Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

pas mus filmuotojas buvo nerealus, kasete gavosi( beje paemem ir DVD) nuostabios kokyves, visi kas ziurejo buvo suzaveti.mokejom berods apie 500lt uz dvi originalias kasetes ir dar 150t uz dv komplektus DVD,filmuotojas buvo pas mane namie nuo pat ryto ankstyvaus po to pas jauniki ejo,net su manimi i kirpikla vaziavo ir galiausiai sukure superini filma thumbup.gif
Pries vestuves su vyru daug vilmuotuoju apvaziavom,daug ju vestuviniu filmu ziurejom, bet nepalyginti uz musu filmuotuojo darba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 10 birželio 2005 - 14:22
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 06 10, 15:19)
pas mus filmuotojas buvo nerealus, kasete gavosi( beje paemem ir DVD) nuostabios kokyves, visi kas ziurejo buvo suzaveti.mokejom berods apie 500lt uz dvi originalias kasetes ir dar 150t uz dv komplektus DVD,filmuotojas buvo pas mane namie nuo pat ryto ankstyvaus po to pas jauniki ejo,net su manimi i kirpikla vaziavo ir galiausiai sukure superini filma thumbup.gif
Pries vestuves su vyru daug vilmuotuoju apvaziavom,daug ju vestuviniu filmu ziurejom, bet nepalyginti uz musu filmuotuojo darba 4u.gif



Sveika,
gal galėtum atsiųsti koordinates filmuotojo, nes vestuės jauant nosies, o filmuotojas sakė filmuos už 800 Lt, bet abejoju ar bus taip viskas smulkmeniška, o man visai norėtųsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbuze @ 2005 06 11, 12:28)
Sveika,
gal galėtum atsiųsti koordinates filmuotojo, nes vestuės jauant nosies, o filmuotojas sakė filmuos už 800 Lt, bet abejoju ar bus taip viskas smulkmeniška, o man visai norėtųsi ax.gif

ok bet siek tiek veliau,nesmaziukas dabar kambaryje miega, tai veliau uzeisiu paimsiu filmuoupjo vizitine kortele ax.gif
beje as filmuotuojui dar savo pageidavimus pasakiau, pvz kokiu dainu noreciau kad jis uzdedetu ant romantisku scenu ir t.t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 13 birželio 2005 - 11:49
+37068897527
Vadimas
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 03 30, 15:19)
oi aš ir galvojau kad panevėžyje nieko nėra, bet suradom, ir kaip kalba visi-pačius geriausius. fotografas- Gintaras iš panevėžio balso, o video- vat forografas jį mum ir pasiūlė, ir jo video parodė, tai sužavėti likom. dabar pamiršau pavaerdes, bet jei įdomu, parašysiu, manau tikrai nesigailėsij nei mes, nei Jūs jei pasirinksite:) o ir kainos prieinamos.

vat pridedu laiškiuką, kokį atsakymą gavome,  gal sudomins. Beje kada tavo vestuvės?

Sveiki.Taip, as fotografuoju vestuves su skaitmeniniu fotoaparatu.Todėl galimi 2 nuotrauku darymo  variantai.As nufotografuoju vestuves,irasau visas nuotraukas i CD ir atiduodu Jums pasidaryti po 1 lt. ar pigiau.Jus galite kompakta perrasyti draugams ir pan.Nuotrauku CD buna 200-300.CD kaina butu 300 lt. Antras variantas.Jis labiau tinka ,jei planuojate kviesti daug sveciu,yra iprastas foto albumo padarymas su 150-200 nuotrauku.Sveciams kaina yra 3 lt, jauniesiems 2lt.,jei imate visa albuma.Jei renkates nuotraukas,kaina bus 2,5 lt.Jei kainos Jus tenkina (o jos tikrai nera didelis) galime susitikti ir aptarti smulkiau detales.Galeciau parodyti ir vestuviu pvz.
  Noreciau rekomenduoti ir savo drauga videooperatoriu Vytauta.Mes su juo kartu filmuojame ir tikrai galiu rekomenduoti kaip gera operatoriu.Jis montuoja su kompiuteriu filma .Gali irasyti i VHS,VCD,DVD.Kaina vienos dienos 300 lt.Jo tel.8 671 08489. Mano tel. 8 686 62710.  Su pagarba fotografas Gintaras

