Įkraunama...
Įkraunama...

Fikusai

g.gif nu ir pasiulymas. Reiks su kaimynu pasitart biggrin.gif
Atsakyti
O mano fikusas neauga sad.gif Pirkau tokį smulkialapį, parašyta buvo ficus benjamina. Knygoj išskaičiau, kad tokie gali užaugti iki didelių medžių, užtai ir pirkau, o jis kokio dydžio buvo, tokio ir tebėra sad.gif Ar čia jo veislė tokia, ar gal tikrai vazonas per mažas? Pagal bendrą vaizdą, tai lyg ir geras jam turėtų būti, bet jeigu persodinčiau gal užsimanytų augt? g.gif Patarkit, labai noriu didelio fikuso 4u.gif
Atsakyti
gal jam trašų trūksta? o kiek laiko tu jį turi? ir ar saulėtoj vietoj laikai?
Atsakyti
QUOTE(spurgele @ 2005 08 03, 15:37)
gal jam trašų trūksta? o kiek laiko tu jį turi? ir ar saulėtoj vietoj laikai?

Turiu gal kokius 9 mėn., stovi labai šviesioj vietoj, pietiniam kambary, bet tiesioginių saulės spindulių negauna. O vat trąšų gal ir trūksta... g.gif Kovą visus augalus buvau pradėjus tręšt, bet baigėsi buteliukas ir naujo niekaip nenusiperku jau gal porą mėnesių blush2.gif Ale pinigų medis tai ir be trąšų ūglius taip leidžia, kad nebežinau jau ką daryt... ax.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau kad fikusai gerai auga ,kai nekeiti vietos, ju negalima sukioti, nesioti, ir daznai apipurksti reikia. Pas mane darbe auga toks margas, tai koks buvo toks ir yr, nei auga nei dziusta, kaip plasmasine kokia.
Atsakyti
sveikutės. o pas mane jis stiebias ir stiebias. jau noris gal ir patrumpinti, bet bijau kad nenunyktu bu labi gražus atrodo. ar nukirpus ,nupjovus galima iš nukirpto galiuko dar vieną užauginti? beje, ar jis bus gražesnis nukirptas? na kaip savo šonines šakas išleis?
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 08 10, 08:48)
sveikutės. o pas mane jis stiebias ir stiebias. jau noris gal ir patrumpinti, bet bijau kad nenunyktu bu labi gražus atrodo. ar nukirpus ,nupjovus galima iš nukirpto galiuko dar vieną užauginti? beje, ar jis bus gražesnis nukirptas? na kaip savo šonines šakas išleis?

Labas. Karpyti fikusa galima,isleis soninius uglius.Kai nukirpsi sakele isbegs baltos sultys(pienas),tai normalu.O tuos ugliukus isaknydinti galima,bet ne visada gaunas. smile.gif
Atsakyti
aš tai šakeles pamerkiu vandenį ir ten kuo puikiausiai išleidžia krūvą šaknų, o tada jau į žemę kišu.
Atsakyti
O kazin su stambialapiu fikusu irgi taip pat veikia, kai dauginti nori? Nes pas mane jis koto apacioj is kamieno isleides atauga yra ir ant jos jau apie 4-5 lapukai auga. Gal patarsit kuri ar man nupjaut ta atauga ir kaip spurgele minejo pirma vandeny palaikyt, ar tiesiogiai i zeme kist, ar gal fikusai su stambiais lapais taip is vis nesidaugina g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa316 @ 2005 08 12, 15:15)
O kazin su stambialapiu fikusu irgi taip pat veikia, kai dauginti nori? Nes pas mane jis koto apacioj is kamieno isleides atauga yra ir ant jos jau apie 4-5 lapukai auga. Gal patarsit kuri ar man nupjaut ta atauga ir kaip spurgele minejo pirma vandeny palaikyt, ar tiesiogiai i zeme kist, ar gal fikusai su stambiais lapais taip is vis nesidaugina  g.gif


Stambialapius fikusus galima dauginti auginiais. Išleidžia jie šaknis pamerkti į vandenį. Galima tą nulaužtą šakelę kišti į žemę, bet tada jau reikėtų kokiu nedideliu stiklainiu pridengti.
Atsakyti
Aciu zigzag, eisiu pjausiu savo augli ir merksiu i vandeni. vakar kaip tik kibirus lietaus vandens prisirinkau, tai sakau gal toks labiau mano fikusiukui patiks
rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu...uz informacija ...paskaiciau o dabar eisiu persodint sav osmulkialapio fikuso... kuri vakar nugenejau blush2.gif bet labai dziagiuos ... man graziau beee.gif kotai tokie supinti ... wub.gif ...tik dabar mastau ar neperdaugj am streso g.gif tik vakar nusipirkau (pakeite gyvenamaja vieta ) nugenejau blush2.gif( pamerkiau jas supynusi...gal issisaknys ) ir dar persodinsiu ....bet gelininke pas kuria pirkau ...ji tiesiog prashe kad nupirkciau blink.gif nes sako as nebeturiu salygu jo laikyti,jis megsta sviesa o cia pilna sugrusta geliu,jam truksta sviesos .... padare didele nuolaida kad tik paimciau ir prashe tuoj pat persodinti... nupurksti, netgi pakisti po dusu ir patreshti ax.gif
Niu tai sodinsiu ...gal nesusteruos smarkiai mano benedektinas g.gif ax.gif wub.gif Bet nezinau ar geroje vietoje ji pasistaciau . blink.gif ..jis nemegsta skesveju o as netoli balkono duru ji pastaciau ,nors nedaznai ji varstom .... unsure.gif pagyvensim pamatysim... tongue.gif
Atsakyti