Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(kate0 @ 2005 12 12, 18:01)
Nu ten kainos perlenktos tai tikrai  bigsmile.gif Svarbu, akd filmuotojas iamzintu ne tik paciu zmones, bet spetu fiksuoti tos dieno gamta, net praskrendanciu pauksciu ir pan. O tada jau filmuotojui nebus problemos sumontuoti.

Mes truputi su chalturinom, plaukiojanciu gulbiu ta diena nebuvo, nufilmavom veliau ir idejom i filma, nes labai au norejosi tu gulbiu  4u.gif


ar gi ne tusakei, kad tavo filmas labai baisus buvo???
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 12 12, 20:20)
ar gi ne tusakei, kad tavo filmas labai baisus buvo???



Nu mes pas Vaclova neuzsisakem ant jo kabliuko nepakliuvom biggrin.gif ant jo pakliuvo vyro sesuo doh.gif nusisove su tuo filmu . suplojo babkes, akd vidury filmo gautu reklamos kaip per telika biggrin.gif

Mes samdem tik filmuotoja be montavimo
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 12, 21:46)
Nu mes pas Vaclova neuzsisakem ant jo kabliuko nepakliuvom  biggrin.gif ant jo pakliuvo vyro sesuo  doh.gif nusisove su tuo filmu . suplojo babkes, akd vidury filmo gautu reklamos kaip per telika  biggrin.gif

Mes samdem tik filmuotoja be montavimo



Na mes pas Vaclova irgi buvom, save ir savo produkcija isgirti zmogus moka, nieko neprikisi, bet jei kas nusimano apie kompus tai nera ten jau 8-tas pasaulio stebuklas tie jo montazai schmoll.gif viena kas nepatiko tai matem keleta filmuku visu pradzia vienoda, zodziu turi sablona ir ji visiem taikom, toliau sako pas mane vaizdai tikri nera jokiu dirbtiniu kadru ir pan, bet geriau paziurejus tai rasi .. o ir tie kadrai nebutinai is tos dienos, ideta nemazai kadru ir filmo "Skrydis per Lietuva" r pan. aisku as nematau nieko blogo, reikia graziai viska apiformint, bet jau tiek girtis nevertetu, kad tik jis moka taip sumontuoti, tik jis tokiu vaizdu turi... bent mes tai nusprente samdytis filmuotoja, o su montazu padirbet patys.


kate0, pasakyk kas jums filmavo ir kiek tai kainavo? ar likot patenkinti darbu?
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2005 12 13, 00:49)
Na mes pas Vaclova irgi buvom, save ir savo produkcija isgirti zmogus moka, nieko neprikisi, bet jei kas nusimano apie kompus tai nera ten jau 8-tas pasaulio stebuklas tie jo montazai  schmoll.gif viena kas nepatiko tai matem keleta filmuku visu pradzia vienoda, zodziu turi sablona ir ji visiem taikom, toliau sako pas mane vaizdai tikri nera jokiu dirbtiniu kadru ir pan, bet geriau paziurejus tai rasi .. o ir tie kadrai nebutinai is tos dienos, ideta nemazai kadru ir filmo "Skrydis per Lietuva" r pan. aisku as nematau nieko blogo, reikia graziai viska apiformint, bet jau tiek girtis nevertetu, kad tik jis moka taip sumontuoti, tik jis tokiu vaizdu turi... bent mes tai nusprente samdytis filmuotoja, o su montazu padirbet patys.
kate0, pasakyk kas jums filmavo ir kiek tai kainavo? ar likot patenkinti darbu?


Va as ta pati rasiau apie Vaclova dar pavasari, lieziuviu mala, net kai kuriuos gers fotografus apipeikia, nors pats tarpininkauja juos uzsakant, o darbai visi sabloniski. Nu del sabloniskumo tegu, juk kiekviernas ziuri tik i savo filma, bet vyro sesers filma neatitiko to ka jis jai prizadejo ir pribure. schmoll.gif


Mes pasisamdem tokia Virginija is Garliavos, mus nufilmavo 1 diena uz 250 lt. Nemokejo tik kaskadinio vaiavimo automobiliu padaryti, bet nieko mes ja pamokem, gavosi gerai, prasciau sekesi vairuotojam sustoti normaliai ir vaziuot tvrakingai thumbup.gif Montavom patys/ Be je trumpas klipas msu irgi ilgai buvo internete patalpintas, aks orejo tas pasiziurejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2005 12 12, 22:49)
o su montazu padirbet patys.




na tai gerai kaip mokat, galit ir turit tam laiko....

as i tokius dalykus nesikisu ir atiduodu tai tiems kas ismano! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 12 13, 17:24)
na tai gerai kaip mokat, galit ir turit tam laiko....

as i tokius dalykus nesikisu ir atiduodu tai tiems kas ismano! mirksiukas.gif


as nesiulau daryti patiems, ypac jei tokia veikla neuzsiimat, beje kitiem gali mano darbas atrodyti nekoks, na o mums su vyru yra smagu montuoti ir prisiminti ta diena dar ir dar.

Dar yra ideja, montuoti duot dar kitam, ne tam paciam kur filmavo ir bet kada

blush2.gif idedu dar karta klipuka, labai nepeikit tai mano trecias montavimo darbas. Man grazu rolleyes.gif o tobulumui ribu nera

klipas
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 13, 20:49)
as nesiulau daryti patiems, ypac jei tokia veikla neuzsiimat, beje kitiem gali mano darbas atrodyti nekoks, na o mums su vyru yra smagu montuoti ir prisiminti ta diena dar ir dar.

Dar yra ideja, montuoti duot dar kitam, ne tam paciam kur filmavo ir bet kada

blush2.gif idedu dar karta klipuka, labai nepeikit tai mano trecias montavimo darbas. Man grazu  rolleyes.gif o tobulumui ribu nera

klipas


o kaip ten ta tavo klipa paziuret...ismete mane i kazkoki puslapi mageaplouds ir nieko ten nerandu!
Atsakyti
reikia palaukti 45 sekundes, uzgesinti reklama ir tada atsiranda failo nuoroda
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 14, 18:06)
reikia palaukti 45 sekundes, uzgesinti reklama ir tada atsiranda failo nuoroda


nu palaukiu, tada islenda dar tokia reklama, ja gali x panaikinti...bet niekas ten nepasidaro...na rodo kad yra filmas, jo description parasyta, dydis..bet spausk nespaudus, niekas niekur neatsidaro
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 14, 20:06)
reikia palaukti 45 sekundes, uzgesinti reklama ir tada atsiranda failo nuoroda



man patiko thumbup.gif ypač, kad nespalvotas. gausi pamokyt, kaip tokį pasidaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 14, 19:06)
reikia palaukti 45 sekundes, uzgesinti reklama ir tada atsiranda failo nuoroda

o man neina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2005 12 30, 14:21)
man patiko  thumbup.gif ypač, kad nespalvotas. gausi pamokyt, kaip tokį pasidaryti  ax.gif


prasom 4u.gif
Atsakyti