Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(Iiudna @ 2008 03 20, 16:59)
tai tada gavai y komplekta prie geles lotuliukas.gif , arba gal vasara kur buvai padejus ant zemes, galejo ylysti doh.gif

gali buti is lauko. vasara jis dar buvo pas Mamuka, o ji vasarai geles isnesa i lauka. turbut tadu ir atsirado gyventojas. feeeeu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 20, 17:24)
gali buti is lauko. vasara jis dar buvo pas Mamuka, o ji vasarai geles isnesa i lauka. turbut tadu ir atsirado gyventojas. feeeeu  doh.gif

aha doh.gif
Atsakyti
nepergyvenk... 4u.gif mano irgi mirtim vaduojasi,bet neturi nei kokiu gyventoju nei ko.bet as... cool.gif
Atsakyti
dabar man labai smalsaus laukimo periodas: kaip ir kiek pridygs nauji auginukai ir kaip atsigaus motininis stiebas. maciau, jog sukrauti jau keli pumpuriukai naujiems lapams clap.gif kad tik isaugtu i tai ka reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 21, 12:29)
dabar man labai smalsaus laukimo periodas: kaip ir kiek pridygs nauji auginukai ir kaip atsigaus motininis stiebas. maciau, jog sukrauti jau keli pumpuriukai naujiems lapams  clap.gif kad tik isaugtu i tai ka reikia  wink.gif

a kiek tu auginuku gavosi? wub.gif
Atsakyti
3 "uzmerkiau", daba reikia finalo sulaukt ir suskaiciuot stipriausius wink.gif labai tikiuos,kad visi liks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 21, 13:07)
3 "uzmerkiau", daba reikia finalo sulaukt ir suskaiciuot stipriausius wink.gif labai tikiuos,kad visi liks  rolleyes.gif

as manau kad butu geriau pasodint... bent viena turi pabandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 03 21, 13:13)
as manau kad butu geriau pasodint... bent viena turi pabandyt g.gif

ne ne, as pasodinus juos visus, taip tik uzvadinau ax.gif visus i zeme lapuociams + perlitas. tik man ramybes dabar nera del laistymo. kaip su jais elgtis? tiek su auginukais, tiek su motininiu? vakar kelis lasiukus auginukams ipyliau, o motines lapus nupurskiau vandenuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 21, 13:24)
ne ne, as pasodinus juos visus, taip tik uzvadinau  ax.gif visus i zeme lapuociams + perlitas. tik man ramybes dabar nera del laistymo. kaip su jais elgtis? tiek su auginukais, tiek su motininiu? vakar kelis lasiukus auginukams ipyliau, o motines lapus nupurskiau vandenuku  ax.gif

elgtis kaip su normaliom gelemis... lotuliukas.gif aisku ne perliet, bet jei bus sausa ir negerai.... a del motininio jam dar lengviau kai netek virsunes, gales ramiai leist sonines sakas smile.gif na bent as taip manau blush2.gif as savo kinroze tai be grauzaties geniu biggrin.gif
Atsakyti
uoi jau kaip laukiu as tu rezultatu huh.gif o taip viskas is leto vyksta unsure.gif kaip nors islauksiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 21, 13:55)
uoi jau kaip laukiu as tu rezultatu  huh.gif o taip viskas is leto vyksta  unsure.gif kaip nors islauksiu wink.gif

na ustrunka tikrai ilgai doh.gif tik nesenai pasisodinau sakeles su sknimis fikusa benjamina, dar kita didesniais lapais mirkau vandeny, laukiu kol saknis isleis doh.gif dar viena po velyku gausiu atzaleliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 03 21, 15:07)
na ustrunka tikrai ilgai doh.gif  tik nesenai pasisodinau sakeles su sknimis fikusa benjamina, dar kita didesniais lapais mirkau vandeny, laukiu kol saknis isleis doh.gif  dar viena po velyku gausiu atzaleliu wub.gif

ogoggo,tikras gelynas turbut blink.gif o geles bute ar name gyvena? blush2.gif
Atsakyti