Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

QUOTE(Pacific @ 2005 05 03, 11:32)
ar zinai kur yra kelmute?ten dar avitela priesais?
ir dar minima parduotuve.tai desinej pusej minimos yra fotostudija.tai nuejau i ta fotostudija ir uzsakiau filmuotoja.

žinau, tai ten tik filmuotoją užsisakei?
Atsakyti
taip tik filmuotoja.
dar susitikt turesim likus menesiui iki vestuviu ir aptarti ko butent mes norime.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 05 03, 14:58)
taip tik filmuotoja.
dar susitikt turesim likus menesiui iki vestuviu ir aptarti ko butent mes norime.

aišku smile.gif
Atsakyti
mergaites, kiek truks jusu filmukas ?
mano 30 min. Dabar abejoju ar ne per trumpai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(hastalavista @ 2005 05 04, 15:37)
mergaites, kiek truks jusu filmukas ?
mano 30 min. Dabar abejoju ar ne per trumpai  schmoll.gif


kazkaip trumpokai 30min g.gif
musiskis sake truks 2val
Atsakyti
QUOTE(hastalavista @ 2005 05 04, 15:37)
mergaites, kiek truks jusu filmukas ?
mano 30 min. Dabar abejoju ar ne per trumpai  schmoll.gif

Žmogus sukoncentruoja dėmesį ne ilgiau, kaip 20-30min, taigi jeigu jūsų filmukas truks 30min, tai reiškia, kad filmuotojas yra tikras profas. žymiai sudėtingiau parengti reportažą 30min, nei 2 valandom.
Kaip man sakė vienas fotogrfas per 30 min turi būti viskas sudėta ir neperkrauti, o išrinkti geriausius kadrus yra labai sunku, todėl tik profai gali tai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 05 03, 11:47)
o jeigu aš norėčiau, kad tik sutuoktuvių ceremoniją bažnyčioje nufilmuotų, kažin ar tokiam trumpam laikui apsiimtų???

pabandyk pavaikčioti ir paklausinėti
Atsakyti
mūsų filmas trunka paie 2 val, gavome 2dvd kompaktus, nes į vieną netilpo, ir video kasetę vieną. nufilmavo viską, ką reikėjo. buvo iki 2 gal val , o po to patys pasiūlėme išeiti, nes na kam jiem dar ten būt, jei nieko rimto nebevyksta. kainavo 300lt, dar 10 nusipirkom nekarpyta kasetę, tai prisijuokėm, iškarpė nedaug, gražu. smile.gif Šeip filmuoja Panevėžyje, bet kiek girdėjau važiuoja ir į kitus miestus. labai rimtas filmuotojas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 05 10, 10:17)
mūsų filmas trunka paie 2 val, gavome 2dvd kompaktus, nes į vieną netilpo, ir video kasetę vieną. nufilmavo viską, ką reikėjo. buvo iki 2 gal val , o po to patys pasiūlėme išeiti, nes na kam jiem dar ten būt, jei nieko rimto nebevyksta. kainavo 300lt, dar 10 nusipirkom nekarpyta kasetę, tai prisijuokėm, iškarpė nedaug, gražu. smile.gif Šeip filmuoja Panevėžyje, bet kiek girdėjau važiuoja ir į kitus miestus. labai rimtas filmuotojas. smile.gif


Graikija, tikiuos musu irgi neapvils:)
Atsakyti
smile.gif turėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hastalavista @ 2005 05 04, 15:37)
mergaites, kiek truks jusu filmukas ?
mano 30 min. Dabar abejoju ar ne per trumpai  schmoll.gif

blink.gif mums filmuos dvi diena stai sake apie tris valuztruks
Atsakyti
QUOTE(hastalavista @ 2005 05 04, 14:37)
mergaites, kiek truks jusu filmukas ?
mano 30 min. Dabar abejoju ar ne per trumpai  schmoll.gif


Per mano vestuves tai filmuos moteris. Kai buvau pas ja pasisneketi, tai sake kad jei dvi dienas trunka vestuves, tai filmo trukme buna apie 3 ar net 3.5 valandos. unsure.gif
Ji sako kad gali padaryti ir 30 minuciu trukmes, bet ji mane bande itikinti, kad svetimu vestuves gal ir atsibostu ziureti, bet sako savo vestuviu filmo tikrai neatsibos... biggrin.gif
Jos nuomone jei yra daug linksmu dalyku, tai neverta nei vieno iskirpti, nes paskui ataity linksmi prisiminimai buna... biggrin.gif
Atsakyti