Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(kate0 @ 2005 12 06, 21:29)
doh.gif  doh.gif
Vaclovo tikrai nerekomenduoju, kokybe neatitinka kainos. Filmai rodomi uzsisakant tera tik reklama, paskui padaro daug prasciau. Beje sitoje temoje jau apie ji buvo neigimai atsiliepta  doh.gif  doh.gif


ma teko matyti ka tik jo filmuotas vestuve - dellos. darbas tikrai puikus. filmuotojas tikrai liuks buvo - o vaclovas - montuotojas tikrai gera darba atliko!!!
gal uz 1000lt siek tiek ir daug, bet siaip tai tikrai graziai susktas filmas.

na neesu maciusi kitu darbu, tagi negaliu lyginti ar kritikuoti, nei jo nei kitu, bet man patiko tai ka maciau!
as jo nevadinciau tarpininku - nes kiek supratau jaunieji isirinko norima filmuotoja pas ji ir jis atvaziavo - o vaclovas tik filmavo.
as manau kaip yra atskirai filmuotojas ir montuotojas gal dar geraiu. tada filmuotojas gali daugiau praktikuotis savo darbe ir kokybej, o montuotojas - savajam, gerinti technika, semtis ideju!
na bet vel, kiek zmoniu tiek nuomoniu.
net operatoriau, sakykar tu dar laisvas birzelio 2 dienai?
Atsakyti
na, kaip ir laisvas dar... buvo du žmogeliai, klausinėjo ir beveik prašė rezervuoti tą dieną, bet kažkur dingo dabar... tai nelaikysiu jiems aš tos dienos juk... Jei sugalvosi ką, parašyk man į AŽ, nes forumas ne tam skirtas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
as jo nevadinciau tarpininku - nes kiek supratau jaunieji isirinko norima filmuotoja pas ji ir jis atvaziavo - o vaclovas tik filmavo


O tarpininkas jis tai tikrai, juk samdem ji vestuvems, fui koks jis, o ir filmas siaubingas schmoll.gif

dellos filmo nemaciau, nezinau
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 07, 22:25)
O tarpininkas jis tai tikrai, juk samdem ji vestuvems, fui koks jis, o ir filmas siaubingas  schmoll.gif

dellos filmo nemaciau, nezinau


na kaip sakant visiems neitiksi ir geras nebusi...
kiek zmoniu tiek nuomoniu...

o as dellos filma maciau ir man patiko! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 06, 21:29)
doh.gif  doh.gif
Vaclovo tikrai nerekomenduoju, kokybe neatitinka kainos. Filmai rodomi uzsisakant tera tik reklama, paskui padaro daug prasciau. Beje sitoje temoje jau apie ji buvo neigimai atsiliepta  doh.gif  doh.gif

na tikrai kiek zmoniu tiek nuomoniu.bet mes likome labai patenkinti ir suzaveti jo darbu.ir filmuotojas kuri atsiunte atliko savo darba nepriekaistingai.o taip pat ir jo rekomenduotu fotografu likome labai patenkinti.viskas tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 12 07, 22:25)
O tarpininkas jis tai tikrai, juk samdem ji vestuvems, fui koks jis, o ir filmas siaubingas  schmoll.gif

dellos filmo nemaciau, nezinau

na man atrodo normalu kai vieni kitus parekomenduoja ar tai pareklamuoja.nes mano akimis ziurint tai jis atliko labai gerai savo darba.
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 11 21, 19:37)
kaip tavo vestuviu filmas?


Giedrius ir pas mus filmavo. filmas puikus, mums labai patiko.

kaip tik siandien radau jo puslapiuka http://filmavimas.lt/.
galima atsisiusti ir pasiziureti kelis failiukus bye1.gif
Atsakyti
Gal galit pasiulyti koki nors operatoriu Kaune, nes perskaiciau visa tema tai pasirinkimas ne kazi koks visi kontaktai rasomi i a.z. o cia radau tik Giedriu, ir rekomendacijas kreiptis pas Vaclova. Pries Giedriu neturiu nieko pries, bet is vieno varianto rinktis nenoreciau ax.gif
Atsakyti
na aš apie tą Vaclovą nieko blogo negaliu pasakyt. mes pas jį (ar per jį) samdėm muzikantus ir filmuotoją. Likom patenkinti. Muzikantai svečiams patiko, kas matė filmą irgi gyrė.
Pati mačiau pora kitų šių metų vestuvių filmų (kitų filmuotojų, montuotojų), tai tikrai prasčiau, primityviau sumontuota buvo.
Atsakyti
Padėkit kas nors. Ieškau gero operatoriaus Vilniuje vasara, kokybiškai filmuojančio ir montuojančio. Suradau pora profesionalų, bet kainelė ...2500Lt. g.gif Man biški daugoka, nors padaryta tikrai gerai...
Gal kas turi ką pasiūlyti...
Atsakyti
Pasiskaitykit visos www.vestuvinisfilmas.com
Patiks g.gif
Maniskis tai paskaites sako arba imam gera arba jokio ir patys megejiskai galim. g.gif verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2005 12 12, 18:11)
Pasiskaitykit visos www.vestuvinisfilmas.com
Patiks g.gif
Maniskis tai paskaites sako arba imam gera arba jokio ir patys megejiskai galim. g.gif  verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]


Nu ten kainos perlenktos tai tikrai bigsmile.gif Svarbu, akd filmuotojas iamzintu ne tik paciu zmones, bet spetu fiksuoti tos dieno gamta, net praskrendanciu pauksciu ir pan. O tada jau filmuotojui nebus problemos sumontuoti.

Mes truputi su chalturinom, plaukiojanciu gulbiu ta diena nebuvo, nufilmavom veliau ir idejom i filma, nes labai au norejosi tu gulbiu 4u.gif
Atsakyti