu padirbeja, tad gali buti nemazos

Gal jis Olegas? unsure.gif
Atsakyti
ne, jis Valentinas, jei gerai pamenu, bet mus filmavo toks jaunas vaikinukas, filma thumbup.gif padare, nes mano reikalavimai gal biski kitokiebuvo nei visu, kai pati su premier dirbu, tai neisdurs ten jie manes tongue.gif
musu filmas yra kaip knyga, tipo ekrane matai besivercianti lapa, o gale uzsivercia ir baigiasi mano drauges nufilmavimu, kai ji mums zodzius rase. Pati izanga buvo nufilmuota oro uoste, nes jis atskrido, ten mes pirma karta ir susitikom, tai taip simboliskai ir juosta prasideda, jokio papildomo mokescio uz atvaziavima i Vilniu ir nufilmavima oro uoste is musu neeme
Toliau as dar norejau, kad visa musu juosta lydetu drugeliai, tai padare pvz kad kai as pievoj sedziu jie pakyla ir as viena ant rankos pagaunu, laive jie perskrenda ant kito borto
is viso mes mokejom 400 uz dvd, cd ir juostoj filma. Jei kam dvd nereik, butu pigiau
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 07 29, 07:18)
ne, jis Valentinas, jei gerai pamenu, bet mus filmavo toks jaunas vaikinukas, filma thumbup.gif padare, nes mano reikalavimai gal biski kitokiebuvo nei visu, kai pati su premier dirbu, tai neisdurs ten jie manes tongue.gif
musu filmas yra kaip knyga, tipo ekrane matai besivercianti lapa, o gale uzsivercia ir baigiasi mano drauges nufilmavimu, kai ji mums zodzius rase. Pati izanga buvo nufilmuota oro uoste, nes jis atskrido, ten mes pirma karta ir susitikom, tai taip simboliskai ir juosta prasideda, jokio papildomo mokescio uz atvaziavima i Vilniu ir nufilmavima oro uoste is musu neeme
Toliau as dar norejau, kad visa musu juosta lydetu drugeliai, tai padare pvz kad kai as pievoj sedziu jie pakyla ir as viena ant rankos pagaunu, laive jie perskrenda ant kito borto
is viso mes mokejom 400 uz dvd, cd ir juostoj filma. Jei kam dvd nereik, butu pigiau

Noriu pasitikslinti truputį rolleyes.gif

Čia 400 Lt už viską kainavo, ar tik montavimas? g.gif Mums tai reiktų Vilniuj, tiksliau - Trakuose ir Kernavėj, tai ar nekainuotų dėl to brangiau, jei jis iš Kauno?

Dar pamaniau, kad šaunuolė tu, kad visko prigalvojai pati, kaip turi būti nufilmuota ir sumontuota. Man turbūt irgi reiktų filmo pagal "individualų užsakymą", nes nesinori kičo visokio g.gif
Atsakyti
kava, cia viskas, ir filmavimas, ir montavimas, ir irasymas i cd, dvd ir juosta. Jis is Kauno, jaunas vyrukas toks
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 07 29, 07:43)
kava, cia viskas, ir filmavimas, ir montavimas, ir irasymas i cd, dvd ir juosta. Jis is Kauno, jaunas vyrukas toks

O gal kontaktus dar kartais turi? Būčiau labai dėkinga wink.gif
Atsakyti
Nerijus 8-615 19916, daugiau info www.ne-video.lt
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 07 29, 08:23)
Nerijus 8-615 19916, daugiau info www.ne-video.lt

Ačiū clap.gif
Atsakyti