Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Scorpio

Sveiki, butu labai malonu suzinoti jusu atsiliepimus apie si automobili ax.gif
Mes su vyru svarstome apie si automobili, taciau butu labai naudinga suzinoti ir kitu zmoniu nuomones bei patirtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonnija: 25 kovo 2010 - 17:15
Didelis, komfortiškai patogus automobilis...Bet baisus kaip reta...biggrin.gif ypač tas paskutinio modelio su slojko formos farom....Važiuoklė, varikliai - kaip visų fordų. Galiniai ratai varomi...Rūdys juos irgi mėgsta. Vagys - ne.Kas yra pliusas. Bet jau senokai negaminami....
Aš irgi kažkada apie scorpą galvojau....Bet pasirinkau Opel_omega.
Dizainas bent jau man nepalyginamai geresnis, važiuoklė patvaresnė, taip pat galu varomas.Dėl rūdžių - tas pats GM gaminys...
O naujesnių omegų varikliai 2,6l ir 3,2l - net nelygintini su fordiniais.Apie dyzelius neypač išmanau, nei opelio nei fordo...
Atsakyti
aciu uz nuomone, pasvarstysim apie tai smile.gif siaip metomes tarp keliu markiu automobiliu, ford scorpio kazkaip uzkliuvo uz akies ir norejosi suzinoti apie ji kazka daugiau biggrin.gif siaip mastome ir apie audi, bei mazda...
Atsakyti
Kontaktas - Ford ir GM - du atskiri dalykai wink.gif Aš atvirkščiai - ieškojau Omegos užsimuždamas, o radau varlę. Ir patenkintas. Negirsiu, nepeiksiu, visos turi savų pliusų ir minusų, kaip moterys, žodžiu.
Temos autorei - jei tarp Jūsų kandidatų yra Audi, tada į Scorpą net nežiūrėkit. Nematau logikos už keturis žiedus mokėti dvigubai. O jei vistik domitės Scorpio - užsukit į www.scorpio-klubas.lt - vyrai pasistengs atvesti Jus į tiesos kelią biggrin.gif
Atsakyti