Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

Sveikutes wink.gif
na va, pas mane viskas kaip ir yra, tik su filmavimu nieko nezinau rolleyes.gif gal kas gali parekomenduot koki nebloga varianta? Buciau dekinga
Atsakyti
unsure.gif GAL KAS ZINO GERUS FILMUOTOJUS Vilniuje? unsure.gif
Atsakyti
na, mes uzsisakeme filmuotoja, kuris mums kainuos 500lt. pamateme jos darbus, parode kitus irasus ir dabar zinau tikrai, uz ka tokia kaina ir kodel tai verta tokiu pinigu.
Atsakyti
Isila, tai as jau irgi pasiruosus bent 500 moket, bet kad pirmiau reik man nors vieno kontaktus gaut biggrin.gif va tu galetum atsiust, jei vestuves ne ta pacia diena rolleyes.gif
Atsakyti
na, mano vestuves liepos 17. o jei nori, galiu duot telefoniuka
Atsakyti
tai mano biski anksciau, tai duok biggrin.gif
o Vilniuj as vieno labai gero filmuotojo telefona turiu, jei cia kazkam reikejo. Kainu pas ji nezinau, bet jis tv dirba, tik laisvalaikiu padirbeja, tad gali buti nemazos
Atsakyti
Jei nesunku ,tai parasykite man prasau i e-maila Marmiska@yandex.ru
jo telefona;)Aciu is anksto thumbup.gif
Atsakyti
na va, nusiunciau tos filmuotojos telefoniuka. gali skambint ir tartis
Atsakyti
Aciu labai smile.gif as ir vilniecio telef issiunciau, tai galit tartis biggrin.gif
Atsakyti

Ei, merdzyyyynos, man irgi reikia FILMUOTOJO, tik KLAIPEDOJE sad.gif Nu nerandam niekaip... O is laikrascio tu savamoksliu megeju tai nenoriu unsure.gif Visgi reikia rekomendaciju. g.gif Tai va - parekomenduokite kas nors filmuotoja Klaipedoje smile.gif
Atsakyti
Isila, gal gali ir man isduoti to gerojo filmuotojo Kaune koordinates? Buciau dėkinga wink.gif
Atsakyti
Zinau viena labai liuks filmuotoja is Jonavos (na jis pavaziuoja filmuoti ir i Kauna ir kt.). Jo zmona irgi filmuoja. Mums jis kainavo 600 lt., bet rezultatu buvau absoliuciai patenkinta... labai gerai padare, tokiu vaizdeliu pririnko... super thumbup.gif clap.gif
Atsakyti