Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

cia ne benjamino schmoll.gif sio lapai truputy didesni nei benjamino. bet kaip vadinasi nepamenu blush2.gif
Atsakyti
nera labai didelio skirtumo koks, svarbiausia graziai atrodo, auga ko dar noreti mirksiukas.gif
Atsakyti
O as savo fikusa siandiena grizusi is darbo mesiu laukan verysad.gif numete visus lapelius, bandziau dar gaivinti, bet nieko verysad.gif teks su juo atsisveikinti, nors taip gaila sad.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 04 22, 13:04-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 22, 13:04)
O as savo fikusa siandiena grizusi is darbo mesiu laukan  verysad.gif  numete visus lapelius, bandziau dar gaivinti, bet nieko  verysad.gif  teks su juo atsisveikinti, nors taip gaila sad.gif

nemesk dar, persodink ir ziurek kas yra su saknimis, o jei yra galimybe isnesk i lauka ar balkona, pamatysi kaip per vasara atsigaus mirksiukas.gif gerai patresk dar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 22, 12:12)
nemesk dar, persodink ir ziurek kas yra su saknimis, o jei yra galimybe isnesk i lauka ar balkona, pamatysi kaip per vasara atsigaus mirksiukas.gif gerai patresk dar mirksiukas.gif




kad as ji persodinau pries menesi, saknu persodindama nelieciau. Bet jis man nei vieno lapelio neleidzia. Ir purskiu daznai. jau nebezinau kaip ji atgaivinti
Atsakyti
dabar gelytei stresas, as ir purskiu kiekviena diena ir po kelis kartus, prismaigscius trasu pagaliuku ir paziurek atgal kelis lapus pamatysi kokia didele gelyte, ikeliau vakar mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos pasakykit man durnai, kaip tie fikusai dauginas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 04 22, 13:35)
merginos pasakykit man durnai, kaip tie fikusai dauginas g.gif

nusiskyniau kelias sakeles imerkiau i vandeni apie menesi ar daugiau mirko ir leidzia sakneles, tai augs kaip krumas o veliau gal genesiu kad butu panasus i medi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 22, 12:33)
dabar gelytei stresas, as ir purskiu kiekviena diena ir po kelis kartus, prismaigscius trasu pagaliuku ir paziurek atgal kelis lapus pamatysi kokia didele gelyte, ikeliau vakar mirksiukas.gif



Ir as prikaisiojau keleta lazdeliu trasu. Na gerai, dar palauksiu, nors taip jau gaila i ji ziureti plikuti smile.gif
Atsakyti
mano balkonas y pietu puse.... turbut fikusui tai nepatiktu jei isnesciau? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 04 22, 13:39-->
QUOTE(Drugelis smile.gif @ 2008 04 22, 13:39)
Ir as prikaisiojau keleta lazdeliu trasu. Na gerai, dar palauksiu, nors taip jau gaila i ji ziureti plikuti  smile.gif

kantrybes, duok savo gelytei saules ir pamatysi kaip atsigaus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Iiudna @ 2008 04 22, 13:42)
mano balkonas y pietu puse.... turbut fikusui tai nepatiktu jei isnesciau? g.gif

mano gelyte nuo pat pradziu gauna daug saules, jai patinka, bandyk blogiau nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Na palauksiu gal vis del to atsigaus g.gif Man labai patinka dideli fikusai 4u.gif kai isigijau si savo "nabaga" taip ir svajojau kad uzaugs didelis. Bet va kazkaip mano planas neisdege, gaila verysad.gif
Atsakyti