Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

smile.gif+2008 04 22, 13:46-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 22, 13:46)
Na palauksiu gal vis del to atsigaus  g.gif  Man labai patinka dideli fikusai  4u.gif  kai isigijau si savo "nabaga" taip ir svajojau kad uzaugs didelis. Bet va kazkaip mano planas neisdege, gaila  verysad.gif

uzaugs pamatysi, as dar kartais kai lieka neisgerto alaus tai supilu, jam patinka, bisky si gele prie pijoku lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tai gal trasu jam nereikia. Nuperku alaus ir tegul sau man vesi ir auga lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 04 22, 13:53-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 22, 13:53)
lotuliukas.gif  tai gal trasu jam nereikia. Nuperku alaus ir tegul sau man vesi ir auga  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

visko gauna ir trasu ir alaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 04 22, 11:35)
merginos pasakykit man durnai, kaip tie fikusai dauginas g.gif

labu dienu mirksiukas.gif ziurint koks fikusas


smile.gif+2008 04 22, 11:39-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 22, 11:39)
Ir as prikaisiojau keleta lazdeliu trasu. Na gerai, dar palauksiu, nors taip jau gaila i ji ziureti plikuti  smile.gif

mano irgi tokia pat bedele. persodinau, po kiek laiko (neilgo) patresiau (norejau kaip geriau, gavosi kaip visada doh.gif . siaip po persodinimo (anksciau buvo rasyta) tresti nepatartina. gal cia ir yra musu beda. maniskis irgi numete visus lapus, dabar tik stagaras stovi verysad.gif pries pora dienu dar karta persodinau i kita zeme, dabar jau netresiu schmoll.gif ir stebiu kas bus. nieko nebera ko prarasti, na tiesa, dar viltis liko, kad atsigaus ax.gif


QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 22, 11:48)
uzaugs pamatysi, as dar kartais kai lieka neisgerto alaus tai supilu, jam patinka, bisky si gele prie pijoku lotuliukas.gif

kad ji pijokas ir geras pijokas, tai tikrai drinks_cheers.gif

beje,ar dar ne per salta i balkona ji gabenti? g.gif
Atsakyti
na as i balkona tai bijau ji tempti. Lai pabuna namie. As kai persodinau is pradziu netresiau
bet va kai jau menuo praejo ir jis liko be lapu tada emiau ir patresiau. Na Cactus_ auginkim kartu musu fikusiukus, paziuresim ar atsigaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
na va thumbup.gif po ilgo ''tylejimo ir gaivaliojimosi''mano fikusas leidzia lapa thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kiek laiko tylejo? kaip ji atgaivaliojai? biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 04 22, 17:37-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 22, 17:37)
na as i balkona tai bijau ji tempti. Lai pabuna namie. As kai persodinau is pradziu netresiau
bet va kai jau menuo praejo ir jis liko be lapu tada emiau ir patresiau.  Na Cactus_ auginkim kartu musu fikusiukus, paziuresim ar atsigaus  drinks_cheers.gif

as irgi i balkona dar bijau nesti, man atrodo, kad dar gerokai per salta g.gif
as su tokia viltim i ji ziuriu kasdien, taip laukiu jo pagerejimo doh.gif
auginam kartu, bus gal kiek lengviau mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi kasdien i ji ziuriu. Ryte prie4s iseidama i darba nupurskiau ji. Matysim
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 04 23, 11:12)
as irgi i balkona dar bijau nesti, man atrodo, kad dar gerokai per salta  g.gif
as su tokia viltim i ji ziuriu kasdien, taip laukiu jo pagerejimo  doh.gif
auginam kartu, bus gal kiek lengviau  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

a kaip su atzalelem sekasi? rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti