Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

QUOTE(VUL @ 2008 03 08, 14:47)
Greičiau apsimetėlis fikusas hihihi.gif . Kaip ten bebūtų, bet gėlytė vis tiek graži. Manau už kelių mėnesių bus aiškiau matyti, kai paaugs.

ABSOLIUTUS fikusas! Pati tokį turiu - tik didelį...
Atsakyti
Sveikos fikusų mylėtojos. Gavo MB dovanų gimtadieniui gražų didelį fikusą - čia spalio mėnesį, o dabar jau nelabai kas iš jo belikę. Lapai kažkaip ruduoja ir krenta - po visus namų kampus tampom - niekur jam negerai. Gal kuri nors turėjote irgi tokią problemėlę ir galėtumėte pasidalinti patirtimi. Be to, šiandien befotografuodama ant vieno lapelio radau nedidelę sraigę (nelabai įsivaizduoju kaip ji ten atsirado) - gal jį čia gėlytę kankino g.gif verysad.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 10 kovo 2008 - 18:35
Nenusimink labai,fikusai meta lapus,kaip ir medziai,paskui leidzia naujus,
bet jeigu yra nudziūvusiu šakelių jas nukirpk ir šiaip fikusai mėgsta genėjimą.
Vasarą savo fikusus išnešu į verandą,ten būna karšta,šviesu,laistau vakarais,
tai iki ziemos-tiesiog klesti.
Dabar jau galėtum persodinti,jeigu dar to nepadarei,tik vazonas neturi būti gilus,
o viršutinės didziosios šaknys turi šiek tiek matytis.
O dėl parudavusių lapų negaliu nieko pasakyti,pas mane būna taip pat,bet vasarą to nematau.Gal kas nors atsakys,man irgi įdomu.
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2008 03 08, 19:11)
ABSOLIUTUS fikusas! Pati tokį turiu - tik didelį...

Čia vis dar aš su tuo apsimetėliu fikusu vargstu - nulėkiau šiandien į Senukus specialiai apžiūrėti Peperomijų ir Fikusų, ir ką jūs sau manot - mano mišrūnas labiau primena peperomiją nei fikusą unsure.gif Šiaip būtų jokio skirtumo, kokia ta gėlytė, bet dabar toks sportinis azartas mane apėmė jo kilmę išsiaiškint rolleyes.gif Be to, puoliau skaityt apie jų auginimą, o priežiūra vienų ir kitų tai skiriasi blink.gif

Vilma-Ieva, gal tu gali saviškio nuotrauką įdėt?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aishaaa @ 2008 03 11, 00:36)
Nenusimink labai,fikusai meta lapus,kaip ir medziai,paskui leidzia naujus,
bet jeigu yra nudziūvusiu šakelių jas nukirpk ir šiaip fikusai mėgsta genėjimą.
Vasarą savo fikusus išnešu į verandą,ten būna karšta,šviesu,laistau vakarais,
tai iki ziemos-tiesiog klesti.
Dabar jau galėtum persodinti,jeigu dar to nepadarei,tik vazonas neturi būti gilus,
o viršutinės didziosios šaknys turi šiek tiek matytis.
O dėl parudavusių lapų negaliu nieko pasakyti,pas mane būna taip pat,bet vasarą to nematau.Gal kas nors atsakys,man irgi įdomu.
Sekmės 4u.gif



Ačiū 4u.gif Šiokia tokia paguoda - o aš jau galvojau kad jam teks į konteinerį keliauti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Oj skaiciau ,skaiciau apie jusu fikusus....labai grazu, ale visus puslapius perskityti tiesiog neistengiu.
Reik man jusu pagalbos... Mano fikusa skydamariai apipuole. Ka daryti? sad.gif dekui.
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2008 03 13, 16:55)
Sveikos merginos,
Oj skaiciau ,skaiciau apie jusu fikusus....labai grazu, ale visus puslapius perskityti tiesiog neistengiu.
Reik man jusu pagalbos... Mano fikusa  skydamariai apipuole. Ka daryti? sad.gif dekui.

Visai neseniai mano, jau gana dideliems fikusams,istiko ta pati nelaime,skydmaris doh.gif Ka tik nedariau,isbandziau viska,bet niekas nepadejo.Liko paskutine viltis persodinti i nauja zeme,o lapus pakisau po tekanciu valdeniu ir gerai nusveiciau ,prisipilus feiri i kempinele.Vienas medelis jau pradeda atsigauti,leidzia lapelius,o antras -puse nudziuvo,bet kita pusele gyva ir matosi,kad atsigaus.Pries tai nugenejau visas sausas ir nudziuvusias sakas.Deja tai buvo krastutine priemone,bet buvo gaila prarasti medeliu kuriuos auginau 8metus verysad.gif
Patariu,jei nepades jokie femikalai ir medelis dzius toliau ,ilgai jo nekankink,dabar pavasaris ir yra didele tikimybe ,kad jis prigis ir atsigaus is naujo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perlita3: 13 kovo 2008 - 16:08
Aš auginu du fikusus, vienas iš jų - bonsas. Tas paprastas, tai iš šakelių užsiplensavau ir auga. Pernai pavasarį ilgai nepalaisčiau. Buvo numetęs visus lapus, bet greit vėl priaugo, o pas mamą nei numetęs buvo, nei auga. Stovi toks pusiau plikas. Aš susodinau du į vieną vazoną- vieną margalapį, kitą paprastą ir suku vieną aplink kitą. Gražu.
Atsakyti
laba diena, mergaites,
noriu Jusu pagalbos. kuo skiriasi placialapis nuo stambialapio fikuso. ziurint i nuotraukas, jie man nesiskiria ax.gif
ir dar noriu paklausti - ka daryti, jei mano fikusas (vienas is mano paminetu virsuje) apacioje visai be lapu, koks metras tiktai kotas, jau kiek sumedejes, o tik virsuje lapai keli. is viso ji apie koki 1,70. ar galima ta kota kazkaip atgaivinti? kazkur skaiciau, kad galima nupjauti virsune, o tada ir apacia suzaliuos. beje, noriu nupjauti virsune, bet kaip man su ja toliau elgtis? i vandeni merkti prisibijau, kad nenuputu. beje, nerandu i koki vazona persodinti ji - plastmasini ar keramikini - molini. ir kokio dydzio jis geriausiai tiktu? ir zeme kokia rinktis?
labai laukiu patarimu
dekoju is anksto. 000189.gif
Atsakyti
[quote=mikke,2008 03 11, 02:20]
Čia vis dar aš su tuo apsimetėliu fikusu vargstu - nulėkiau šiandien į Senukus specialiai apžiūrėti Peperomijų ir Fikusų, ir ką jūs sau manot - mano mišrūnas labiau primena peperomiją nei fikusą unsure.gif Šiaip būtų jokio skirtumo, kokia ta gėlytė, bet dabar toks sportinis azartas mane apėmė jo kilmę išsiaiškint rolleyes.gif Be to, puoliau skaityt apie jų auginimą, o priežiūra vienų ir kitų tai skiriasi blink.gif


Čia tikrai -Peperomia clusiifolia (Red Edge Peperomia) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2008 03 15, 22:19)
Čia tikrai -Peperomia clusiifolia (Red Edge Peperomia) smile.gif

Ech, tada kraustausi į Peperomijų temelę unsure.gif

Dėkui, mergaitės, man ji irgi po ilgų vaikščiojimų po gėlių pardoškes ir visų fikusų ir peperomijų apžiūriėjimų, labiau į pastarąją panaši buvo, taigi, auginsiu PEPEROMIJĄ cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute27 @ 2008 03 08, 15:44)
jeo fikusas toks jautrus kaip sakot tai jauciu man savaji reik patraukt toliau nuo muzikos grotuvo koloneles?na aisku as geriau patrauksiu kolonele jei reikia nes maniskis stovi prielango ant stalo salia kompo

isjudinau tema o man niekas taip ir neatsake tai idesiu nuotraukele kaip galvojat ar cia stovet nepakenks?na truputi saules pasiekia rytais nes langai i rytus!
user posted image
Atsakyti