Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(vvandene @ 2005 08 13, 16:04)
VESTUVIŲ žurnaliuke matytas....

Tikiuosi kad daugiau jaunieji nepamatys jo sitame zurnaliuke ir niekam jis nesugadins nuotaikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2005 08 16, 10:49)
Beje, gal kam yra filmavęs Česlovas Vilkas ar jo žmona? Būtų įdomu sužinoti atsiliepimus apie jų darbą smile.gif


PAs mus turejo filmuoti Celsovas, bet filmavo jo zmona Birute (is Jonavos). Cia apie tuos pacius klausi (nes pavardes tai ir nezinau)?
Atsakyti
Beje, man iškilo klausimas...Kokio ilgio yra jūsų vestuvių filmukai...Pas mumis 1h 45min..Kažin čia trumpai ar ilgai... g.gif Šiaip mums normaliai, nei žiūrėti pabosta, o ir sudėta viskas kas svarbiausia... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 09 15, 00:52)
Beje, man iškilo klausimas...Kokio ilgio yra jūsų vestuvių filmukai...Pas mumis 1h 45min..Kažin čia trumpai ar ilgai... g.gif Šiaip mums normaliai, nei žiūrėti pabosta, o ir sudėta viskas kas svarbiausia... mirksiukas.gif



trumpiausia teko matyti 3min, bet taip sauniai padaryta!!!(kiek zinau jauniesiems kainavovirs 2tukst) ilgiausia, bet nepabostanti ziureti-4.5val. Tai buvo vestuves pagal etnografinius paprocius, tai berods net kazkoks kulturos fondas norejo ta filmuka isigyti...taip,kad ribos labai placios
Atsakyti

Pas mus - 1 val 15 min. Bet man mazai;)
Atsakyti
[quote=Smiling,2004 07 29, 08:17]
ne, jis Valentinas, jei gerai pamenu, bet mus filmavo toks jaunas vaikinukas, filma thumbup.gif padare, nes mano reikalavimai gal biski kitokiebuvo nei visu, kai pati su premier dirbu, tai neisdurs ten jie manes tongue.gif
musu filmas yra kaip knyga, tipo ekrane matai besivercianti lapa, o gale uzsivercia ir baigiasi mano drauges nufilmavimu, kai ji mums zodzius rase. Pati izanga buvo nufilmuota oro uoste, nes jis atskrido, ten mes pirma karta ir susitikom, tai taip simboliskai ir juosta prasideda, jokio papildomo mokescio uz atvaziavima i Vilniu ir nufilmavima oro uoste is musu neeme
Toliau as dar norejau, kad visa musu juosta lydetu drugeliai, tai padare pvz kad kai as pievoj sedziu jie pakyla ir as viena ant rankos pagaunu, laive jie perskrenda ant kito borto
is viso mes mokejom 400 uz dvd, cd ir juostoj filma. Jei kam dvd nereik, butu pigiau
[/quote
gal gali duot jo kontaktus?
Atsakyti
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 06 10, 15:19)
pas mus filmuotojas buvo nerealus, kasete gavosi( beje paemem ir DVD) nuostabios kokyves, visi kas ziurejo buvo suzaveti.mokejom berods apie 500lt uz dvi originalias kasetes ir dar 150t uz dv komplektus DVD,filmuotojas buvo pas mane namie nuo pat ryto ankstyvaus po to pas jauniki ejo,net su manimi i kirpikla vaziavo ir galiausiai sukure superini filma thumbup.gif
Pries vestuves su vyru daug vilmuotuoju apvaziavom,daug ju vestuviniu filmu ziurejom, bet nepalyginti uz musu filmuotuojo darba 4u.gif

gal gali parasyt jo telefoniuka man i pasta pluta@dtiltas.lt aciux 4u.gif
Atsakyti
pagaliau gavom savo vestuvinį filmuką 4u.gif 4u.gif 4u.gif us filmavo forume ne kartą minėtas Saulius, filmukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai, gerai padirbėjo, beveik visus geriausius momentus užfiksavo ir gražiai viską sukomponavo. Dabar bus ką anūkam parodyti, ir visiems sviečiams padovanosim po filmuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 09 27, 08:46)
pagaliau gavom savo vestuvinį filmuką 4u.gif  4u.gif  4u.gif  us filmavo forume ne kartą minėtas Saulius, filmukas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif tikrai, gerai padirbėjo, beveik visus geriausius momentus užfiksavo ir gražiai viską sukomponavo. Dabar bus ką anūkam parodyti, ir visiems sviečiams padovanosim po filmuką 4u.gif


mes ir pagaliau išsikepėm savo filmuką, bet patys. Taip pat manom svečiam padovanoti
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 09 27, 10:06)
mes ir pagaliau išsikepėm savo filmuką, bet patys. Taip pat manom svečiam padovanoti


jūs patys filmavote?
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 09 27, 09:11)
jūs patys filmavote?


pusbrolis fimavo, o mes susimaketavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 09 27, 10:43)
pusbrolis fimavo, o mes susimaketavom biggrin.gif


Šaunuoliai, dabar kompiuterių pagalba daug ką galima ptiems pasidaryti 4u.gif
Atsakyti