Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(Reniss @ 2005 09 27, 08:43)
pusbrolis fimavo, o mes susimaketavom biggrin.gif

Mes irgi taip pat darem drinks_cheers.gif ir tikrai gerai gavosi,dar reikia pamaketuoti,bet nesigailim,kad nesamdem nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 09 27, 10:09)
Šaunuoliai, dabar kompiuterių pagalba daug ką galima ptiems pasidaryti 4u.gif


tikra tiesa, reiks gal užsiimti šituom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 09 14, 22:52)
Beje, man iškilo klausimas...Kokio ilgio yra jūsų vestuvių filmukai...Pas mumis 1h 45min..Kažin čia trumpai ar ilgai... g.gif Šiaip mums normaliai, nei žiūrėti pabosta, o ir sudėta viskas kas svarbiausia... mirksiukas.gif


Pas mus valandos nesiekia ir man šiek tiek per ilgas, man atrodo pusvalandžio filmukas pats tas. Juk vistiek visą juodą medžiagą turime, tai patys ir ją galim pasižiūrėti, o svečiams pabosta visą valandą žiūrėti mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renacke @ 2005 09 27, 11:12)
Pas mus valandos nesiekia ir man šiek tiek per ilgas, man atrodo pusvalandžio filmukas pats tas. Juk vistiek visą juodą medžiagą turime, tai patys ir ją galim pasižiūrėti, o svečiams pabosta visą valandą žiūrėti  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


pas mus tai 2,15 min, kažkaip gailą ką ir išmesti
Atsakyti
pas mus beveik 3h.ir kiek kas ziurejo,tai niekam nepabodo.nes tikrai labai gerai padaryta. blush2.gif
Atsakyti
Gal galite parekomenduoti filmuotoją iš Kauno?Noriu konkretaus,neištęsto,skoningai sumontuoto filmuko.
Atsakyti
QUOTE(pukuteee @ 2005 12 06, 13:26)
Gal galite parekomenduoti filmuotoją iš Kauno?Noriu konkretaus,neištęsto,skoningai sumontuoto filmuko.



Kaune yra toks montuotojas vaclovas (della rekomendavo, bet ir siaip pati maciau jo montuota filma), tai tikrai gerai padare thumbup.gif
jo tel: 8698 32120; o jis tau ir pasiulys daug filmuotoju, kaip pas ji nueisi pasikalbeti!
Atsakyti
doh.gif doh.gif
QUOTE(katyteee @ 2005 12 06, 15:41)
Kaune yra toks montuotojas vaclovas (della rekomendavo, bet ir siaip pati maciau jo montuota filma), tai tikrai gerai padare  thumbup.gif
jo tel: 8698 32120; o jis tau ir pasiulys daug filmuotoju, kaip pas ji nueisi pasikalbeti!



Vaclovo tikrai nerekomenduoju, kokybe neatitinka kainos. Filmai rodomi uzsisakant tera tik reklama, paskui padaro daug prasciau. Beje sitoje temoje jau apie ji buvo neigimai atsiliepta doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na, surizikuosiu ir parašysiu:) Būsimos nuotakos ir jaunikiai, tikrai nerekomenduoju naudotis vadinamųjų vestuvių tarpininkų paslaugomis. Na, tai tie žmonės, kurie siūlo kitus žmones, turi krūvą filmukų, albumų, dainų ir t.t. Nesakau, kad Vaclovas yra padaręs ką blogai, tik žinau, kad vadinamieji tarpininkai yra apvylę ne vienus jaunuosius. Na, atsiunčia kitą fotografą, operatorių ar kitus muzikantus. Tartis reikia su konkrečiu žmogumi, o ne su kažkuo, kas visus žino ir "žino", kaip jie gali padaryti. Paskui būna, kad tas negali, o kitas gali tik iki tos ir tos valandos, ar daro visai ne tą, ko norėtųsi. Tai liečia ir foto, ir video, ir muziką. Niekas iš rimtų (pabrėžiu - rimtų) vestuvių versle besisukančių žmonių nenori ir nesusideda su tarpininkais. Ale žiauriai aš čia pavariau:)
Atsakyti
Jūsų postas rimtumu visiškai nedvelkia lotuliukas.gif . O tik lietuvišku pavydu. Jei įdėmiai skaitėte visas su paslaugomis susijusias temas, turėjote pastebėti, jog net ir tiesiogiai kreipiantis tie patys filmuotojai, fotografai ir muzikantai ne vienus jaunuosius yra palikę "ant ledo". Viskas priklauso nuo žmogaus dirbantį vieną ar kitą darbą. Vieni reklamuojasi, kitus rekomenduoja. Beje, aš irgi ne apie minėtą Vaclovą, nes jo nepažįstu. biggrin.gif
Atsakyti
Na, pabandom padiskutuoti... Šis postas yra kuo rimčiausias, nes man teko susidurti su žmonėmis, kurie dirba tokiu principu: "svarbu užkabinti klientą ir paimti iš jo pinigus". Dėl rezultato jie tikrai nesirūpina, tikrai ne. Turi keletą rekomenduojamų muzikantų (pvz), parodo kokio geresnio įrašus, ar kokio fotografo geresnių darbų, kad patiktų. Tada skambina ir bando sutarti su tuo žmogeliu, kad jis važiuotų į tas vestuves. Yra buvę tokių atvejų, kai į vienas vestuves atvažiavo dveji muzikantai smile.gif Tik nežinau, ar bent vieni jų buvo tie, kuriuos matė jaunieji biggrin.gif Mieloji Bella, patikėkite manimi, rašau tai, ką žinau smile.gif O pavydėti nelabai matau ko... Tik norisi apsaugoti žmones nuo klaidų ir tokių "darbuotojų".
Atsakyti
Visiškai sutinku 4u.gif Tačiau yra ir kita medalio pusė, kai tokie atvejai nutinka ir tiesiogiai. Štai pvz. jaunieji nuvyksta pas fotografą. Jis save pristato iš puikios pusės (suprantama, jog nepeiks savęs), parodo pačias geriausias savo darytas nuotraukas (net ir prastas fotografas šiek tiek atskiria kurie darbai pas jį geresni). Jauniesiems patinka jo darbai, bet gal šiek tiek abejoja. Tada "sužaidžia" fotografo psichologiniai gabumai ir iškalba. Na, jaunieji sutinka, beje gavę dar ir nuolaidą lotuliukas.gif . Tačiau, kai ateina diena pažiūrėti "prekę" , plaukai ant galvos pasišiaušia, nes jie tikėjosi ne to. Tada fotografas išvardina visus faktorius, trukdžiusius jam profesionaliai atlikti savo darbą arba pavadina jaunuosius ne fotogeniškais (tai tikras faktas doh.gif ). Tad skirtumo "su tarpininku" ar "be tarpininko" aš nematau. Jūs net pats negalite būti garantuotas, kad visi jūsų klientai buvo patenkinti, nežiūrint tai, kad bendravote tiesiogiai. Pavyzdžių, kaip minėtasis, žinau ne vieną, tačiau į kraštutinumus nepuolu. Kiekvienas renkasi tai, kas jam tuo metu atrodo tinkamiausia.
Beje, dėkui už "miela", vis geriau nei alkana ar pikta. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti