Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 21, 15:29)
ogoggo,tikras gelynas turbut  blink.gif o geles bute ar name gyvena?  blush2.gif

bute doh.gif ir pati neysivaizduoju kur jos visos telpa lotuliukas.gif turiu kruvas geliu. zinoma daugiausia sanpauliju, orchideju, dar dabar ir fikusu bus, 3 kinrozes ir siaip dar visokiu lotuliukas.gif
Atsakyti
va jetau, cia jau visas sodas wacko.gif dar ir dar skaitau kiek cia tu geliu pas tamsta ir bandau isivaizduoti, kur reiketu pas save tiek sukisti doh.gif na turbut jau visa oranzerija gautusi laugh.gif
geru svenciu, mergaites!!! daug kietu, spalvotu kiausinuku essen.gif ir linksmu velyku!!!
iki kitu susirasymu bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 03 19, 08:53)
Nesu auginusi tokios gėlytės, bet patarčiau daryti viską priešingai nei darei iki šiol mirksiukas.gif Jei daug liejai - lieti mažiau. Gal šaknys apipuvo, tai nėra kas pamaitina gėlytę. Beje, dabar tinkamas laikas gėles persodinti, pažiūrėk kaip šaknys laikosi, nupirk supuvusias. Daugiau nelabai ką galiu patarti  blush2.gif sėkmės auginant 4u.gif



Apkarpiau as ja truputi.Gal dar atgis.Saknys atrodo nesupuve.

Aciu uz patarimus.
Atsakyti
su praejusiom 4u.gif doh.gif a kaip auga fikusiukai? bigsmile.gif
Atsakyti
mano motininio augaliuko lapeliai kokie tai nelabai guvus atrodo g.gif palaisciau savaitgali su trasom,tai ziuresiu,ka toliau "sakys" unsure.gif
Atsakyti
a mano pasodintas benjaminas pradejo augt.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 03 29, 12:15)
a mano pasodintas benjaminas pradejo augt.... thumbup.gif

o po kiek laiko jis cia pradejo reikstis? kada man tiketis pagerejimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 29, 18:47)
o po kiek laiko jis cia pradejo reikstis? kada man tiketis pagerejimo  g.gif

ui net nezinhau g.gif mano pries tai mirko vandeny kokius 2 men doh.gif a jau kai isleido saknis pasodinau tai savaite nepraejo ir pradejo augt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 30 kovo 2008 - 08:01
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 28, 21:45)
mano motininio augaliuko lapeliai kokie tai nelabai guvus atrodo  g.gif palaisciau savaitgali su trasom,tai ziuresiu,ka toliau "sakys"  unsure.gif

geles po persodinimo nepatariama lieti su trasom 1 men. Cia tik draugiskas patarimas, as taip pernai savo dracena nudaigojau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 03 30, 09:52)
geles po persodinimo nepatariama lieti su trasom 1 men. Cia tik draugiskas patarimas, as taip pernai savo dracena nudaigojau verysad.gif

a jai jai doh.gif as kaip visada, galvoju gera padarysiu, nes kai matau kazkokius lapus "be dvasios", tai norisi jiems visokiu skanumynu - trasu, lapams alucio mirksiukas.gif
aciu labai uz patarima 4u.gif
Atsakyti
AS TRESIU TIK TADA KAI MATAU KAD JAU PRADEJA AUGT smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti