Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

mano smulkialapis girtuoklis lotuliukas.gif
Atsakyti
As savo Benjamino fikusą taip pat degtine viena kart paliejau, maza stilkiuka supyliau, tai zinokit po keleto dienu ziuriu jau smulkus lapeliai atsirado biggrin.gif reiks greitu laiku alumi pabandyt paliet lotuliukas.gif
Atsakyti
as savo pagirdziau, bet kol kas jokiu zenklu sad.gif o siandien koki idomu stambialapi maciau blink.gif kaip medis - pagrindinis stiebas ir is jo sakos. o gal cia kokia kita rusis g.gif o kaip knietejo "pasiskolinti" daigeli (sako, kad "skolintos" geles gerai auga) wub.gif bet jis labai jau matomoj vietoj stovejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 04 13, 20:15)
as savo pagirdziau, bet kol kas jokiu zenklu  sad.gif o siandien koki idomu stambialapi maciau  blink.gif kaip medis - pagrindinis stiebas ir is jo sakos. o gal cia kokia kita rusis  g.gif o kaip knietejo "pasiskolinti" daigeli  (sako, kad "skolintos" geles gerai auga) wub.gif bet jis labai jau matomoj vietoj stovejo  doh.gif

a as visai neseniai nusipirkau labai pigiai dideliais ir margais lapais fikusa thumbup.gif
Atsakyti
Turiu namuose jau metai laiko dideli fikusa, bet dar kai pirktas parduotuveje tai nepersodintas, gausiai leidzia lapelius, kazi butina ji persodinti ad dar palikti metams laiko stoveti? i kokia zeme geriau sodinti?
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 14, 08:35)
Turiu namuose jau metai laiko dideli fikusa, bet dar kai pirktas parduotuveje tai nepersodintas, gausiai leidzia lapelius, kazi butina ji persodinti ad dar palikti metams laiko stoveti? i kokia zeme geriau sodinti?

gali persodint rudeny ant ziemos smile.gif a zemiu yra pirkt spec fikusams, bet man ji nepatinka.. kai pasodinau, tai ir neauga. man geriausia universali mirksiukas.gif
bet cia tik mano nuomone.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 14, 07:35)
Turiu namuose jau metai laiko dideli fikusa, bet dar kai pirktas parduotuveje tai nepersodintas, gausiai leidzia lapelius, kazi butina ji persodinti ad dar palikti metams laiko stoveti? i kokia zeme geriau sodinti?

zeme sunki, skirta lapuociams (palmems, jukoms ir t.t.). mano nuomone,tai gal geriau persodinti, nes dazniausiai parduotuvines zemes nera labai geros, o dar ir tai, jog kitais metais fikusas bus dar didesnis, ji sunkiau bus persodinti mirksiukas.gif
Atsakyti
jis ir dabar yra nemazas, 4 sakos supintos, tai manau ir as pirksiu universalia zeme, tos zemes kuriose auga gelytes tai tikrai nera geros ale pamatytumet kaip jis auga, leidzia matyt lapelius is paskutiniuju lotuliukas.gif
Atsakyti
kad pas mane taip bent is paskutiniuju leistu verysad.gif bet as dar bandau nepasiduoti, neprarasti vilties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 04 14, 20:29)
kad pas mane taip bent is paskutiniuju leistu  verysad.gif bet as dar bandau nepasiduoti, neprarasti vilties  blush2.gif

Vyras ka tik nupirkta apkarpe ir padare apvalios formos ir tada pradejo leisti lapelius, kai lieka alaus palaistau, megejas rolleyes.gif ir papurskiu kiekviena diena, stovi netoli radiatoriaus.
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2008 04 14, 22:10)
Vyras ka tik nupirkta apkarpe ir padare apvalios formos ir tada pradejo leisti lapelius, kai lieka alaus palaistau, megejas rolleyes.gif  ir papurskiu kiekviena diena, stovi netoli radiatoriaus.

cia turbut apie smulkialapi kalba sukas g.gif nes bandau isivaizduoti apvalio formos stambialapi, tai man niekaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 04 15, 00:49)
cia turbut apie smulkialapi kalba sukas  g.gif nes bandau isivaizduoti apvalio formos stambialapi, tai man niekaip  lotuliukas.gif

Stambialapis, ji kaip pirkom jau buvo suformuotas, supintos 4 sakos, graziai atrodo, kiti net klausia ar gyva cia gele mirksiukas.gif
Atsakyti