...jo jo butent tuo filmuotoju ir as paitikejau pries du menesiu susiskambinau susitariau viskas suderinta buvo ...vakar paskambinu kad atvaziuosiu nupasakot kas kaip kad zinotu zmogus ....o tas ir pavede pasake kad nefilmuos ...jokiu paaiskinimu nieko ...o i tai kad sakau kodel nepraneset tai sako pamirsau telefona uzsirasyti ...nors viska derinom ....
dabar manau kad toks zmogus nevertas demesio jei taip paveda ...tai gerai kad ne savaite pries vestuves paskambinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2005 07 29, 13:32)
...jo jo butent tuo filmuotoju ir as paitikejau pries du menesiu susiskambinau susitariau viskas suderinta buvo ...vakar paskambinu kad atvaziuosiu nupasakot kas kaip kad zinotu zmogus ....o tas ir pavede pasake kad nefilmuos ...jokiu paaiskinimu nieko ...o i tai kad sakau kodel nepraneset tai sako pamirsau telefona uzsirasyti ...nors viska derinom ....
dabar manau kad toks zmogus nevertas demesio jei taip paveda ...tai gerai kad ne savaite pries vestuves paskambinau schmoll.gif



sakes, as irgi ji uzsisakiau doh.gif reiks jauciu skambint ir griebt ji uz ausu, kad ir man tokiu fintu nebutu doh.gif

beje, as juos abu uzsisakiau: ir foto ir video, nu jei dar ir foto paves, tai einu ieskot tvirtos sakos cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2005 07 29, 17:06)
sakes, as irgi ji uzsisakiau  doh.gif reiks jauciu skambint ir griebt ji uz ausu, kad ir man tokiu fintu nebutu  doh.gif

beje, as juos abu uzsisakiau: ir foto ir video, nu jei dar ir foto paves, tai einu ieskot tvirtos sakos  cry.gif


nu manau jei abu uzsisakei gal nepaves...bet mane tai juodai pavede ...taciau aciu dievui viskas issisprende ir radau manau labai gera filmuotoja .....nu tik paziuresiu kaip tikrai nufilmuos manasias vestuves ir net pigiau gavosi
taigi sėkmes ..... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2005 07 29, 20:45)
nu manau jei abu uzsisakei gal nepaves...bet mane tai juodai pavede ...taciau aciu dievui viskas issisprende ir radau manau labai gera filmuotoja .....nu tik paziuresiu kaip tikrai nufilmuos manasias vestuves ir net pigiau gavosi
taigi sėkmes ..... cool.gif



as jam net rankpinigiu nedaviau, nes neisejao niekaip susitikt, taikai klijuos mums ragucius, tai mazai nepasirodys... doh.gif nu reiks skambint ir sneketis, nes jei jau raguciai, kad speciau kita surasti.........
Atsakyti
Demesio idesiu jums cia virno bjaurybes nuotrauka kuris mus filmavo per vestuves cry.gif jis mums sugadino visa filma doh.gif ner i ka ziuret kaip nufilmuota taip ir atiduota doh.gif kai matem koki filma mums parode buvome suzaveti,o musu filmas net i filma nepanasus cry.gif o jis dar sau reklama zurnale "vestuves" daro doh.gif nepadarykit tokios klaidos kaip mes
o tai sio bjaurybes foto
Atsakyti
VESTUVIŲ žurnaliuke matytas....
Atsakyti
Jau koks gražus, malonus, paslaugus filmuotojas buvo per mano draugės vestuves. Širdis apsalo pamačius. Gražuolis. Žiūrėsim ką jis prifilmavo po savaitės.
Atsakyti
[filmuotojas buvo pas mane namie nuo pat ryto ankstyvaus po to pas jauniki ejo,net su manimi i kirpikla vaziavo ir galiausiai sukure superini filma thumbup.gif

Kaip man patiko mintis, kad pafilmuotų ir patį ruošimąsi nuo pačio ryto thumbup.gif
ir aš prašysiu. Beje, gal kam yra filmavęs Česlovas Vilkas ar jo žmona? Būtų įdomu sužinoti atsiliepimus apie jų darbą smile.gif
Atsakyti