Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

mes mokėsim filmuotojui uz viska 450Lt
Atsakyti
Labas visiems. norejau toki klausimeli uzduot, gal kas zinos ir man atsakys. smile.gif
Gal zinot kas nors apie toki filmuotoja Modesta is Panevežio. Sakė jis dirba LNK tv operatoriumi. vestuvėse dirba kartu su žmona, ji fotografuoja. iš anksto ačiu už ats. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Linciukas @ 2005 05 31, 21:05)
Labas visiems. norejau toki klausimeli uzduot, gal kas zinos ir man atsakys. smile.gif
  Gal zinot kas nors apie toki filmuotoja Modesta is Panevežio. Sakė jis dirba LNK tv operatoriumi. vestuvėse dirba kartu su žmona, ji fotografuoja. iš anksto ačiu už ats. ax.gif



Panevėžyje gerai dirba Modestas, Renaldas (anksčiau buvo TV4 operatorius). Geriausia susitarti ir pažiūrėti jų darbus pačiai, tada ir kainas paderinti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=deimule,2005 04 02, 23:21]
[quote=GRAIKIJA,2005 03 30, 12:19]
oi aš ir galvojau kad panevėžyje nieko nėra, bet suradom, ir kaip kalba visi-pačius geriausius. fotografas- Gintaras iš panevėžio balso, o video- vat forografas jį mum ir pasiūlė, ir jo video parodė, tai sužavėti likom. dabar pamiršau pavaerdes, bet jei įdomu, parašysiu, manau tikrai nesigailėsij nei mes, nei Jūs jei pasirinksite:) o ir kainos prieinamos.

Tiesa,norejau paklausti kur svenciate vestuves.Gal Panevezyje?Nes man reiketu ir visazistes ir kirpejos ir t.t.Kazkaip nesinori eiti bet kur,noretusi rekomendacijos. mirksiukas.gif
[/quote]


Labas. Gal gali duoti video operatoriaus koordinates. Ir gal zinai, ar jis tik Panevezyje dirba, ar ir kituose miestuose. Aciu
Atsakyti
Besiruošiančioms vestuvėms wub.gif patarčiau nueiti į civilinės metrikacijos skyrių ir pasiimti (nemokamai dalina) žurnaliuką VESTUVĖS - yra visko po truputį.
Šukuoseną daryčiausi pas Aušrą iš Oranžinio stiliaus... ax.gif - man patiko
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2005 06 04, 19:50)
Besiruošiančioms vestuvėms  wub.gif  patarčiau nueiti į civilinės metrikacijos skyrių ir pasiimti (nemokamai dalina) žurnaliuką VESTUVĖS - yra visko po truputį.
Šukuoseną daryčiausi pas Aušrą iš Oranžinio stiliaus... ax.gif  - man patiko

Kurį "vestuvių" numerį turi? Paskutinis, kiek žinau, buvo Nr. 10.
Atsakyti
QUOTE(xxxjolantaxxx @ 2005 06 04, 19:30)
Kurį "vestuvių" numerį turi? Paskutinis, kiek žinau, buvo Nr. 10.


dešimtą, bet tuoj turėtų pasirodyti 11, nes prasidėjo birželis...
Atsakyti
Sveikutes. Man irgi reikia filmuotojo Kaune. Gal visos, kurios turit kokiu numeriuku ir zinot kainas, persiustumete i inds@one.lt? Arba tiesiai i foruma. labai labai aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fun @ 2005 06 06, 19:12)
Sveikutes. Man irgi reikia filmuotojo Kaune. Gal visos, kurios turit kokiu numeriuku ir zinot kainas, persiustumete i inds@one.lt? Arba tiesiai i foruma. labai labai aciu! 4u.gif

Visa informacija, kuria forumietės norėjo pasidalinti, jai surašyta šioje temoje. Tad siūlyčiau persiskaityti ir išsirinkti kas tinkamiausia.
Atsakyti
QUOTE(fun @ 2005 06 06, 19:12)
Sveikutes. Man irgi reikia filmuotojo Kaune. Gal visos, kurios turit kokiu numeriuku ir zinot kainas, persiustumete i inds@one.lt? Arba tiesiai i foruma. labai labai aciu! 4u.gif

Visa informacija, kuria forumietės norėjo pasidalinti, jai surašyta šioje temoje. Tad siūlyčiau persiskaityti ir išsirinkti kas tinkamiausia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 06 06, 22:10)
Visa informacija, kuria forumietės norėjo pasidalinti, jai surašyta šioje temoje. Tad siūlyčiau persiskaityti ir išsirinkti kas tinkamiausia.  mirksiukas.gif


Perskaiciau as viska... deja, kaip kuriuos nr i A.Ž siuncia, o as cia naujoke, nelabai zinau, kaip tas A.Ž veikia ir tiesiog prasiau, kad jei kas nepaviesino nr. filmuotojo forume, atsiustu i el. pasta ax.gif
Atsakyti
Jau pasirodė VESTUVIŲ Nr. 11 ir gerokai storesnis thumbup.gif
Atsakyti