Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

kiek žinau tai smulkialapiai kas du metus lygtais meta lapus senus, bet , kad šaknis aplaužei... unsure.gif kažin ar gerai g.gif . pabandyk dar kasdien apipurkšti, nes gal oras per sausas.
Atsakyti
O sakykit, gal stambialapio ziema nereikia laistyt? Nes nelaisciau nelaisciau po to geltimo lapu, zeme visa perdziuvo, tai ipyliau truputi vandens, ziuriu po kiek laiko, vel geltonuoja lapas... Dabar isvis bijau laistyti, kad plikas mano fikusas neliktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2006 01 05, 09:34)
kiek žinau tai smulkialapiai kas du metus lygtais meta lapus senus, bet , kad šaknis aplaužei... unsure.gif  kažin ar gerai g.gif . pabandyk dar kasdien apipurkšti, nes gal oras per sausas.



Zinau, kad nelabai gerai verysad.gif . Na bet budavo ir anskciau kitam fikusui nusukdavau viena kita (labai jau issikerojusios)... Cia tikrai ne senu lapu metima, nes jie masiskai dziuva, kartu net su stiebeliais verysad.gif Oras normalus, nes kitas fikusas tai graziai auga. jauciu, cia persodindama as ji prazudziau verysad.gif
Atsakyti
pries du metus pirkau maximoj stambialapi fikusa, persodinau, nes buvo su rudom demelem ant lapu, o tai reiske, kad saknys nuo dregmes puna...tai va, pesodinus jis iki pat sio rudenio buvo nei gyvas nei mires, stovejo ir tiek..o dabar jau grazu lapa isleido, ir dar viena ruosia leisti thumbup.gif pagaliau prabudo thumbup.gif pas mane kambaryje oras sausas, laistau saikingai su trasom biggrin.gif
gal ir pas jus turi jis kazkoki ramybes perioda isgyventi, o kaip jau ji isgyvens, tai pats renkasi, vieni lapus meta, kiti miega sau...iki 2 metu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 01 05, 09:38)
O sakykit, gal stambialapio ziema nereikia laistyt? Nes nelaisciau nelaisciau po to geltimo lapu, zeme visa perdziuvo, tai ipyliau truputi vandens, ziuriu po kiek laiko, vel geltonuoja lapas... Dabar isvis bijau laistyti, kad plikas mano fikusas neliktu biggrin.gif


Visus fikusus žiemą reikia laistyti labai mažai, žinoma, atsižvelgiant į kambario temperatūrą. Stambialapiai fikusai augdami meta apatinius lapus kasmet. Senų medžių stiebas būna gi visai be lapų, o šakotas. Taigi, jeigu retkarčiais numeta po lapą, nereikėtų nervintis, taip turi būti. Kai užaugs norimo dydžio, nukirpk viršūnę, turėtų pradėti šakotis.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 01 05, 17:26)
Visus fikusus žiemą reikia laistyti labai mažai, žinoma, atsižvelgiant į kambario temperatūrą. Stambialapiai fikusai augdami meta apatinius lapus kasmet. Senų medžių stiebas būna gi visai be lapų, o šakotas. Taigi, jeigu retkarčiais numeta po lapą, nereikėtų nervintis, taip turi būti. Kai užaugs norimo dydžio, nukirpk viršūnę, turėtų pradėti šakotis.


Kad jis man ir taip sakojasi tongue.gif dabar virsuje net 3 issisakojimai, o as nieko del to nedariau ax.gif
Atsakyti
Dažniausiai savaime šakojasi žaliais lapais fikusai, o va margalapius sunkoka priversti.
Atsakyti
O kaip Jums mano fikusas? tai vienintelis augalas su kuriuo niekada neturėjau problemų. Auga labai greitai, ypač vasara.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2006 01 19, 12:53)
O kaip Jums mano fikusas? tai vienintelis augalas su kuriuo niekada neturėjau problemų. Auga labai greitai, ypač vasara.

user posted image

user posted image

Labas,
tavo fikusas nuostabus, uzpavydeti galima....o maniskis, kaip rudeni lapus numete ir nauju nebeuzaugino...visas dziovinta vytele pavirto, nors zeme ir dregna buvo.
Atsakyti
QUOTE(electrica @ 2006 01 19, 13:20)
Labas,
tavo fikusas nuostabus, uzpavydeti galima....o maniskis, kaip rudeni lapus numete ir nauju nebeuzaugino...visas dziovinta vytele pavirto, nors zeme ir dregna buvo.


Gal per daug juo rūpineisi g.gif
Žinai aš laistau labai mažai ypač žiema. Ir negalima fikuso jokiais būdaus nešioti iš vienos vietos į kitą. O šiaip aš jam daug dėmesio neskyriu.
Atsakyti
Jo tikrai labai gražus fikusas ax.gif
Aš tai irgi toki auginu, tik pas mane jis žaliais lapukais, bet kad maniškis tokio dydžio būtų tai nežinau kiek dar metų reikės laukt. Aš jį ir į didelį vazoną pasodinau, kad šaknim daug vietos būtų, bet jis kažkaip jau labai lėtai auga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2006 01 19, 11:53)
O kaip Jums mano fikusas? tai vienintelis augalas su kuriuo niekada neturėjau problemų. Auga labai greitai, ypač vasara.

user posted image

user posted image


Labai gražus Fikusiukas wub.gif Aš turiu tris fikusus, bet dabar kai žiema, ir toks oras sausas, tai du iš trijų baigia lapelius numesti. Lauksiu pavasario smile.gif Prasiskleis gražūs, šviežūs, nauji lapeliai wub.gif Iš ties laaabai gražūs medeliai. Ir įpatingo dėmesio nereikalauja smile.gif
Atsakyti