Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

taa reik greiciau skambint smile.gif
o tu filmukus jo matei?
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 04 20, 11:08)
taa reik greiciau skambint smile.gif
o tu filmukus jo matei?

maciau tik drauges, o kitu taip ir neziurejau, nors jei yra noras jie pasikviecia pas save ir parodo.tu man geriau rasyk i el pasta.reginux@delfi.lt:)
Atsakyti
Radomir mes filuotoja Klaipėdoje, jo vardas Saulius, uz viską jis ima 400Lt, šiandien derėsiuos dėl galutinės kainos, žiūrėsiu kas į tai įeina. Mačiau jo sumontouta DVD, nu gražu: muzikėlės, fonas, gėlytės, žiedai, jaunųjų vardai smėkščioja...Patiko ir nebrangu...Tikiuosi nenuvils...
Atsakyti
yra yra tu filmuotoju. tik reik ieskot, klausinet:)
Atsakyti
rutuliak,parasyk ir tu telefoniuka filmuotojo.
Atsakyti
Tai va išsinuomavom filmuotoja, vienai dienai už 400Lt, į kainą įeina vienas DVD diskas, sumontuoja po vestuvių per 2 savaites.Jeigu nori kitais formatais įrašo vis kitas formatas po 20Lt. papildomos kopijos irgi po 20Lt...Jeigu kam reikia nr. rašykit, tik va rugpjūčio mėnesį jis jau visus šeštadienius užimtas...
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 04 20, 18:35)
Tai va išsinuomavom filmuotoja, vienai dienai už 400Lt, į kainą įeina vienas DVD diskas, sumontuoja po vestuvių per 2 savaites.Jeigu nori kitais formatais įrašo vis kitas formatas po 20Lt. papildomos kopijos irgi po 20Lt...Jeigu kam reikia nr. rašykit, tik va rugpjūčio mėnesį jis jau visus šeštadienius užimtas...

tai kad menuo teturi 4 savaitgalius:)
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 04 20, 11:08)
taa reik greiciau skambint smile.gif
o tu filmukus jo matei?

niu ar ka nors jau radai?
Atsakyti
radau.
ir jau uzsakiau
kaina 450lt.filmuos nuo mano namu iki torto pjaustymo.
dave du filmukus paziuret,tai labai patiko.
ir uzsakem
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 05 03, 10:47)
radau.
ir jau uzsakiau
kaina 450lt.filmuos nuo mano namu iki torto pjaustymo.
dave du filmukus paziuret,tai labai patiko.
ir uzsakem

jei ne paslaptis tai kur?
Atsakyti
ar zinai kur yra kelmute?ten dar avitela priesais?
ir dar minima parduotuve.tai desinej pusej minimos yra fotostudija.tai nuejau i ta fotostudija ir uzsakiau filmuotoja.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 05 03, 11:47)
radau.
ir jau uzsakiau
kaina 450lt.filmuos nuo mano namu iki torto pjaustymo.
dave du filmukus paziuret,tai labai patiko.
ir uzsakem


o jeigu aš norėčiau, kad tik sutuoktuvių ceremoniją bažnyčioje nufilmuotų, kažin ar tokiam trumpam laikui apsiimtų???
Atsakyti